IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Ти гледай как смята имоти от началото на миналия век. В злато. Нищо не става от подобен инвеститор. И сега поестинели в злато. Ми естествено, селянин ровил гърнета с жълтици на нивата. Те това е потомъка с голям мозък който се е образувал в десетилетията. Иска човека да вземе кинти като за 12 кила злато за неговата къща у 120 хилядния град, то да поскъпне с 50% както той и деда му са предвидили и да ковне в Сф на топ локейшън и да му останат ако може.
    Ти такъв човек ли ще биеш. Мани недей. има шанс да поумнее леко.
    смятам ти ги и в пари от миналия век

    по 1 милион и половина са стрували средно
    добрите имоти

    сега ще им вземеш ''локацията''
    хихихихиххихи

    същото ще стане и със сегашните
    ТОП ЛОКЕЙШЪН ИМОТИ след 15 / 2о год.
    ахахахахаах

    ЛЪЖА И БРОКЕРСКИ ТРИК Е ''локацията ''

    за това и подрипвате с бабуляка цял следобяд
    хихиххихихи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Силен е във форумите а го знам после как ще ми се сополиви.
      Ти гледай как смята имоти от началото на миналия век. В злато. Нищо не става от подобен инвеститор. И сега поестинели в злато. Ми естествено, селянин ровил гърнета с жълтици на нивата. Те това е потомъка с голям мозък който се е образувал в десетилетията. Иска човека да вземе кинти като за 12 кила злато за неговата къща у 120 хилядния град, то да поскъпне с 50% както той и деда му са предвидили и да ковне в Сф на топ локейшън и да му останат ако може.
      Ти такъв човек ли ще биеш. Мани недей. има шанс да поумнее леко.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение



        точно така

        водя те на къща в град със 120 000 души

        струвала 10-12 кила злато (1 милион / 1 200 000)
        не могат да и вземат 250 /300 хиляди

        и такива са всичките ЛОКАЦИОННИ имоти
        във всички заслужаващи си градове
        от началото на XX век

        де ви е Локацията - брокерска дебилщина

        само идиот може да пише за Локация като условие за запазване на стойност

        та само след 10 години ''добрата локация'' може да е на ...
        хихихиххи
        10-12 кила злато?!...грешка голяма, инвеститоре! Защо си дал 12 кила злато, умнико, защо смяташ в злато, защо си купувал злато, продал и купил с равностойността му ти или по-точно деда ти? Грешка. Която виждам ще повториш - мозък, оценка, себеоценка, оценка на другите - по - зле си от млада камила без опит.
        Last edited by RUBLA; 25.08.2021, 22:27.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Остави човека бре, за грех е и без това.
          Силен е във форумите а го знам после как ще ми се сополиви.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа

            Извини ме но си крещящо простичък.Не съм пандизчия червен кретен ами съм бивша мутра и по-добре е да си затваряш мусурата.да не ти я изкревя.Много си ми лесен за намиране и знам после как ще се молиш със сълзи на очи така че бъди малко по въздържан в думите си да не съжаляваш после.
            Мутрата Ташачко хааахахахаха, пак бавно влиза във пандиза Е те за теб е тая https://www.youtube.com/watch?v=hi5ZsAhWcQs

            Лесен съм не ами лесен, даже директно и адреса ще ти дам да те улесня хептен. Да полежиш и тука, сам знаеш колко е хубаво на топло (ама не на плажа) А да, няма да съжалявам, няма да липсваш на никого.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа

              Извини ме но си крещящо простичък.Не съм пандизчия червен кретен ами съм бивша мутра и по-добре е да си затваряш мусурата.да не ти я изкревя.Много си ми лесен за намиране и знам после как ще се молиш със сълзи на очи така че бъди малко по въздържан в думите си да не съжаляваш после.
              Остави човека бре, за грех е и без това.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                1 млн сегашни пари от началото на ХХ век? Обикновени? Бреййй, ти такива ли имаш, обикновени и по милион сегашни пари от 1910, така ли? И сега са 100 хил?
                Я дай един такъв имот бре в голям град както казахме бре оценителю!. Една камила има повече мозък от теб, ти не подушваш и на 1 метър а другата част на мозъка ти пречи. Сал можеш да пишеш, но глупости.

                точно така

                водя те на къща в град със 120 000 души

                струвала 10-12 кила злато (1 милион / 1 200 000)

                не могат да и вземат 250 /300 хиляди

                и такива са всичките ЛОКАЦИОННИ имоти
                във всички заслужаващи си градове
                от началото на XX век ...

