IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Не знам дали Маверик няма предвид чистата площ без общите части, обзаведен и т.н....., но има много оферти по и дори над 2К в Ливадите, а за малки апарти не е никакъв шок подобна цена в момента.
    И преди ти писах - вземи отвори сайта, виж обявите обади се на някоя, отиди разходи се и виж на живо....Накратко слез на Земята в София....стига с тоя Марс :-))))
    Давам цени на релевантен показател, а той е чиста площ. Ако се заиграем с РЗП-то става сложно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Мда..., този в Стрелбище наистина е минал тънко, а за Ливадите Запад писах, че няколко пъти се разхождах в тях напоследък и не са във вида който бяха преди 10-15 години....
      Как се купуваха с кеш или с кредит ?
      Магазин - собствени, останалото - смесено.
      п.п. Има подобрения доста. В момента изток над мол-а е по-интересен. Оформи се хай-клас до "парка".
      Last edited by maverik; 09.10.2021, 01:57.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение


        М. ливади - запад, тухла, 2019 г. 2 034€/метъра ( с наддаване)

        демек нещо като 3 стаи над 200 000 евро, това без такси по придобиване, ремонт и обзавеждане ?!?
        нещо като 300 000 евро минимум или над половин милион лева ... за да влезеш да живеш в 3 те стаи ..
        това повече ми изглежда като брокерска полюция от колкото като действителност,
        но може, щом ти казваш, а и аз както по рано казах, в българия душевно болни хора не липсват
        Не знам дали Маверик няма предвид чистата площ без общите части, обзаведен и т.н....., но има много оферти по и дори над 2К в Ливадите, а за малки апарти не е никакъв шок подобна цена в момента.
        И преди ти писах - вземи отвори сайта, виж обявите обади се на някоя, отиди разходи се и виж на живо....Накратко слез на Земята в София....стига с тоя Марс :-))))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

          Днес приключих сделка - Връбница, панел, 1 ет. 1 130€/ метъра.
          В последните два месеца:
          Гео Милев, тухла, 2000 г, без асансьор 5 ет. - 1 600€/метъра (с много голям пазарлък).
          М. ливади - запад, тухла, 2019 г. 2 034€/метъра ( с наддаване);
          Стрелбище - панел, 3-ст, 1 540€/метъра (тук минаха тънко);
          Център - магазин, тухла 1 580 €/ метъра (прилична цена);
          В момента преговарям:
          М. ливади на Акт 14 - 1579/ метъра и втори на 1780.

          Та това е пазара...
          Мда..., този в Стрелбище наистина е минал тънко, а за Ливадите Запад писах, че няколко пъти се разхождах в тях напоследък и не са във вида който бяха преди 10-15 години....
          Как се купуваха с кеш или с кредит ?

          Коментар


          • Я, бегай си играеш със сините чипове...

            Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
            Нема кво да ядат, стоят гладни и се мръщят на цените в хранителните магазини, ама наддават за ултра скъпи курници според Маверикчо.
            В тая тема много падна нивото, наистина.

            Коментар


            • Нема кво да ядат, стоят гладни и се мръщят на цените в хранителните магазини, ама наддават за ултра скъпи курници според Маверикчо.
              В тая тема много падна нивото, наистина.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение


                М. ливади - запад, тухла, 2019 г. 2 034€/метъра ( с наддаване)

                демек нещо като 3 стаи над 200 000 евро, това без такси по придобиване, ремонт и обзавеждане ?!?
                нещо като 300 000 евро минимум или над половин милион лева ... за да влезеш да живеш в 3 те стаи ..
                това повече ми изглежда като брокерска полюция от колкото като действителност,
                но може, щом ти казваш, а и аз както по рано казах, в българия душевно болни хора не липсват
                Ми смятай го както искаш - 63,89 м2 - 130 К... 5К беше наддаването

                Подобри офертата значително за Св. Троица.
                Около 1 080 може да говорим...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                  Ма ти верно си само у форума...


