IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Конкретно по темата искам да кажа,че според мен цените и да дропнат ще е най-много с 10-12 %.За тия които имат пари това не е никакъв проблем,но това едва ли ще помогне на тия които нямат средства за закупуване.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от RUBLA Разгледай мнение
      Yandox и Ташунко със сапа спрете със заяжданията и обидите. Пишете по темата в противен случай следва БАН.
      Ок спираме дискусията .....
      Last edited by RUBLA; 18.08.2021, 21:13.

      Коментар


      • Yandox и Ташунко със сапа спрете със заяжданията и обидите. Пишете по темата в противен случай следва БАН.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Пуснах им публикация от вестник сега и троловете се сринаха психически

          https://www.segabg.com/hot/category-...t-140-000-evro
          Тая цифра не могат да я напишат, камо ли да я извадят някога.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev

            Те от форекс спечелиха. От кинти за имот в Своге сега имат за имот в Ребърково или Кунино...къще кирпич но пък природата е екстра.
            Пуснах им публикация от вестник сега и троловете се сринаха психически

            https://www.segabg.com/hot/category-...t-140-000-evro

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

              нищо не те ''карам''
              само казвам че ще паднат

              а имоти вие нямате
              тия ги говори в друг форум
              Не се сърди, това ,че ще паднат го написа отдавна ,а те не само ,че не падат ,но и покачват цените. Хлапе, ние имаме ,а ти много завиждаш затова . Как да не си карал имащите да продават след като често пишеш ,че които не продава сега ще чака много дълго да продаде след това.
              Въпроса ми е след като ти имаш имоти защо не ги продадеш сега за да спечелиш ?
              Last edited by RUBLA; 18.08.2021, 20:25.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yandox

                не
                пиша само с един
                но можеш да захапеш на цървула
                свинската кожичка
                хиххихихихих
                И с един да пишеш останалите 4 -ма парите си няма да ти преведат. Ще хлопаш още 10 години тук в изчакване, накрая ще харижеш всичко що имаш да дадеш на децата си ако имаш и ще ги нанижеш на кредит доживот ако ще ги правиш гражданье. Ако немаш деца си пирон в кисело млеко както и досега.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Tова червенкото много ме изненада Като имаш имоти кога смяташ да ги продаваш защото ни караш ние да продаваме нашите ?!



                  нищо не те ''карам'' бабе
                  само казвам че ще паднат

                  а имоти вие нямате
                  тия ги говори в друг форум
                  Last edited by Yandox; 18.08.2021, 20:51.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Предстваям си къде живеят и как и колиба на село не купиха, поне за децата да има. ...не, пардон, децата се насочват към ИТ сектора за да са добри наематели поне първите 10 години.
                    Но родителя сърдит или пи-скоро нереализиран дихател като тез тука пи на 30-40 години пърхат с крилца и събарят ли събарят...миговете от живота си, нищо друго.
                    Те друго и не могат да правят освен да топят мъката в шльокавицата от съседската джанка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      Tова червенкото много ме изненада Като имаш имоти кога смяташ да ги продаваш защото ни караш ние да продаваме нашите ?!



                      Хахахаха, иначе пише за срив и екзит, а имал имоти, ма не продава след като очаква срив...май и ризата на гърба му не е негова

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Абе Янко ти на Форекса ли се пускаш.Сега разбрах защо си толкова огладнял.На форекса такива като реб най-много ги кльопат.Бързо ви зануляват.


                        аз не знам и какво включва това 'форекс'
                        но тебе те попрочетох тия дни
                        как се молиш на Архитекта да ти разкриел тайните
                        на някаква 'бомба'

                        за да си 'цъкаш' за по бира

                        сега нямам време - утре ще приложа постове цитати
                        бързо тичай да триеш...
                        хахахахаахахахах

                        цяла нощ ще имаш работа
                        утре ще снимам страницата : изтрито /изтрито /изтрито

                        хиххихихи
                        Last edited by RUBLA; 18.08.2021, 20:20. Причина: Спазвайте добрия тон!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение




                          кристално кълбо наистина нямам
                          но имоти имам
                          доста повече от теб и
                          другите ти никове , опа -приятели

                          това обаче не е абсолютно
                          никаква привилегия
                          при изказването на мнение
                          дори напротив -
                          повечето ъпърляци и захлюпвачи
                          на НИ - '' в БГ и по света '' - тук в форума
                          са бедни момчета които съзнават че пишат неистини
                          но живота ги е притиснал а :
                          глада е по силен от тока

                          разбра ли ме добре
                          Tова червенкото много ме изненада Като имаш имоти кога смяташ да ги продаваш защото ни караш ние да продаваме нашите ?!




                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
                            Обаче прави ли ви впечетление как се озлобяват гладнижите нещастни дето едвам вързват двата края че някой друг можел да притежава жилища и има възможност да купува.Ебахти и цървулския български манталитет.Хаааааа!!! Ейййййй гладници нещастни такива ще си останете с това мислене.
                            Предстваям си къде живеят и как и колиба на село не купиха, поне за децата да има. ...не, пардон, децата се насочват към ИТ сектора за да са добри наематели поне първите 10 години.
                            Но родителя сърдит или пи-скоро нереализиран дихател като тез тука пи на 30-40 години пърхат с крилца и събарят ли събарят...миговете от живота си, нищо друго.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                              И ти ли купуваш апарти на приятелите да не ти досаждат?
                              Не, аз купих повечето от дистанция, спестих по 2К€ само от път и разкарване, демек отиваха към 3К€.
                              И рекорда в Бг държа аз. От обявата до заковаване на имота минаха 2 часа.
                              Но за някои се глезя по 2 месеца. Зависи. Имам хора и ми помагат.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Абе Янко ти на Форекса ли се пускаш.Сега разбрах защо си толкова огладнял.На форекса такива като реб най-много ги кльопат.Бързо ви зануляват.

                                Коментар

                                Working...
                                X