IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Купувам за правнуците, а до тогава за тухлена пенсия.
    И най-вече няма как да повторя грешката на баща ми да изгорят от инфлацията честно изкараните пари.... Това би било неуважение към труда , към себе си и към близките ми....
    Ама ще гледам следващият да е с отопление на камина, че друго нема да има :-)))
    Ми огледай се и за айфон на дърва за лаптоп на дърва щото ще ни трябват

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

      Тая къща изглежда по- "лачена" от съдийската- измазана е
      Това е бивш пионерски дом. Наблизо има едно малко микроязовирче, на ученик съм вадил линове по 500 грама оттам. Мястото е райско.
      Цената ти идва от парцела - 2 декара. Лева може да го погледне.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Е ти нали си имаш що ти е
        Купувам за правнуците, а до тогава за тухлена пенсия.
        И най-вече няма как да повторя грешката на баща ми да изгорят от инфлацията честно изкараните пари.... Това би било неуважение към труда , към себе си и към близките ми....
        Ама ще гледам следващият да е с отопление на камина, че друго нема да има :-)))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Айде де , дай НИ малко надежда....Тва дето се случва дава възможности само на Джонката да купи в Света Троица, а ние останалите и за Радомир не може да се класираме....:-(
          Е ти нали си имаш що ти е

          Коментар


          • Тая къща изглежда по- "лачена" от съдийската- измазана е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Търся хотел на груб строеж в Банско. Давам цена 50 Евро на кв.м. РЗП, което е значително над пазарното ниво в момента (пазарното е в същност 0 Евро - никой не би дал и стотинка за подобен имот). Някакви идеи?
              По добре в априлци
              Продава КЪЩА в област Ловеч, гр. Априлци - 700 кв.м / 17640 EUR :: imot.bg Обява

              Аууу ма то има и в Банско за 50€
              Продава ХОТЕЛ в област Благоевград, гр. Банско - 7300 кв.м / 400000 EUR :: imot.bg Обява

              Има и готови за 100€
              Продава ХОТЕЛ в област Благоевград, гр. Банско - 7375 кв.м / 750000 EUR :: imot.bg Обява
              И за 80€
              Продава ХОТЕЛ в област Благоевград, гр. Банско - 16500 кв.м / 1400000 EUR :: imot.bg Обява
              Кво ще се занимаваш с глупости. Вземаш и почваш да "печелиш"
              Last edited by bota156; 16.10.2021, 19:44.
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Търся хотел на груб строеж в Банско. Давам цена 50 Евро на кв.м. РЗП, което е значително над пазарното ниво в момента (пазарното е в същност 0 Евро - никой не би дал и стотинка за подобен имот). Някакви идеи?
                Ето две идеи как да си помогнеш:
                - наемаш розовия кадилак от Евго и си го паркираш колкото искаш
                - разбирате се да му ползваш гаража

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                  Еееххх, жалко. А така щеше да ти се радва някой софийски брокер на 3-те%. Вай, вай, вай, какво ще правим сега без жони виртуалний в тая държава?
                  Търся хотел на груб строеж в Банско. Давам цена 50 Евро на кв.м. РЗП, което е значително над пазарното ниво в момента (пазарното е в същност 0 Евро - никой не би дал и стотинка за подобен имот). Някакви идеи?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                    Еееххх, жалко. А така щеше да ти се радва някой софийски брокер на 3-те%. Вай, вай, вай, какво ще правим сега без жони виртуалний в тая държава?
                    Мани брокерите, домоуправителите в Иван Вазов няма кой да ги обслужва срещу инфо. Но пък в Мюнхен ще освободят напрежението.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Не е мислил този, който го е ценообразувал. От тези 500 квадрата 300 са тераси. Светлата височина надали е повече от 2.60. А строителството е боклук, като всичко ново - личи си от снимките. Локацията не е лоша, но не е и най-добрата в София. За тази цена се купува напълно завършен Мюнхенски пентхаус.
                      Еееххх, жалко. А така щеше да ти се радва някой софийски брокер на 3-те%. Вай, вай, вай, какво ще правим сега без жони виртуалний в тая държава?
                      Last edited by ddb; 16.10.2021, 15:14.

                      Коментар


                      • [QUOTE=troika;n3815842]
                        Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
                        Пентхаус на последните два етажа в жилищна сграда с 6 апартамента до Борисова градина, в кв. Изток - First Estates
                        /QUOTE]

                        Гледам го този мезонет, няма да го купувам, но се чудя, при тази цена не можаха ли да му направят вътрешен асансьор? Преди време щях да купувам мезонет и видях горе-долу колко струват домашните асансьори, предполагам, за 30 000 евро щяха да монтират домашен бавен асаньор с 2 спирки или нормален с абонаментна поддръжка. На фона на цената е оправдано за мен.
                        Второ, уж светлите височини в стаите са 3,10 а вратите 2,10м, но нещо не ми излизат сметките като гледам снимките. Примерно аз в последните жилища си правя окачени тавани, за осветление, вентилация, и като гледам колко са високи прозорците, окачения таван ще се изравни с тях.
                        Това на пръв поглед и без да продължавам. Всъщност нямаше да обръщам внимание, но понеже цената е космическа за мен, исках всичко да е перфектно и се чудя аз ли не съм добре или този, който го е правил не е мислил.
                        Не е мислил този, който го е ценообразувал. От тези 500 квадрата 300 са тераси. Светлата височина надали е повече от 2.60. А строителството е боклук, като всичко ново - личи си от снимките. Локацията не е лоша, но не е и най-добрата в София. За тази цена се купува напълно завършен Мюнхенски пентхаус.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          джонката само временно е в сървърното,
                          докато доверения адвокат завърши ремонта в ив вазов.
                          Може да не ти се вярва, но моя съсед е адвокат. Сам си е строил къщата, сега сам прави ремонт, сам си поддържа и ремонтира колите, сам си поправя електрониката, сам вършее из градината... и въобще спирка няма тоя човек. Та за доверения адвокат на жони виртуалния съм склонен да вярвам, че сега му реди швейцарския паркет. На доверените адвокати им трябва и физически труд, няма само да търчат по огледи я.
                          Last edited by ddb; 16.10.2021, 12:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
                            Алексей Пампоров: В България няма адекватни жилищни политики за крайно бедните:: Investor.bg
                            Алексей Пампоров: В България няма адекватни жилищни политики за крайно бедните

                            ===================================

                            Това не е вярно. 99% от родителите имат по 1 или 2 свободни деЦки. (справка: 3ма участници в темата)
                            джонката само временно е в сървърното,
                            докато доверения адвокат завърши ремонта в ив вазов.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Алексей Пампоров: В България няма адекватни жилищни политики за крайно бедните:: Investor.bg
                              Алексей Пампоров: В България няма адекватни жилищни политики за крайно бедните

                              ===================================

                              Това не е вярно. 99% от родителите имат по 1 или 2 свободни деЦки. (справка: 3ма участници в темата)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Тсъ, не е. Джуджака много проценти обещава.
                                не ги слушай.
                                имотиту са яко на пързалката.
                                тука до седмица - две кой продал, продал.
                                после по стръмното. е, питай янко.
                                дай локацията на лични и за секи случай прати и банковата сметка
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X