IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от blackaquarius

    Абе защо е тази злоба! Някой пише, че е купил нещо и всички ментално обременени мърморковчи почват да плюят. Що не се гръмнете в простите кратуни!
    Трудно е да промениш манталитета на гладника.За него е мъчителна болка че някой може да си позволи такава полупка а той не.Ама такъв е живота несправедлив.Който може прави пари и има който не може пише как другия се набутал Абе бг манталитет и чудовищна простотия.Такива плювни като тукашните гладници в американските форуми не съм виждал.Там хората не казват на другия че се е набутал с НИ а че това е сигурен и доказан начин за създаване на дългосрочно богатство.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

      Ти наред ли си? Споделям нормална ситуация, а ти се подиграваш.Защо изобщо пишеш тук!
      Щото не може да си представи ситуация по-различна от дървар на заплатка, гарсонера в Лулин и кредит за поне 10 години.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

        Хахаха.Смяташ ги нещата като работещ в БГ.Приятел на мен ми влизат по 40к в долари всеки месец.Тези пари отиват в инвестиции а тиия от рентите в БГ са ми за джобни докато съм тук лятото.Кой въобще смята някакъв си билет от 600 $ за разход.Та аз за една седмица на Хавай дадох 7000 $. Преди 20 г в БГ нямах надежда да купя дори 1 студио на морето а сега се принуждавам да влагам в какво ли не за да наместя парите само да не са по банките .
        Защо им отговаряш! Не се набутвай. Глупака ще те бие, защото има опит!
        Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Пак в Green Life и в Бургас
          ок
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

            И като си платиш самолетЯ до Шикаго и назад и отиде печалбата...
            Хахаха.Смяташ ги нещата като работещ в БГ.Приятел на мен ми влизат по 40к в долари всеки месец.Тези пари отиват в инвестиции а тиия от рентите в БГ са ми за джобни докато съм тук лятото.Кой въобще смята някакъв си билет от 600 $ за разход.Та аз за една седмица на Хавай дадох 7000 $. Преди 20 г в БГ нямах надежда да купя дори 1 студио на морето а сега се принуждавам да влагам в какво ли не за да наместя парите само да не са по банките .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

              на 10 000 евро

              8% са 800 евро

              за 8 месеца имаш по 100 евро

              ако изобщо ти е вярна информацията
              да са ти честити и да си харчиш
              със здраве

              но според мен си ги пишеш леко поизмисляйки си
              що ли ?
              да нямаш склад с гофрирана ламарина там
              във съсобственост със по близките братовчеди
              Хубавец!!! Само мебелите ми струват 10 000 еврака. Все пак съм дървар/ мебелист/!
              п.п. Сега имам един руснак, някакъв компютърен тарикат за един месец.За пари не говорим ама е..х котето.
              Last edited by blackaquarius; 18.08.2021, 00:06.
              Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                1 на Green Life
                а другите къде?
                Пак в Green Life и в Бургас

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                  Какъв кюп бе човек Твоята реплика, че купуваш апарти за приятелите да не ти досаждат съм си я записал в топ 3 наравно с тази на Бонка, че имала пари за 7 апарта по 3000 евра квадрата и на Дъри която купувала, ремонтирала и продавала по над 10 апартамента на година в мутренските години. С такива култови реплики ме боли корема от смях
                  Ти наред ли си? Споделям нормална ситуация, а ти се подиграваш.Защо изобщо пишеш тук!
                  Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                    Забравих Миткото и той е в кюпа!
                    Какъв кюп бе човек Твоята реплика, че купуваш апарти за приятелите да не ти досаждат съм си я записал в топ 3 наравно с тази на Бонка, че имала пари за 7 апарта по 3000 евра квадрата и на Дъри която купувала, ремонтирала и продавала по над 10 апартамента на година в мутренските години. С такива култови реплики ме боли корема от смях

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                      И като си платиш самолетЯ до Шикаго и назад и отиде печалбата...
                      Забравих Миткото и той е в кюпа!
                      Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        Тръгнат не тръгнат парите са в сметката. 1100 лв са приятни пари.Утре настанявам едно семейство за 2 седмица в апартамента си на Green Life Beach Resort за по 200 лв на вечер през Booking.Това семейство което ще ми донесе 2800 лв идва за трети път при мен.Яд ме е че не стана някоя гадна криза та да паднат цените та да взема още 2-3 апартамента в същия резорт.
                        И като си платиш самолетЯ до Шикаго и назад и отиде печалбата...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                          Не могат да стоплят къде да купуват. Все наопаки цел живот. Чакат цени по джоба си там където отдавна всички искат.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Тръгнат не тръгнат парите са в сметката. 1100 лв са приятни пари.Утре настанявам едно семейство за 2 седмица в апартамента си на Green Life Beach Resort за по 200 лв на вечер през Booking.Това семейство което ще ми донесе 2800 лв идва за трети път при мен.Яд ме е че не стана някоя гадна криза та да паднат цените та да взема още 2-3 апартамента в същия резорт.
                            1 на Green Life
                            а другите къде?
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
                              ахахахаахахахаахахахахахаах

                              това че цените в банско
                              били се сринали до 20К за апартамент
                              било ''заяждане ''
                              ахаахахаахахаахахааха
                              и изтрили коментара
                              че човека написал
                              ФАКТ

                              аахахахаахахахаах
                              За бан си направо, те цените там приключват на 20 хил, почват от 8

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Тръгнат не тръгнат парите са в сметката. 1100 лв са приятни пари.Утре настанявам едно семейство за 2 седмица в апартамента си на Green Life Beach Resort за по 200 лв на вечер през Booking.Това семейство което ще ми донесе 2800 лв идва за трети път при мен.Яд ме е че не стана някоя гадна криза та да паднат цените та да взема още 2-3 апартамента в същия резорт.
                                Стана ми интересно. Имаш няколко апарта по морето и настаняваш. Как да го кажа първо би трябвало да са на близко разстояние...както и ти или някой се занимава с това ?
                                Още преди години като карах по няколко месеца в Украйна имаше едно девойче дето беше взело около 200 апарта / няма грешка/ да ги менажира / не са нейни/. Прибираше по 10% от собствениците, имаше си чистачки всичко, тя посреща, праща шофьори, коли от пиле мляко квото поискаш....
                                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 17.08.2021, 21:09.

                                Коментар

                                Working...
                                X