IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Море, тъщата...Чета ама немам желание да пиша....:-) Преди морето все още имаше няколко неща, които не бяха ок за наем, но имаше смисъл да станат депозит. сега вече и те изчезнаха и единствената надежда остана Янчо да смъкне цените с 40% ....:-) А след неговата активност/спам темата не става за четене....
    Прогнозите са сложно нещо в момента. Мисля че Ледчо и Бони и Купата бяха прави за тази година. Имаме вече истинско начало на надуването на балона. Колко ще се надуе не знам, но и след спукването му цените едва ли ще паднат под сегашното ниво.... Няма алтернатива у нас на кеша...
    Ей го сега седя на село, шведите са единствените, които ремонтират и строят. Една баба си замина миналата седмица децата и са в София и къщата е почти сигурно за нови Шведи. Има някои неща да оправям по къщата тук , но не искам да харча пари щото след макс 15-20 години селото ще стане необитаемо за бели...Земята е плодородна в района обаче има 2-ма арендатри дето са партия и дават 30 лева рента ей така символично, а са построили мандри, краварници за десетки милиони...., карат коли за по 200К.....и т.н. Т.е. Каква алтернатива имат местните хора.освен да се преместят в голям град ? Това който е по-млад все още..... Ходих в Сливен преди 2 дни. По улиците е като около Факултето....и остава само Бургас, Пловдив, СЗ и най вече София за тези хора.... Това дистанционна работа за всеки не става, трябва и училище, болница... среда за децата....така че София хубава или лоша ще продължи да расте.... и цените...
    Очоизвадно е, че не си излизал от района, в който живееш и четеш само жълтата преса.
    Разходи се насам натам наистина и сам ще разбереш, какви глупости дрънкаш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

      ти си любимият ми поддържат ник. Къде се изгуби? Да не си потънал в сметки след накавръковата справка? Колко ще е годишното повишение според теб? Ся ако и ледчо се появи отнякъде, темата пак ще стане интересна за четене.
      Море, тъщата...Чета ама немам желание да пиша....:-) Преди морето все още имаше няколко неща, които не бяха ок за наем, но имаше смисъл да станат депозит. сега вече и те изчезнаха и единствената надежда остана Янчо да смъкне цените с 40% ....:-) А след неговата активност/спам темата не става за четене....
      Прогнозите са сложно нещо в момента. Мисля че Ледчо и Бони и Купата бяха прави за тази година. Имаме вече истинско начало на надуването на балона. Колко ще се надуе не знам, но и след спукването му цените едва ли ще паднат под сегашното ниво.... Няма алтернатива у нас на кеша...
      Ей го сега седя на село, шведите са единствените, които ремонтират и строят. Една баба си замина миналата седмица децата и са в София и къщата е почти сигурно за нови Шведи. Има някои неща да оправям по къщата тук , но не искам да харча пари щото след макс 15-20 години селото ще стане необитаемо за бели...Земята е плодородна в района обаче има 2-ма арендатри дето са партия и дават 30 лева рента ей така символично, а са построили мандри, краварници за десетки милиони...., карат коли за по 200К.....и т.н. Т.е. Каква алтернатива имат местните хора.освен да се преместят в голям град ? Това който е по-млад все още..... Ходих в Сливен преди 2 дни. По улиците е като около Факултето....и остава само Бургас, Пловдив, СЗ и най вече София за тези хора.... Това дистанционна работа за всеки не става, трябва и училище, болница... среда за децата....така че София хубава или лоша ще продължи да расте.... и цените...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        Хм, мен ми се струва че бая са поскъпнали доста неща, например имотите, В ЗЛАТО...
        сега е така - вярно е
        но няма да е все лято

        а и защо да се гледа какво е било
        нали инвеститорите гледат
        какво ще бъде

        а какво ще бъде съм написал
        спад на имотите - осбено в злато
        тоест повече отколкото в кеш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

          да много правилно
          стойност ще загубят СПРЯМО него
          доста неща -
          включително и имотите
          Хм, мен ми се струва че бая са поскъпнали доста неща, например имотите, В ЗЛАТО...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            За демографията забрави ли ? Сага почва новата вирусна вълна и ще освободи за няколко месеца поне 10К апарти в идеалният център на София. Те ще заринат пазара, а няма да има кой да ги купува щото инфлацията ще е изяла кеша за купуване. Нормално е до 3 месеца да има спад на цените с 500%....:-)
            ти си любимият ми поддържат ник. Къде се изгуби? Да не си потънал в сметки след накавръковата справка? Колко ще е годишното повишение според теб? Ся ако и ледчо се появи отнякъде, темата пак ще стане интересна за четене.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              добри времена бяха,
              сега вече никой не споменава кглемото кукуригу
              един яндексчо само загатва за бъдещи плата и плавни спускания
              къде е обаче истински големия мяу и дискаунтите питам аз
              реалната инфлация /по мои груби сметки, разбира се/ е къде 20-30% на годишна база
              кеща бавно става на шума
              не виждам от къде ще дойде тоя спад в цените без нещо яко да издумка.
              За демографията забрави ли ? Сага почва новата вирусна вълна и ще освободи за няколко месеца поне 10К апарти в идеалният център на София. Те ще заринат пазара, а няма да има кой да ги купува щото инфлацията ще е изяла кеша за купуване. Нормално е до 3 месеца да има спад на цените с 500%....:-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the Judge

                Едно време ваканционните имоти за наш берджо бяха табу, а сега гледай само как положително отразява фактите... Чудо ли е станало?

                Иначе малко история за възникването на влакогонското възклицание "Амааа... Как така?!"

