IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    На тебе ако мама и тати не са ти дали пари ние сме си изкарали и купуваме.Така че пиши за себе си и не мисли щото нямаш с какво.Онова в крачола не става да мислиш с него
    То е много трудно да си на завет на държавната хранилка , ела в джунглата , гарантирам ,че ще ходиш гол и бос.
    ПП Никой не си избира родителите и в случая който коментираш е въпроса да продължи линията а не да е идиот- прахосник ,щото ако си ти в неговото положение, съдейки по умствения багаж който си показал тука ,ще си леле мале .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

      Няма страшно, тия гащите не могат да си вържат, правителство ще правят.
      Могат да не се къпят и бръснат да мрънкат и да леят простотия

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        Благодаря за това,че ме приемаш за фактор,който влияе, но аз самият не се приемам така.
        уви от тук пишещите след 2018-та сал левчо има скромни покупки. май и пепе123. разни дребни неща не се броят. Мисля,че това обяснява напрежението сред някои от повишителите. Не е лошо да направиш прогноза,която да не се сбъдне. Кофти е да познаеш посоката,но да не 'отиграеш' движението. Честно казано не искам да съм на мястото на повишител,който години ходи по огледи и все не си харесва,а в същото време не спира вербално да 'помпа' цените...това е някаква форма на мазохизъм. Понижителите макар и да не уцелихме годината на пречупване,но поне сме постоянни. В момента цените на материалите действат подтискащо на старта на нови проекти,но ще има стабилизиране и ще се юрнат да отговорят на търсенето с още и още нови проекти. Докато 'тъмните прозорци' не пречат съществено и има спестени пари ... тълпата ще гони имотите и ще се стига до крайности,нерви и напрежение.
        На тебе ако мама и тати не са ти дали пари ние сме си изкарали и купуваме.Така че пиши за себе си и не мисли щото нямаш с какво.Онова в крачола не става да мислиш с него

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение



          доста нестабилна политическа обстановка у нас на фона на задаващата се предна вълна. лично за мен не е причина за голям оптимизъм. в енергетиката вървим към драма и тн и тн
          Тамън ще разбереш кой кара влака и кой трябва да взема големи заплати...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Ами то няма да има политическа стабилност у нас в близките 2 години поне.... Последните седмици го показаха, а на следващите избори дори си мисля че БХ ще вземе повече щото се видя алтернативата каква е....
            Алтернативата е учиндолски чалгаджия който дори жена не можа да си намери...Сал бълва любовни кючеци.Но в живота е така едни ебът други плачат и бришат сАполи

            Коментар


            • къде е 13-ката бре
              кашонера - TROL

              да няма нещо засилена промоция в Лидл

              тоя наистина ми създава смехообразуващи моменти

              няма толкова илитератен човек
              който непрекъснато да повтаря
              че е прочел 4 вагона с книги

              а вагоните явно са
              .

              Коментар


              • Джони, ако случайно си пропуснал по повод оплакването ти за корупцията у нас.... Виж как се прави качествено без чекмеджета....
                https://business.dir.bg/kompanii/dey...da-na-griynsil

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Помня, но аналогията към момента е неудачна...Освен ако не очакваш да направим мораториум по дълга и той да е толкова много, че да не можем да го обслужваме съчетано с хиперинфлация, обезценка на валутата и кредити в друга....
                  След 10-15 години и с много ''тънки'' еврозонови кредити може да има драма.... Обаче докато тези кредити се усвояват нали се сещаш къде ще отива кеша от разните усвоителни направления...
                  честно казано си мисля,че ще е нещо друго и ще се случи заради света около нас, а не конкретно по сценарий на ДС производната политическа система.
                  Last edited by bertram; 10.08.2021, 19:33.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    тъмните прозорци са факт почти във всяко едно семейство. било наследствени,било да седят за децата,било за токло няма да го дам. Проблемът е, че броят им расте с темпо и новото не помага,а напротив задълбочава го.Помниш кризата след Виденов в такива моменти тъмните прозорци тежат и сменят собствениците си на цени различни от момента преди кризата

                    важното е да сме живи и здрави и да се радваме сега кой на каквото има
                    Помня, но аналогията към момента е неудачна...Освен ако не очакваш да направим мораториум по дълга и той да е толкова много, че да не можем да го обслужваме съчетано с хиперинфлация, обезценка на валутата и кредити в друга....
                    След 10-15 години и с много ''тънки'' еврозонови кредити може да има драма.... Обаче докато тези кредити се усвояват нали се сещаш къде ще отива кеша от разните усвоителни направления...
                    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 10.08.2021, 19:24.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение


                      Тъмните прозорци са чудесни.... С нищо не са по-лоши от разплащателна сметка в банка ....
                      тъмните прозорци са факт почти във всяко едно семейство. било наследствени,било да седят за децата,било за токло няма да го дам. Проблемът е, че броят им расте с темпо и новото не помага,а напротив задълбочава го.Помниш кризата след Виденов в такива моменти тъмните прозорци тежат и сменят собствениците си на цени различни от момента преди кризата

                      важното е да сме живи и здрави и да се радваме сега кой на каквото има
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение



                        доста нестабилна политическа обстановка у нас на фона на задаващата се предна вълна. лично за мен не е причина за голям оптимизъм. в енергетиката вървим към драма и тн и тн
                        Ами то няма да има политическа стабилност у нас в близките 2 години поне.... Последните седмици го показаха, а на следващите избори дори си мисля че БХ ще вземе повече щото се видя алтернативата каква е....

