IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Цените на строителните материали нараснаха от 25 до 250 % ( при някои позиции до 7 пъти..). На труда до 50 %...
    Това означава автоматично поскъпване на новото строителство с мин 50 %....( до 6 месеца)
    Като следствие - невъзможност на мераклии за покупка и фалит на инвеститори ( или блокирани с години нови апартаменти), стагнация в строителството и понижение цените на апартаментите...

    пп Аз се отказах от продажба на този етап ( само 2-3 се заинтересоваха при тази цена...). Ще се пробвам пак след 3 месеца....
    Би ли разяснил как стагнация в строителството би довела до по-ниски цени ?
    Т.е. като спре да се строи щото себестойността отива с 200+ евро нагоре цените ще паднат или нещо греша ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      ...пиша го бааавно пак специално се теб - от всички разходи единствена разлика има в ток за осветление (ЛЕД , ама не купени от теб че кораба още го няма) и за лаптоп + монитор.
      Пак казвам, не е за всяка уста - лъжица, особено за ганьовската.

      Плъхя дето ми позволява да се радвам - ми що не, имал съм и по 3 стаи заети едновременно, а това няма и 1 етаж дори. Плаща се вноската на банката, остават и за всички режийни от тия пари - аз живея в другата половина от къщата безплатно. Де дават тъй? Глупавите ходете да изгладувате тия пари при камилите и в Радомир, пък пак се обяснявайте за самоучастия и банкови кредити после
      цар си!
      Last edited by RUBLA; 13.09.2021, 18:37.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Да те питам що - ей ги повишителите тук са готови с парите да купуват бъдещия ръст, набутай лефа като най-богат

        Тц...
        Last edited by RUBLA; 13.09.2021, 18:35. Причина: Спавайте добрия тон!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Цените на строителните материали нараснаха от 25 до 250 % ( при някои позиции до 7 пъти..). На труда до 50 %...
          Това означава автоматично поскъпване на новото строителство с мин 50 %....( до 6 месеца)
          Като следствие - невъзможност на мераклии за покупка и фалит на инвеститори ( или блокирани с години нови апартаменти), стагнация в строителството и понижение цените на апартаментите...

          пп Аз се отказах от продажба на този етап ( само 2-3 се заинтересоваха при тази цена...). Ще се пробвам пак след 3 месеца....
          Да те питам що - ей ги повишителите тук са готови с парите да купуват бъдещия ръст, набутай лефа като най-богат

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

            Което напълно потвърждава това което написах че всички разходи са за твоя сметка и че тези 360 виртуални евро не са чисти
            ... пиша го бааавно пак специално се теб - от всички разходи единствена разлика има в ток за осветление (ЛЕД , ама не купени от теб че кораба още го няма) и за лаптоп + монитор.
            Пак казвам, не е за всяка уста - лъжица, особено за ганьовската.

            Плъхя дето ми позволява да се радвам - ми що не, имал съм и по 3 стаи заети едновременно, а това няма и 1 етаж дори. Плаща се вноската на банката, остават и за всички режийни от тия пари - аз живея в другата половина от къщата безплатно. Де дават тъй? Глупавите ходете да изгладувате тия пари при камилите и в Радомир, пък пак се обяснявайте за самоучастия и банкови кредити после
            Last edited by RUBLA; 13.09.2021, 18:37. Причина: Спавайте добрия тон!

            Коментар


            • Цените на строителните материали нараснаха от 25 до 250 % ( при някои позиции до 7 пъти..). На труда до 50 %...
              Това означава автоматично поскъпване на новото строителство с мин 50 %....( до 6 месеца)
              Като следствие - невъзможност на мераклии за покупка и фалит на инвеститори ( или блокирани с години нови апартаменти), стагнация в строителството и понижение цените на апартаментите...

              пп Аз се отказах от продажба на този етап ( само 2-3 се заинтересоваха при тази цена...). Ще се пробвам пак след 3 месеца....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                Туко що се самоопроверга

                Тук било много зле но след като си претеглил плюсовете и минусите си решил да инвестираш в БГ

                Еми сам си отговори дали е зле или е добре
                Айде ще ти го напиша като за дете първи клас. В сравнение с Афганистан тук си е направо рай, но в сравнение с Швейцария си е бунище. Въпросът е, че вие го изкарвате по- хубаво отколкото е, а повечето от форума живеем в БГ и знаем каква е действителността. Правят се паралели с най- голямата икономика в света и т.н. Ако пишехте реално и не захаросвахте нещата всичко щеше да е ок. Специално ти имаш някои добри виждания за нещата, за ЮК проучи дали ще ти дадат подобни условия като на британски гражданин, че с тия брекзити и там се пообъркаха нещата......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                  Което напълно потвърждава това което написах че всички разходи са за твоя сметка и че тези 360 виртуални евро не са чисти
                  абе нека се порадва човека на тия 300е
                  с пот ги е изкарал
                  заслужава да си отживее на пенция
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                    Странно кретена не възразява на написаното ти се пениш

                    Айде питай го ток вода газ такси смет и тн дали са включени в цената и дали ги плаща всеки месец

