IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

    Щото голяма част от паралиите и мултимилионерите тук пишат постове за по някоя стотинка за да бутат темата да седи най- отгоре
    Верно ли замушката, жонката, баце и другите мЕлЕонери заемат стинки за секи пост? Колко поста требе за да съберат за панелка в Ботунец?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
      аз друго се чудя, .. тука всички са паралии .. що не се сберете и не направите един кооператив ?
      нищо не може да ви бутне като имате лев .. и всеки ще вземе на себестойност и ще реализира поне 100 % след 3-4 години ..
      25 % на година зле ли е ?
      Щото голяма част от паралиите и мултимилионерите тук пишат постове за по някоя стотинка за да бутат темата да седи най- отгоре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        радев само ги осчетоводява
        Много от разходите в строителството не фигурират в счетоводните книги

        На теория всичко е лесно и печалбите огромни, но по някаква причина най-запознатите работят за 1000 евро и пасуват

        Коментар


        • аз друго се чудя, .. тука всички са паралии .. що не се сберете и не направите един кооператив ?
          нищо не може да ви бутне като имате лев .. и всеки ще вземе на себестойност и ще реализира поне 100 % след 3-4 години ..
          25 % на година зле ли е ?
          действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

          Коментар


          • тая измама с непрекъснатия ръст на имотите в бг е невероятна заблуда на населението ..
            бг населението е едно от най имотните .. в същото време населението на бг е едно от най бедните в европа, а може би и в света ..
            и това един вид компенсира недоимъка .. успокоява напрежението .. видиш ли пари няма за папу .. обаче цената на имота, който е останал от баба му или дедо му е цифра пара .. видиш ли богат съм, щото имам партамент и цената му расте ли расте ..
            и е сега ако река да го продам ше съм милеонер реалността обаче е доста по различна
            действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

            Коментар


            • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

              Ти защо не построиш нещо с чужди пари?
              радев само ги осчетоводява
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                Това 100-200 % е ако смятаме цена/себестойност.Ако смятаме печалба/собствен капитал са хиляди проценти.Защото се работи с чужди пари.
                Ти защо не построиш нещо с чужди пари?

                Коментар


                • Това 100-200 % е ако смятаме цена/себестойност.Ако смятаме печалба/собствен капитал са хиляди проценти.Защото се работи с чужди пари.
                  Last edited by nradev; 26.11.2021, 19:35.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    може ли да ми припомниш, кои са ти активите?
                    чаршафите ли
                    Koня каруцата и кашониерата у Продимчец

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Хаха, яко...
                      Айде де ! Чуеш ли някъде , че има казвай....:-)
                      В Трънско и Кулско.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        може ли да ми припомниш, кои са ти активите?
                        чаршафите ли
                        Явно да, щото хана ще е негов след 11г.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Мен пък ме спира идеята да си продам активите, че да си купя пасив
                          може ли да ми припомниш, кои са ти активите?
                          чаршафите ли
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Явно не се намира, не го ли видиш че кисне тук денонощно в отчаяние
                            да, много съм отчаян, кратунчо.
                            Last edited by ratten; 26.11.2021, 19:49.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                              70-80% за 3-4 години, ако имаш късмет.
                              Форумните експерти изкарвали повече на борсата, а сега правят сметки на строителите
                              Че да не е малко 80 %, въпреки че е повечко според мен. При една нормална по големина сграда и настоящите цени, отиваме на към поне 3 милиона евра печалба за 3 години. Като сложим и че инвестицията е на зелено, за има-няма 3 години си готов за пенсиониране. Няма да се уморя да казвам, че куцо-кьораво и сакато предприемач-патриот е в строителството. От мутра нагоре всичко е в кюпа, чак да ги ожалиш с тез мижави печалбички.
                              И не е темата, като се печели, строй и ти, ами че имаме надуване и нереално високи цени, качество недобро, среда, инфтаструктура на ниско ниво, абе ориенталска работа.

                              Коментар


                              • Я виж ти!
                                Надутите цени на имотите вече започнаха да свалят правителства!

                                Дали боко и крадливата му партия не станаха жертва на имотния балон в София?

                                Безумните цени на имотите вече свалят правителства

                                Абсурдите на жилищния пазар се превръщат в централен политически проблем в цял свят

                                https://www.mediapool.bg/bezumnite-t...ews327084.html
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X