                        Коментар




                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          Благодаря за това,че ме приемаш за фактор,който влияе, но аз самият не се приемам така.
                          уви от тук пишещите след 2018-та сал левчо има скромни покупки. май и пепе123. разни дребни неща не се броят. Мисля,че това обяснява напрежението сред някои от повишителите. Не е лошо да направиш прогноза,която да не се сбъдне. Кофти е да познаеш посоката,но да не 'отиграеш' движението. Честно казано не искам да съм на мястото на повишител,който години ходи по огледи и все не си харесва,а в същото време не спира вербално да 'помпа' цените...това е някаква форма на мазохизъм. Понижителите макар и да не уцелихме годината на пречупване,но поне сме постоянни. В момента цените на материалите действат подтискащо на старта на нови проекти,но ще има стабилизиране и ще се юрнат да отговорят на търсенето с още и още нови проекти. Докато 'тъмните прозорци' не пречат съществено и има спестени пари ... тълпата ще гони имотите и ще се стига до крайности,нерви и напрежение.
                          Прав си тук. Ето аз пропуснах момента. Трябваше миналата година да взема нещо, но не исках с банки да се разправям щото и работата и доходите ми бяха несигурни към онзи момент / то и сега са, но поне кеш има повече/. Сега пак ще съм извън София за няколко седмици и не мига да търся нищо... Та от една страна съжалявам малко от друга съм доволен от резултата към момента....Квото такова
                          И да прав си и за задържаното строителство писах и преди месец - съседа ми по етаж е строителен инвеститор с 2 проекта / има земята всички документи/ пред старт, но ми каза, че няма да почва докато желязото не стане 1.20.... От друга страна тези които тръгват сега слагат поне за мен ненормални цени...Не знам кой ще се навие да ги плаща....
                          Тъмните прозорци са чудесни.... С нищо не са по-лоши от разплащателна сметка в банка ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Знам.... проверявам го на 1-2 месеца къде е...Може и да е имало няколкомесечен период за 5 години в който да е било по-добре от имотите. Разбира се без наеми и транзакционни разходи при златото и разходи за съхранение....В последните 5 години бруто мерено в евро е около 25% напред....
                            За риска да се купи позлатено кюлче не искам и да мисля.....
                            За сметка на това инвестиралите в койни и акции са повече напред.... Това напред обаче в масовият случай така или иначе ще стане тухла и само ще налее повече проценти в тухлата....
                            койните ще са скъпи до момента в който капацитета на сегашните суперкомпютри не стане равен на този на бъдещата генерация квантови домашни, които ще имат същия и дори по-голям. Въпрос на време е да видим срива и забравата на всички видове “изкопаеми” койни.

                            Коментар




                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Той е от третата политическа сила у нас / иначе от Зелените в Германич заради тулите/....Много им харесваше икономическата програма особено като става въпрос за вдигане на данъци....:-)
                              доста нестабилна политическа обстановка у нас на фона на задаващата се предна вълна. лично за мен не е причина за голям оптимизъм. в енергетиката вървим към драма и тн и тн
                              Last edited by bertram; 10.08.2021, 18:59.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Всъщност трябва да благодарим на Берти защото ако повече хора се бяха усетили какво предстои сега цените щяха да са много по-високи....:-)
                                Много ми е забавно как се дават примери с 2008 когато е имало примерно 10-15К покупки на кофти цена в София, а никой не дава примери за това колко пъти е изгорял кеша , което се отнася за 1-2 милиона в София и всички в страната и по света....
                                Несъпоставими цифри и отношения....:-)
                                Благодаря за това,че ме приемаш за фактор,който влияе, но аз самият не се приемам така.
                                уви от тук пишещите след 2018-та сал левчо има скромни покупки. май и пепе123. разни дребни неща не се броят. Мисля,че това обяснява напрежението сред някои от повишителите. Не е лошо да направиш прогноза,която да не се сбъдне. Кофти е да познаеш посоката,но да не 'отиграеш' движението. Честно казано не искам да съм на мястото на повишител,който години ходи по огледи и все не си харесва,а в същото време не спира вербално да 'помпа' цените...това е някаква форма на мазохизъм. Понижителите макар и да не уцелихме годината на пречупване,но поне сме постоянни. В момента цените на материалите действат подтискащо на старта на нови проекти,но ще има стабилизиране и ще се юрнат да отговорят на търсенето с още и още нови проекти. Докато 'тъмните прозорци' не пречат съществено и има спестени пари ... тълпата ще гони имотите и ще се стига до крайности,нерви и напрежение.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X