                де ви е Локацията - брокерска дебилщина

                само идиот може да пише за Локация като условие за запазване на стойност

                та само след 10 години ''добрата локация'' може да е на ...
                хихихиххи
                Last edited by RUBLA; 25.08.2021, 22:19. Причина: Спазвайте добрия тон!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Както отиват нещата в световен план все по-малко хора ще успяват да имат собствено жилище.На практика ще се потвърди отново приказката че пари при пари отиват и тези които имат сега ще могат и в бъдеще да имат още,а тези които са се двоумили ще бъдат наематели.Просто е!
                  Е, нашия оценител ще е наемател, но в Ихтиман най-много. Това го гложди. Щото в Сф ко ше праи, я ми кажи, то не му и требва. Но ако му се наложи случайно там е - на локация.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yandox

                    хахахахааха

                    това ли измЪдри толкова време
                    пускам те - не си ми опонент
                    а и бабичката - брокер
                    надали вече ще те взима за халф
                    може и оплакване да подаде в централата
                    демек - слабо водиш тролея


                    айде втора цигулко
                    муувет муувет
                    Ми давам ти пример, от крадене на кво ли не имат палати от последните 20 год налели пари за 5 тристайни в Сф когато са ги правили. Сега що не ги продадат и да размахат саби из Бояна като тебе. Щото и друг даже няма да ги купи. Но оценител като теб ще ги оцени на 1 мил. Що не.
                    Last edited by RUBLA; 25.08.2021, 22:23. Причина: Спазвайте добрия тон!
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                      за обикновени имоти ти говоря бе

                      обикновени имоти с добра локация
                      в началото на XX век
                      загубили са цялата си стойност
                      били са по 1 милион сегашно пари
                      сега са по 100 000
                      хихихихих
                      изобщо не говоря за твоите глупости ''паметници на култура''
                      те по принцип са безценни и нямат цена
                      1 млн сегашни пари от началото на ХХ век? Обикновени? Бреййй, ти такива ли имаш, обикновени и по милион сегашни пари от 1910, така ли? И сега са 100 хил?
                      Я дай един такъв имот бре в голям град както казахме бре оценителю!
                      Last edited by RUBLA; 25.08.2021, 22:10.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Както отиват нещата в световен план все по-малко хора ще успяват да имат собствено жилище.На практика ще се потвърди отново приказката че пари при пари отиват и тези които имат сега ще могат и в бъдеще да имат още,а тези които са се двоумили ще бъдат наематели.Просто е!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                          за обикновени имоти ти говоря бе


                          обикновенни имоти с добра локация
                          в началото на XX век
                          загубили са цялата си стойност
                          били са по 1 милион сегашно пари
                          сега са по 100 000
                          хихихихих
                          изобщо не говоря за твоите глупости ''паметници на култура''
                          те по принцип са безценни и нямат цена
                          Абе как да нямат цена, като те ЗАДЪЛЖИ държавата да го поддържаш и то в оригиналния вид - ще видиш цената хахахаха, с дебел МИНУС отпред!
                          Last edited by RUBLA; 25.08.2021, 22:08.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Кое е струвало милион бре, че и паметник на културата в Севлиево и Търново, Русе и другите и сега да е наполовина или една трета бре, Ум Делфин, ти я ходи плещи на съселяните си доводи за къщите че ми стана безинтересен и безсмислен най-вече.
                            за обикновени имоти ти говоря бе

                            обикновени имоти с добра локация
                            в началото на XX век
                            загубили са цялата си стойност
                            били са по 1 милион сегашно пари
                            сега са по 100 000
                            хихихихих
                            изобщо не говоря за твоите глупости ''паметници на култура''
                            те по принцип са безценни и нямат цена
                            Last edited by RUBLA; 25.08.2021, 22:08. Причина: Спазвайте добрия тон!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin

                              Абе не го ли виждаш че отече в канала, пардон Пуевен даге, разбирача по камилска тор... Топ локацията, архитект до архитекта - най-вече Строителни войски с панелен привкус от соц-а
                              Ми те и панелите дето са ти таргет по принуда в Бг от Строителни войски иди им виж цените. За такива като теб от твоя район в централна Бг са идеал цел. Недей гледа продънените панели у Лович до пътя за Троян у Младост и Бабаковец, там ли си живял?
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение


                                иди намери къща за 400 000 / 500 000 хиляди
                                във Севлиево Видин Търново Русе Свищов Лом Трявна Елена
                                без да е ;;паметник на културата ''

                                по 1 милион са стрували в днешни пари НЯКОГА
                                санитарче - имало е и по повече
                                умре това с локацията -
                                брокерски трик и кьорфишек

                                Кое е струвало милион бре, че и паметник на културата в Севлиево и Търново, Русе и другите и сега да е наполовина или една трета бре, Ум Делфин, ти я ходи плещи на съселяните си доводи за къщите че ми стана безинтересен и безсмислен най-вече.
                                Last edited by RUBLA; 25.08.2021, 22:03.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X