IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Масло за ушите ми...
    2029-та иде. Иде бе.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
      хихихихиххихихи

      не !

      защото ние сме го писали
      ние повече пишем за да четат другите

      но другите не четат и горко ще реват

      тази статиика да я прочетат ''захлюпвачите''
      от Бургас до Доминикана
      хихихихихи

      за тия от банско - вече е късно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        като си доволен от умерено ниска доходност - да те питам за какво дрема толкова време и написа фермани тук, а не барна още един два със залог другите.
        тия дето гоним повече % е разбираемо да си седим на ръцете, но ти хем си доволен на малко, хем само коментираш в минало време.
        Не го е скалъпил добре

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
          Това не се отнася за България!

          Тука тоз който си Има, вече ще си Няма - доказано работи и е проверено във Времето!

          Между другото като чета за китайчето от евърграндЕ,се сещам за много родни субекти с доста повече тежест в Бъдещия национален ефект!
          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
            Масло за ушите ми...

            Коментар


            • https://money.bg/property/ubs-raste-...ilishtata.html

              Това четохте ли го

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                за 50 000 даваш ли недовършения коптор
                в който вкара фамилните пари

                50 К веднага ти броя
                хихихихи

                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=7852gn&f1=1
                Караваната дали влиза в цената? На снимка 4 от обявата се вижда.
                Не е лошо хотелчето, поне са ползвали хубави тухли, не тоя боклук Поротерм.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Няма да превръщам рубриката в Искрено и лично :-) Но поради поредица събития в личен и професионален план прецених, че съм направил оптималното спрямо поетият риск. Освен това очаквах, че дохода ми от наеми ще бъде повече от поскъпването на имотите докато дойде време за покупки към онзи момент планирано 2023-25. Вече е очевидно грешна прогноза.... с помощта на вируса де, но това е оправдание.
                  Т.е сбъркал съм от сегашната позиция, от тогавашната не ми изглеждаше така.
                  Относно умерено ниската доходност....Във всеки точен момент на покупка спрямо днешната дата БИЯ ВСИЧКИ индекси, в някои случаи двойно.... За вас може да е ниско за мен е идеално :-)))) Като се има предвид, че таргета не са ми били индексите, а инфлацията.... и осигуряване на семейните жилищни нужди.
                  А това че е имало през годините някои периоди когато нещо друго се е представило по-добре от имотите е факт, но хазарт не играя от гимназията... особено такъв с по-голяма вероятност да загубя....., така че тва не ме вълнува....:-) Вие взимайте от тази ''висока'' доходност.... :-)

                  ПП И за да не набъркаш пак земята и това което правиш ще ти напомня, че това не е пасивна инвестиция, а бизнес и работа....:-)
                  Борсово търгуваните фондове са доста далеч от хазарта.Това дето го е измислил Джон Богъл се доближава максимално до имотите като пасивна инвестиция,без нервите по самите имоти,няма амортизации,няма нерви с наемателите...хазарт е да заложиш на петрола на 20 долара барела и да излезеш на 80 ,сам сметни процентите,дори хазарт не е да вкараш всичко когато SP500 се срина,защото знаеш че после ще има наливане с кофите ..и това са все някакви бази,нищо задълбочено...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    като си доволен от умерено ниска доходност - да те питам за какво дрема толкова време и написа фермани тук, а не барна още един два със залог другите.
                    тия дето гоним повече % е разбираемо да си седим на ръцете, но ти хем си доволен на малко, хем само коментираш в минало време.
                    Няма да превръщам рубриката в Искрено и лично :-) Но поради поредица събития в личен и професионален план прецених, че съм направил оптималното спрямо поетият риск. Освен това очаквах, че дохода ми от наеми ще бъде повече от поскъпването на имотите докато дойде време за покупки към онзи момент планирано 2023-25. Вече е очевидно грешна прогноза.... с помощта на вируса де, но това е оправдание.
                    Т.е сбъркал съм от сегашната позиция, от тогавашната не ми изглеждаше така.
                    Относно умерено ниската доходност....Във всеки точен момент на покупка спрямо днешната дата БИЯ ВСИЧКИ индекси, в някои случаи двойно.... За вас може да е ниско за мен е идеално :-)))) Като се има предвид, че таргета не са ми били индексите, а инфлацията.... и осигуряване на семейните жилищни нужди.
                    А това че е имало през годините някои периоди когато нещо друго се е представило по-добре от имотите е факт, но хазарт не играя от гимназията... особено такъв с по-голяма вероятност да загубя....., така че тва не ме вълнува....:-) Вие взимайте от тази ''висока'' доходност.... :-)

