IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Слаба ракийка е тая темичка с няколкото участника собственици на мижави курници взети на кредит.
    Нема го Джонката да ви вдигне нивото малко.

    Коментар


    • https://www.marica.bg/imoti/jilishta...lqb-eto-cenite

      Как ще коментирате това колеги?
      Възможно ли е струпване на хора в определени локации и обезлюдяване на други?
      В Пловдив като че ли има миграция, докато в София си мисля че миграцията вече намалява .Цените според вас съотнесени към Софийските как мислите. Струва ли си покупка в момента?
      Last edited by MrSi; 16.08.2021, 22:22.
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

        Само дето го имаш този учебник по аритметика.Не си го чел въобще.Мога да те понауча да смяташ.Учил съм всички математики и съм бил и на 1 място на републиканско състезание по математика.Между другото 2016 купих един напълно ремонтиран и обзаведен апартамент в центъра на Бургас за 56000 евро.Вчера ми предлагаха 72000 евро за него . Ако имаш нещо за продаване казвай да купувам .
        Нямаш пари ако тръгна да продавам Но учебника ми трябва да те положа зад врата с него, с твърди корици. Белким се усетиш как тъпчеш на място, че и неликвиден на туй отгоре.

        Коментар


        • [QUOTE=Ташунко със сапа;n3793630]
          Първоначално изпратено от the Judge

          Като го чета този младеж Yandox отдалеч мога да позная,че си е на заплатка вероятно до 1500 лв и там и ще си остане.Хората с пари не пишат и плюят като него.От тях може само да черпиш опит,а той седнал да ми приказва колко съм се набутал хахаха.Как да му обясниш на тоя юноша че неговото бедняшко мислене не ме интересува.Аз имам в резерв достатъчно кеш в сметката и ежемесечно идва нов.Е какво да го правиш кеша?? Да го стискам ли? Ами не! Веднага го вкарвам да работи.При всички случаи ще донесе повече от рентите отколкото от лихва в банката.Разбирам ги хората че нямат и им се иска и другите да са като тях ама няма как да стане когато аз мисля мащабно а той като занаятчия.
          Инди, не си бил в тази тема чиляк, тука има голям хейт срещу имащите ...с години..яяк хейт!

          Коментар


          • [QUOTE=the Judge;n3793626]

            Като го чета този младеж Yandox отдалеч мога да позная,че си е на заплатка вероятно до 1500 лв и там и ще си остане.Хората с пари не пишат и плюят като него.От тях може само да черпиш опит,а той седнал да ми приказва колко съм се набутал хахаха.Как да му обясниш на тоя юноша че неговото бедняшко мислене не ме интересува.Аз имам в резерв достатъчно кеш в сметката и ежемесечно идва нов.Е какво да го правиш кеша?? Да го стискам ли? Ами не! Веднага го вкарвам да работи.При всички случаи ще донесе повече от рентите отколкото от лихва в банката.Разбирам ги хората че нямат и им се иска и другите да са като тях ама няма как да стане когато аз мисля мащабно а той като занаятчия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

              ми защото
              тото от 'скандау ' ми е аверче

              а ' февруари ще бъде декември '
              без да е от гео милев
              тоест за декември да се надаме на добрите цени
              айде, че вече немам търпение

              и дай да видим тоя клип от тубата
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                друго си е скандал с новини от февруари
                ми защото
                тото от 'скандау ' ми е аверче

                а ' февруари ще бъде декември '
                без да е от гео милев

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Те в Щатите от пролетта са вдигнати цените.Апартамента ми в Чикаго струва с 25000 $ повече в момента.
                  Венци ти ли си бе
                  Венци Ангелов - Чикагото

                  ей, паднал съм от смях със всеки твой клип в тубата ей

                  ама моя го вдигнаха от зимата бе
                  я провери да не са те изпраскали нещо

                  и е с 35 000 $ повече
                  да не са те врътнали нещо тия
                  в чикагото
                  Last edited by Yandox; 16.08.2021, 19:17.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yandox

                    нищо не разбираш - спри да цитираш
                    смешни новини от смешни източници

                    със смешно разбираемо от теб последствие
                    хихиххихи

                    димитър колчагов а.к.а Станчева
                    имам чувството че се
                    възбуждаш от гари с много бутащи се
                    потни мъже
                    но
                    ние не сме длъжни да ти четем
                    фетишите
                    иди на някоя гара - свърши си работата
                    и ела да пишеш за имоти
                    хихиххихихихи
                    друго си е скандал с новини от февруари
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Неам нищо, тук измираме от глад напрау Само един учебник по аритметика ми се намира, а на теб?
                      всички знаем
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the Judge
                        През юли безработицата спадна рекордно до 5% | СЕГА (segabg.com)

                        Мдааа.... ...а междувременно на площите определени за чакане на влака пристигащ по разписание в 12.00 часа на 8-ми март 2029-та се трупат чекащи по-ниски цени на билетите. Доста от пътниците за съжаление ще си останат по квартирите и стаите предоставени им от хазяите или родителите.
                        Те в Щатите от пролетта са вдигнати цените.Апартамента ми в Чикаго струва с 25000 $ повече в момента.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Неам нищо, тук измираме от глад напрау Само един учебник по аритметика ми се намира, а на теб?
                          Само дето го имаш този учебник по аритметика.Не си го чел въобще.Мога да те понауча да смяташ.Учил съм всички математики и съм бил и на 1 място на републиканско състезание по математика.Между другото 2016 купих един напълно ремонтиран и обзаведен апартамент в центъра на Бургас за 56000 евро.Вчера ми предлагаха 72000 евро за него . Ако имаш нещо за продаване казвай да купувам .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Февруари ли цитираш...добре се движиш...
                            има ли значение от кой месец е

                            текста е валиден и сега
                            а ако не го знаеш
                            то ще е че си спрял на едно място
                            за разлика от мен -
                            който се движа добре
                            хихиххихихи

                            само гледай какво ще стане в
                            скоро време

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
                              https://www.skandal.bg/news/16130310...htata-pod-naem

                              СРИВ !!!

                              ХИЛЯДИ ОСВОБОЖДАВАТ ЖИЛИЩА ПОД НАЕМ В СОФИЯ !!!

                              собственици на колене пред наематели...
                              Февруари ли цитираш...добре се движиш...
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                                Защо се правиш на ударен, да не си и ти от множеството брокерски никове? Точно че в Гърция и Турця е ПО-ТОПЛО, сезона е 3 пъти по- дълъг от българския и Юни е сезон ТАМ, а в БГ НЕ Е. В скрийншота са ти да5дени 2 АПАРТАМЕНТА не студия. Дай конкретен апарт на морето в курортен комплекс с конкретна цена и ще смятаме. По морето единствено излиза сметката на Лорда, ако е взел както казва в Бургас и отдава целогодишно, а в сезона на вечер, и то ако има кой да ти го поддържа и да пере и чисти след гостите. В хотелски комплекс в който отдаваш 2- 3 месеца и имаш такса подръжка сметката НЕ ИЗЛИЗА.
                                В комплекс има вероятност да си отдават тяхната част имоги, за твоята ако се доредиш, тоест няма да се доредиш. Лорда е направил най-добре.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X