IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

    Релано вече почти няма имоти в София които да са под цените от 2008-ма но да приемем че са на тези цени

    Хората които са ги купили до момента имат поне 50% възвръщаемост от наеми за това време

    Хората които са купили СИП Тогава и са го стискали до днес имат 4 пъти капиталова

    Да кажем аз съм от първите и имам само 50% от наеми (Специално аз имам и доста капиталова на имота купен 2008 но да приемем че това е частен случай)

    За съжаление хората като Радев във фоума не са от вторите

    И като теглиш чертата има реални хора тук с по над 50% печалба от наеми и хора дето теоретично можеше да имат 400% капиталова но реално са лапали мухи

    Сега тук неизменно се сещам за вица за Иванчо и баща му дето му казал - Дефакто можеше да сме милионери, ама фактически просто имаме две курви дома
    и как бе брокер безпаричен , прецени че
    това което не те устойва е теоретично казано от друг
    а твоята тугла е реално купена че и с реална пълнозаетост
    за разглежданото време
    как бе брокерастче
    хихихи
    аз пък казвам че твоят имот купен 2008 (защо бе избра пак връх ,не можа ли да
    напишеш 2006 , или си свикнал да се шиеш все на върхари) е
    напълно имагинерен а оттук и получените наеми са ти напълно хипотетични

    правилно е да се говори в неутрално лице , без да се
    използва комплексарска ''собственост'' , както го правят кибиците-захлюпвачи
    а именно : закупиля имот 2008 със пълно отдаване от тогава досега под наем
    е на загуба , срещу купилия СП500 тогава

    това е истинското сравнение , а не горните лъжовни и комплексарси изхвърляния

    също така - закупилият злато през 2008 е реално три пъти увеличил парите си
    а закупилият имот реално е на същите пари като 2008

    факт !
    хихихи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Ми за целия период нула, даже някои са под нивата от 2008. Но някои са отгоре. За средна само статистиката показва.
      Релано вече почти няма имоти в София които да са под цените от 2008-ма но да приемем че са на тези цени

      Хората които са ги купили до момента имат поне 50% възвръщаемост от наеми за това време

      Хората които са купили СИП Тогава и са го стискали до днес имат 4 пъти капиталова

      Да кажем аз съм от първите и имам само 50% от наеми (Специално аз имам и доста капиталова на имота купен 2008 но да приемем че това е частен случай)

      За съжаление хората като Радев във фоума не са от вторите

      И като теглиш чертата има реални хора тук с по над 50% печалба от наеми и хора дето теоретично можеше да имат 400% капиталова но реално са лапали мухи

      Сега тук неизменно се сещам за вица за Иванчо и баща му дето му казал - Дефакто можеше да сме милионери, ама фактически просто имаме две курви дома
      Last edited by ledosvetlenie; 18.09.2021, 10:54.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Бегай оттука бре, само кенефа ми в сф струва повече от ловешкия ти имот и бунгалото взети заедно. де ти акциите та скочи на кредит за 8К евро, баси акционера. Такъв си и с коините, на приказки.
        банската снаха
        ти кенеф ли си си закупил в сф - ще ме уморите от смях
        с вашите инвестиции бе
        и сигурно седиш на столче отпред да пускаш хората
        да се изтръскат за по 20 стотинки
        ахахахахахаахах
        да ти пратя и едно кантарче да ги мериш за по 0,50
        хихихи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
          https://www.investor.bg/analizi/113/...domove-335443/