                    Отдавна не беше писал по прост трол от тебе ходи да ти сменят софта
                    Казах ти че не ги отбираш нещата ама си мислиш че с 2-3 лафа и ще претупаш положението като при някой клиент дошъл за квартирка. Харда ти е за смяна на тебе , не софта . Ядеш през три дена , ама ще ме учиш как се прави на бяла покривка. Наемно комисионерче .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Теб те чета постоянно за германия, дето не си я помирисвал и за УК, дето пак не си бил ама си чувал някакъв твой колега там какво говори на пияна глава
                      Не осъзнаваш ли колко си смешен, като се опитваш на краставичаря краставици да продаваш?
                      Всичките ми такси са 400 евро годишно и ги плащам така или иначе - твърдо. Смет и т.н. вътре. Инак колко ти залупен личи и с идеята ти как някой ще се грее на ток, това от многото ти немска експертиза идва сигурно

                      Ремонт ще има след 10-ина години, на 5 съм от ремонт до ново в момента. Така или иначе на 15 години ще я освежа изцяло с или без наематели

                      ПП: може и да не си записваш, и без това нямаш пари да го правиш същото (па и акъл)
                      може и банката да го освежи
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Теб те чета постоянно за германия, дето не си я помирисвал и за УК, дето пак не си бил ама си чувал някакъв твой колега там какво говори на пияна глава
                        Не осъзнаваш ли колко си смешен, като се опитваш на краставичаря краставици да продаваш?
                        Всичките ми такси са 400 евро годишно и ги плащам така или иначе - твърдо. Смет и т.н. вътре. Инак колко ти залупен личи и с идеята ти как някой ще се грее на ток, това от многото ти немска експертиза идва сигурно

                        Ремонт ще има след 10-ина години, на 5 съм от ремонт до ново в момента. Така или иначе на 15 години ще я освежа изцяло с или без наематели

                        ПП: може и да не си записваш, и без това нямаш пари да го правиш същото (па и акъл)
                        Което напълно потвърждава това което написах че всички разходи са за твоя сметка и че тези 360 виртуални евро не са чисти

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

                          Синджира си го скъсал/а ти , броки . Няма данъци за месец а ти пишеш данъци . И амортизациите на са месечни . Не можеш да знаеш включен ли е тока и последно , всичко това го касае него и е извън темата .
                          И най последно - когато ти говориш , ти ще си записваш . Да не стават оплитаници на другия ден .
                          Айде виж кой чука може да е за оглед за наем , че продажбите вече са кът.
                          Странно кретена не възразява на написаното ти се пениш

                          Айде питай го ток вода газ такси смет и тн дали са включени в цената и дали ги плаща всеки месец

                          Отдавна не беше писал по прост трол от тебе ходи да ти сменят софта

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                            Ти тотално скъса синджира

                            Първо 360 евро от стая е смешно ниска цена за Германия и говори за много неща

                            Второ тая стая няма отделен електромер и всичкия ток дето се греят зимата отива на негова сметка защото тия 360 са с включени сметки

                            Трето попитай го колко плаща на месец общински такси такса смет и подобни

                            Четвърто тия стаи периодично искат ремонт щото се амортизират

                            Пето като говоря аз ти само си записвай
                            Теб те чета постоянно за германия, дето не си я помирисвал и за УК, дето пак не си бил ама си чувал някакъв твой колега там какво говори на пияна глава
                            Не осъзнаваш ли колко си смешен, като се опитваш на краставичаря краставици да продаваш?
                            Всичките ми такси са 400 евро годишно и ги плащам така или иначе - твърдо. Смет и т.н. вътре. Инак колко ти залупен личи и с идеята ти как някой ще се грее на ток, това от многото ти немска експертиза идва сигурно

                            Ремонт ще има след 10-ина години, на 5 съм от ремонт до ново в момента. Така или иначе на 15 години ще я освежа изцяло с или без наематели

                            ПП: може и да не си записваш, и без това нямаш пари да го правиш същото (па и акъл)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                              Ти тотално скъса синджира

                              Първо 360 евро от стая е смешно ниска цена за Германия и говори за много неща

                              Второ тая стая няма отделен електромер и всичкия ток дето се греят зимата отива на негова сметка защото тия 360 са с включени сметки

                              Трето попитай го колко плаща на месец общински такси такса смет и подобни

                              Четвърто тия стаи периодично искат ремонт щото се амортизират

                              Пето като говоря аз ти само си записвай
                              Синджира си го скъсал/а ти , броки . Няма данъци за месец а ти пишеш данъци . И амортизациите на са месечни . Не можеш да знаеш включен ли е тока и последно , всичко това го касае него и е извън темата .
                              И най последно - когато ти говориш , ти ще си записваш . Да не стават оплитаници на другия ден .
                              Айде виж кой чука може да е за оглед за наем , че продажбите вече са кът.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Да ги успокоя мечтателите. Моят наем не можа и да падне, таман да земе да пада и смених наемателите с 5% по-висок. Само с приказките за падането си останаха.
                                Теб те помним всички как седя 1 година от алчност без наематели, седни си То стига.

                                Коментар

                                Working...
                                X