IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
    Кой , пишман - купувач беше писал че е купил лятото в Бургас.
    е по голям карък - няма
    хихихиххи

    https://www.flagman.bg/article/250208
    Балонът се спука, цените на имотите в Бургас паднаха с 2,2 %


    пс : май беше ония къде ще купува и на 'Къро'
    хихихихихи

    аз когато говоря - не говоря напразно
    хихихихи
    Не лятото бе ☆☆☆ox., пролетта купих в Бургас. Иначе от статията:
    поскъпването на старото строителство с 4%, докато новото бележи спад от 2,2%.
    За сведение, това, което купих е на 26г.хахаха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
      Може би някой брокер го е ощетил.
      Възможно е ,но това не означава да му се привиждат брокери във всички хора.

      Коментар


      • Може би някой брокер го е ощетил.
        Партия была, есть и будет есть!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение

          Приятелю, грешиш като ме бъркаш с Dury. Аз не съм брокер. Преди три години продадох цех за производство и с тези пари купих имот тази година.
          Ама и аз не съм брокер !!! Той , когато няма с какво да обиди някой човек и започва да си измисля, че е брокер или ,че е този или онзи . Толкова лъжи, измислици и лошо поведение не съм виждала от друг участник / с многото му никове / във форума .
          Хубаво, решил е ,че пазара на НИ е балон, че е скъпо и не може да купува, че цените ще падат ама да не напада, лъже и унижава другите участници които не мислят като него !!!

          Коментар


          • Кой , пишман - купувач беше писал че е купил лятото в Бургас.
            е по голям карък - няма
            хихихиххи

            https://www.flagman.bg/article/250208
            Балонът се спука, цените на имотите в Бургас паднаха с 2,2 %


            пс : май беше ония къде ще купува и на 'Къро'
            хихихихихи

            аз когато говоря - не говоря напразно
            хихихихи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

              даааа
              така е - нито си имал /нито ще имаш
              хихихихихи

              само едни огледи останаха
              но от ТРИ МЕСЕЦА И ТЯХ ГИ НЯМА
              хихихи
              Приятелю, грешиш като ме бъркаш с Dury. Аз не съм брокер. Преди три години продадох цех за производство и с тези пари купих имот тази година.
              Партия была, есть и будет есть!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Кво да продаде, Дъри? Имотеца си в окръжния град от 20К души ли.
                Нали се хвали ,че купува ,дори пише и къде го е направил, отделно имал много други имоти и чака да паднат цените ,че да купува още
                Хубаво, лошо няма да го прави ,но да не пише другите хора да не го правят. Той ще се окаже най-имотния в този форум хахаха

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  На каква цена си купил не е ясно , важното е ,че го правиш ,но пишеш другите да не го правят ! Сега остава да напишеш ,че аз съм те набутала да купуваш хахаха Е, пиша ти продай тези имоти докато цените са високи и после ще си купиш в мечтаните от теб локации когато паднат цените.
                  Имотите вече са тръгнали според теб надолу ,няма да чакаш дълго дори хахаха
                  Кво да продаде, Дъри? Имотеца си в окръжния град от 20К души ли.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение

                    Нито ще продавам, нито ще купувам вече. Все ми е едно какви са цените.
                    даааа
                    така е - нито си имал /нито ще имаш
                    хихихихихи

                    само едни огледи останаха
                    но от ТРИ МЕСЕЦА И ТЯХ ГИ НЯМА
                    хихихи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      На каква цена си купил не е ясно , важното е ,че го правиш ,но пишеш другите да не го правят ! Сега остава да напишеш ,че аз съм те набутала да купуваш хахаха Е, пиша ти продай тези имоти докато цените са високи и после ще си купиш в мечтаните от теб локации когато паднат цените.
                      Имотите вече са тръгнали според теб надолу ,няма да чакаш дълго дори хахаха
                      разбира се че пиша да не се купува на цени от 2021
                      защото са БАЛОНизирани

                      трудно е да го разбереш
                      не съм вярвал че с възрастта
                      настъпват такива промени в мисленето
                      хихихихих

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

                        Жилищните цени в София спадат за тримесечие за първи път от началото на пандемията

                        https://www.investor.bg/bylgariia/45...miiata-336157/



                        Нито ще продавам, нито ще купувам вече. Все ми е едно какви са цените.
                        Партия была, есть и будет есть!

                        Коментар


                        • Послушай Dury в този случай.
                          Партия была, есть и будет есть!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                            Имотите не са тръгнали надолу.
                            Жилищните цени в София спадат за тримесечие за първи път от началото на пандемията

                            https://www.investor.bg/bylgariia/45...miiata-336157/



                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                              разбира се че купувам - кой ще пропусне имот на цени от 2016
                              хихихихи

                              а всички купили 2020 и 2021 , набутани от теб
                              и други брокерчета - ще загубят доста от паричките си

                              имотите ВЕЧЕ тръгнаха надолу
                              На каква цена си купил не е ясно , важното е ,че го правиш ,но пишеш другите да не го правят ! Сега остава да напишеш ,че аз съм те набутала да купуваш хахаха Е, пиша ти продай тези имоти докато цените са високи и после ще си купиш в мечтаните от теб локации когато паднат цените.
                              Имотите вече са тръгнали според теб надолу ,няма да чакаш дълго дори хахаха

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Хахаха, да тихо плаках в едно кьоше два-три дни, точно щото имотите тръгнаха назад
                                Също много се затюхках, че ще изпусна 4-тия момент да продавам панела от 1994г. насам, въпреки, че квото съм купувал не съм мислил никога да го продавам.
                                Е как ще мислиш за продаване , като никога не си купувал . То е ясно като бял ден . Но можеше наследстената панелка да шитнеш сега. По добър момент няма да има.


                                Коментар

                                Working...
                                X