                Та едно време берджо обещаваше на влакогонците гоУемо МЯУ почти по 1 път на тримесечие. И се слагаха дати. И започваше поредното чеканье. И на съответната дата се появяваше берджи на бял кон за да съобщо, че гоУемото МЯУ е закъсало по пътя и появяването му се отлага лекинко. И тогава се чуваха възгласи от перонЯ: АМААА... КАК ТАКА?!! И така до ден днешен. Що олимпийци минаха и заминаха, но възклицанието все още отеква...

                берджо, освен, че отказа накавъка да не купи имот, ами и го набута в злато, баш на връо. Сега златото отписа 30% от тогава. Дали носи грях на душата си аз не го осъждам. Господ си знае работата.

                Обаче ФАКТ, с мазни слова и напипване на това което искат да чуят ушите на стадото, няма по-добър от берджи в това отношение. Той им галеше ушите с изрази като -40% дискаунт, гоУемото МЯУ, предстоящия срив, огрОмен спад, OFF при имотите, тъмни прозорци, яко строителство и тн...
                добри времена бяха,
                сега вече никой не споменава кглемото кукуригу
                един яндексчо само загатва за бъдещи плата и плавни спускания
                къде е обаче истински големия мяу и дискаунтите питам аз
                реалната инфлация /по мои груби сметки, разбира се/ е къде 20-30% на годишна база
                кеща бавно става на шума
                не виждам от къде ще дойде тоя спад в цените без нещо яко да издумка.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                  Нищо не е отписало златото, само то е истински пари и не може да загуби стойност... в злато.
                  да много правилно
                  стойност ще загубят СПРЯМО него
                  доста неща -
                  включително и имотите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the Judge

                    Едно време ваканционните имоти за наш берджо бяха табу, а сега гледай само как положително отразява фактите... Чудо ли е станало?

                    Иначе малко история за възникването на влакогонското възклицание "Амааа... Как така?!"

                    Та едно време берджо обещаваше на влакогонците гоУемо МЯУ почти по 1 път на тримесечие. И се слагаха дати. И започваше поредното чеканье. И на съответната дата се появяваше берджи на бял кон за да съобщо, че гоУемото МЯУ е закъсало по пътя и появяването му се отлага лекинко. И тогава се чуваха възгласи от перонЯ: АМААА... КАК ТАКА?!! И така до ден днешен. Що олимпийци минаха и заминаха, но възклицанието все още отеква...

                    берджо, освен, че отказа накавъка да не купи имот, ами и го набута в злато, баш на връо. Сега златото отписа 30% от тогава. Дали носи грях на душата си аз не го осъждам. Господ си знае работата.
                    Нищо не е отписало златото, само то е истински пари и не може да загуби стойност... в злато.

                    Коментар


                    • наближава пързалката в цените на имотите
                      която няма да е стръмна
                      а ще е като бобслей - плато /спускане
                      плато /спускане - и така много дълго време

                      а това че редица аналлизатори за вечен ръст са изтощени и изчерпани
                      също е показател и осцилатор за края на един цикъл
                      и започването на нов - ПОНИЖЕНИЕ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                        Сега започват драги ми Лордиевич. И когато даваш линкове към подобни статии прави и по една снимка на статията, нарисувай върху нея един намръщен влакогонец и напиши възклицанието което намусените влакогонци изричат: Амааа… Как така?!!
                        това задължително!
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                          Имотите по морето тръгнаха нагоре

                          https://www.monitor.bg/bg/a/view/imo...-cenite-278527

                          факт!
                          няма как да не тръгнат, когато имаш яко сгъстяване на хора и съответно пари. тази година ще бъде добра за южното черноморие (за слънчака не знам, но надолу е лудница). Въпрос на професионализъм е българският туризъм да успее да запази хората в следващите сезони, когато дай боже ковида не е толкова наболяла тема. Той(вируса) явно няма да изчезне, но с времето ще се нормализират нещата. А с бачкането хоум офис доста народ се сетиха, че могат да си вземат малко студио и да бачкат дистанционно... това колко ще е реалистично в бъдеще не знам, но засега е един от мотиваторите + русите, които излизат + банките , които не дават лихви по депозити + добрите цени на които може да се вземе в сравнение със София, Пловдив, Варна, че и Бургас.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                            Имотите по морето тръгнаха нагоре

                            https://www.monitor.bg/bg/a/view/imo...-cenite-278527
                            А всъщност, сега в края на сезона тръгват надоле. И това го знае всяко хлапе.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                              Имотите по морето тръгнаха нагоре

                              https://www.monitor.bg/bg/a/view/imo...-cenite-278527
                              Сега започват драги ми Лордиевич. И когато даваш линкове към подобни статии прави и по една снимка на статията, нарисувай върху нея един намръщен влакогонец и напиши възклицанието което намусените влакогонци изричат: Амааа… Как така?!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                                Имотите по морето тръгнаха нагоре

                                https://www.monitor.bg/bg/a/view/imo...-cenite-278527
                                вчера ти обясних
                                колкото повече такива статии четеш и срещаш
                                (не само ти а всички де )
                                толкова по крайно и окончателно време настъпва
                                за НАГОРЕ -то
                                това са елементарни неща и
                                все пак не ги знаят много хора

                                ти започна вече ВСЕКИ ДЕН
                                да постваш пресни статии на тази тема
                                така че това би трябвало да
                                светне сигналната ламба в главицата
                                че края на НАГОРЕ-то е зад ъгъла

                                мислене трябва в случая
                                а не слушане в захлас на приказки - кой
                                купил в Чикаго кой в Карибите
                                м и с л е н е

                                Коментар

                                Working...
                                X