                  М. ливади - запад, тухла, 2019 г. 2 034€/метъра ( с наддаване)

                  демек нещо като 3 стаи над 200 000 евро, това без такси по придобиване, ремонт и обзавеждане ?!?
                  нещо като 300 000 евро минимум или над половин милион лева ... за да влезеш да живеш в 3 те стаи ..
                  това повече ми изглежда като брокерска полюция от колкото като действителност,
                  но може, щом ти казваш, а и аз както по рано казах, в българия душевно болни хора не липсват
                  действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                  Коментар


                  • Ма ти верно си само у форума...
                    Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                    лева може, ама евро .. аз лично не мога да го повярвам, не че луди хора няма

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                      Днес приключих сделка - Връбница, панел, 1 ет. 1 130€/ метъра.
                      В последните два месеца:
                      Гео Милев, тухла, 2000 г, без асансьор 5 ет. - 1 600€/метъра (с много голям пазарлък).
                      М. ливади - запад, тухла, 2019 г. 2 034€/метъра ( с наддаване);
                      Стрелбище - панел, 3-ст, 1 540€/метъра (тук минаха тънко);
                      Център - магазин, тухла 1 580 €/ метъра (прилична цена);
                      В момента преговарям:
                      М. ливади на Акт 14 - 1579/ метъра и втори на 1780.

                      Та това е пазара...
                      лева може, ама евро .. аз лично не мога да го повярвам, не че луди хора няма
                      действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                        Ако е съвсвм в началото на 4 ( до трамвая на границата с 3) и ако тренираш спортно ходене може и да стигнеш за 10 минути до метростанция Люлин.
                        Сега ме караш да ровя в бгмапа. бл. 432 беше, зад мебелната къща. До метростанция Юлин е на 10 мин. спокойно ходене.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Ами този беше на пешеходно - 10 мин., засичано. Но не е там пойнта. Сделка март 2021, 33 м2, 38 К. Ако не бе прибързал собственика, го отнасяха на 41. Мое си сметнеш цена на метър за тоталка. Сега като ги гледам, то не че има какво да видиш - средна е 1350/60 - метъра.
                          Извинявам се - в 4-ката беше.
                          Ако е съвсвм в началото на 4 ( до трамвая на границата с 3) и ако тренираш спортно ходене може и да стигнеш за 10 минути до метростанция Люлин.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                            То станало като криптото тука вре, събуждаш се сутринта и обявите качили 2-3% офертната.

                            Маверик да каже реални продажни минимални/максимални цени в момента на квартали в София, иначе е едно гадаене по обяви само.
                            Днес приключих сделка - Връбница, панел, 1 ет. 1 130€/ метъра.
                            В последните два месеца:
                            Гео Милев, тухла, 2000 г, без асансьор 5 ет. - 1 600€/метъра (с много голям пазарлък).
                            М. ливади - запад, тухла, 2019 г. 2 034€/метъра ( с наддаване);
                            Стрелбище - панел, 3-ст, 1 540€/метъра (тук минаха тънко);
                            Център - магазин, тухла 1 580 €/ метъра (прилична цена);
                            В момента преговарям:
                            М. ливади на Акт 14 - 1579/ метъра и втори на 1780.

                            Та това е пазара...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Значи мое да се втърка и сега. В блока който описва и за тоталка. Тамън на 1300 минимум ще закове да заживее вътре, без луксове.
                              То станало като криптото тука вре, събуждаш се сутринта и обявите качили 2-3% офертната.

                              Маверик да каже реални продажни минимални/максимални цени в момента на квартали в София, иначе е едно гадаене по обяви само.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                                Не съм, 5 е доста далече от метрото, въпреки, че някои твои колеги пускат обяви за 5 и пишат до метро. За мен до метро е макс 5- 6 минути пеша.
                                Ами този беше на пешеходно - 10 мин., засичано. Но не е там пойнта. Сделка март 2021, 33 м2, 38 К. Ако не бе прибързал собственика, го отнасяха на 41. Мое си сметнеш цена на метър за тоталка. Сега като ги гледам, то не че има какво да видиш - средна е 1350/60 - метъра.
                                Извинявам се - в 4-ката беше.
                                Last edited by maverik; 09.10.2021, 00:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X