          домовете са колкото подслон, толкова и актив...забравят кибиците този факт.
          Вижте и питайте чичо Митко ако не вервате.
          ама как така
          не е възможно - ти актив нямаш а подслон имаш
          нещо пак не си прочел в Гугъл като хората
          хихихи
          предай тази подробност на другите кибици - захлюпвачи
          да не се бъркат като се изразяват
          хихихи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Виж къ познах че си без имот там.
            Мчи закво ми е? Там е сал кат за теб - никва доходност и никъф смисъл да живее човек Само някой отшелник от пустинята може да си помисли да се забие в Онгъла доброволно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Че си купил кенеф съмнения няма , още помня дизайнерския теч в хола по стената ...
              Аз в Лоич имоти нямам, там майката е шеф диригента. Аз съм по чужбините, зер за инвестиции говорим, не за баламурници
              Виж къ познах че си без имот там.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Бегай оттука бре, само кенефа ми в сф струва повече от ловешкия ти имот и бунгалото взети заедно. де ти акциите та скочи на кредит за 8К евро, баси акционера. Такъв си и с коините, на приказки.
                Че си купил кенеф съмнения няма , още помня дизайнерския теч в хола по стената ...
                Аз в Лоич имоти нямам, там майката е шеф диригента. Аз съм по чужбините, зер за инвестиции говорим, не за баламурници

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                  https://www.investor.bg/analizi/113/...domove-335443/

                  домовете са колкото подслон, толкова и актив...забравят кибиците този факт.
                  Вижте и питайте чичо Митко ако не вервате.
                  Къде туй бре? А в Америката ли, не го забравяй тоз факт

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Аз съм писал кво - джобни колкото плевенския ти кокошарник Д.Ж.О.Б.Н.И. От акции, дето не ги разбирате баламите тука. Осмисли го, че пуевенската мечта се сбра в ловешкия джоб
                    Бегай оттука бре, само кенефа ми в сф струва повече от ловешкия ти имот и бунгалото взети заедно. де ти акциите та скочи на кредит за 8К евро, баси акционера. Такъв си и с коините, на приказки.
                    Last edited by bulgarian lev; 17.09.2021, 23:48.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Ми за целия период нула, даже някои са под нивата от 2008. Но някои са отгоре. За средна само статистиката показва.
                      Благодаря,нямам други въпроси.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Остави го Чичо Митко. Той многократно писа, че било безумие да се купува жилищен имот и щял да плаща наем и да купува офиси и магазини...
                        И така докато след година не се пофали , че си е купил.... жилище....
                        Хахахахаха....:-) Ама поне е честен и си призна какво е купил ...или мина само да се пофали не знам....:-)
                        Ех Левчо , какви времена и профили минаха през тази тема..... Сегашните понижители ич не ги бива....
                        Обърка се фауната, но инстинктивно осъзнава че на имотите трябва да каже сбогом. ...чичо Митко ще захлупи може би...ако не прелети океана посока изток.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          А от 2008 до 2021, колко скочижа ме открехни, че аз съм зле със смятането
                          Ми за целия период нула, даже някои са под нивата от 2008. Но някои са отгоре. За средна само статистиката показва.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Ловешки, разбирам че и преди, и сега се държиш към окръжните села, но да те светна - на плевенски панеляк гарсониера и взех 8800€ 2004. И си купих 70 кв двустайка за 15К. Тула. Ти 2004 кво си зобал? А нещо повече от курник виждал ли си по това време? Вече и къща у окръжнно ловешко село нямаш.
                            Аз съм писал кво - джобни колкото плевенския ти кокошарник Д.Ж.О.Б.Н.И. От акции, дето не ги разбирате баламите тука. Осмисли го, че пуевенската мечта се сбра в ловешкия джоб

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                              А от 2008 до 2021, колко скочижа ме открехни, че аз съм зле със смятането
                              Що па до 21-ва дай за да ти е по изгодно да сметнем направо с колко паднаха от 9-та до 12-та та да спиш спокойно

                              Ти 2008-ма колко СИП си купи?

                              Да разбираме ли че препоръчваш сега да се купува СИП?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                На тоя ка да му обясня само от 2004 до 2008 колко скочиха имотята. . Ако бех перонец кибик като него щях и аз да одя по бунгалата на квартира и до ден днешен. Не разбра че губи пари, не купува, пропуснати капиталова, наем, квото искаш. После и на 2% лихва да вземе имотята отишли у небесата, той не може и съответно се набива в бунгала и селски окръжни ситита.
                                А от 2008 до 2021, колко скочижа ме открехни, че аз съм зле със смятането

                                Коментар

                                Working...
                                X