                    ПП И за да не набъркаш пак земята и това което правиш ще ти напомня, че това не е пасивна инвестиция, а бизнес и работа....:-)

                    Коментар




                    • за 50 000 даваш ли недовършения коптор
                      в който вкара фамилните пари

                      50 К веднага ти броя
                      хихихихи

                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=7852gn&f1=1
                      Last edited by RUBLA; 13.10.2021, 21:21. Причина: Изтрито мнение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        като си доволен от умерено ниска доходност - да те питам за какво дрема толкова време и написа фермани тук, а не барна още един два със залог другите.
                        тия дето гоним повече % е разбираемо да си седим на ръцете, но ти хем си доволен на малко, хем само коментираш в минало време.
                        не може да ти отговори
                        или ако го направи - ще бъде по начин да се чудиш
                        твоя пост ли има предвид или отговаря
                        на някой от декември миналата години

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                          За мен цифрите са ясни и безспорни и съм изключително доволен от тях :-)
                          като си доволен от умерено ниска доходност - да те питам за какво дрема толкова време и написа фермани тук, а не барна още един два със залог другите.
                          тия дето гоним повече % е разбираемо да си седим на ръцете, но ти хем си доволен на малко, хем само коментираш в минало време.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Хихихи...
                            Пиши си кото искаш не ми пречиш....:-)
                            За мен цифрите са ясни и безспорни и съм изключително доволен от тях :-)
                            ма аз си пиша бре , голословнии песимисте
                            да не мислиш че чакам от теб разрешение

                            цифрите само на теб ти говорят различно
                            от това което съм написал - а то е ИСТИНА
                            смятай твоето какво е
                            или сега ще ме обориш че от 3500 до 15200 е ''''два пъти повече ''
                            или че имотите от 2008 като цена са а преминали през 2021 ?

                            хихихихи

                            ясно е и колко си доволен - като
                            продължение на гореописаните от мен цифри
                            кой знае от кога не си взимал комишън

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                              стига с глупостите ти бе
                              ако мислиш че с с писане на такива неща
                              можеш да обориш ФАКТИТЕ -се лъжеш

                              първо - от 3500 ( 2008 г.) до 15200 не '' малко повече от 2 '' а са '' МАЛКО ПОВЕЧЕ ОТ 4 ПЪТИ '' (400%)
                              това за DAX

                              а не знам ''твойте имоти '' - но четейки нещата които списваш
                              все повече се убеждавам че са имагинерни - но дори и да не са
                              не говорим за ''твойте '' имоти а КАТО ЦЯЛО за имотите
                              които от 2008 г . до сега са горе /долу на - 3 % от тогавашната цена
                              хихихихих

                              пс
                              а по принцип - всеки си ползва имота - даже и тоя закупил Дакса
                              и не разбрах - и това ли ти е довод
                              боже боже - от колко ръкава вади глупости тоя
                              Хихихи...
                              Пиши си кото искаш не ми пречиш....:-)
                              За мен цифрите са ясни и безспорни и съм изключително доволен от тях :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Ти си бил руснаците с тия дългосрочни договори,виж те какви гимнастики правят за газа..
                                Мда ... най-дългият е 5 годишен... Така и наемателите са спокойни, че няма да увелича наема или ги изгоня... Разбира се не са Българи....

                                Коментар

                                Working...
                                X