IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение



    Ти поради какви причини предполагаш че ще се срине пазара на НИ?
    От вчера и аз ги питам за причините, но тук получавам като отговор само мантри и мечти !!!


    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

      Дъри, кой ще ти продаде апарт носещ 700 долара наем на месец за 55 хиляди долара? ти лъжата я нямаш за нищо. Като говорихме по- назад в темата след почването ти с 3- те магазина под наем за дрехи в мутренските години без да те закачат, каза че си купувала, ремонтирала и продавала по над 10 апартамента в Младост, които стрували по 8 хиляди долара, а сега отричаш. Бонито също отрича че е написала че има пари за 7 апартамента по 3000 евро квадрата, но аз ви имам изказванията на скрииншот, както и това на блекакуариус, че купил апартамент и за приятелите да не му досаждат, както и това на pwse че имотите щели да свършат до края на годината( ако решат и те да отричат че са го писали). Вие сте ми в топ 4 за най- смешни постове в темата.
      Е, минаваш всякакви граници ! Покажи ми на скриншот ,моля кога съм писала ,че съм продавала по над 10 апартамента и то в кв. Младост ! Покажи ми кога съм писала колко магазина съм имала. Никога ама никога не съм писала такива неща !!! Младост...........направо съм изумена ! Нищо нямаш и нищо не знаеш, измисляш си от началото до края !!!
      Колкото до апартаментите мога не само да ти напиша точно кой ми ги продаде ,но и нот.акт да покажа ,е няма да го направя защото все пак нямам намерение да излизам от форумна анонимност Много хора, тук се досещат къде са и кой ми ги е продал ,а ти ако имаш малко знания за квартала също ще се сетиш.
      Мутренските години не бяха това което си въобразяваш, много фантазии има за това време ,но не всичко беше такова
      Извинявай ,но на колко години си ,че имаш такива объркани спомени / знания / за 90-те години на миналия век ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

        Дъри, кой ще ти продаде апарт носещ 700 долара наем на месец за 55 хиляди долара? ти лъжата я нямаш за нищо. Като говорихме по- назад в темата след почването ти с 3- те магазина под наем за дрехи в мутренските години без да те закачат, каза че си купувала, ремонтирала и продавала по над 10 апартамента в Младост, които стрували по 8 хиляди долара, а сега отричаш. Бонито също отрича че е написала че има пари за 7 апартамента по 3000 евро квадрата, но аз ви имам изказванията на скрииншот, както и това на блекакуариус, че купил апартамент и за приятелите да не му досаждат, както и това на pwse че имотите щели да свършат до края на годината( ако решат и те да отричат че са го писали). Вие сте ми в топ 4 за най- смешни постове в темата.
        Аз няма какво да отричам - с нарастващата инфлация всички които имат някакъв кеш ще го разпределят/диверсифецират, като едно от местата където ще замине са имотите. Повечето предвидливи хора вече са ги вкарали там, сега остава редовия човек скатал някой лев да изкупи къде що е останал боклук. Аз го виждам с очите си това - хора наливат пари в по 2-3 апартамента около мен. И те не знаят какво ще ги правят но всичко живо се е хвърлило на имотите, и като ги питам за какво са им, повечето не могат да дадат конкретен отговор - ми да има за майка ми, за брат ми, за не знам си кой. Някой мислят и да ги дават под наем, с това предлагане ще видим как ще им се получи.
        В този ред на мисли имотите ще свършат - не че няма да има нищо на пазара, просто няма да има нищо нормално дори по занижени стандарти.

        Миналата година лятото и аз си мислех че имотите ще падат много, но се оказах в грешка. Сега може пък пак да съм в грешка и да се сринат, но не виждам от къде ще дойде срива.

        Ти поради какви причини предполагаш че ще се срине пазара на НИ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Като не четете е така, пак се изложихте Написах ,че сега взимам толкова ,не съм писала в началото колко е бил, но не виждам проблем да го напиша. Никога наема на двата апартамента не е бил по-нисък от 700 $ на всеки от тях, а това в началото бяха много пари и ми купиха някой и друг имот
          Дъри, кой ще ти продаде апарт носещ 700 долара наем на месец за 55 хиляди долара? ти лъжата я нямаш за нищо. Като говорихме по- назад в темата след почването ти с 3- те магазина под наем за дрехи в мутренските години без да те закачат, каза че си купувала, ремонтирала и продавала по над 10 апартамента в Младост, които стрували по 8 хиляди долара, а сега отричаш. Бонито също отрича че е написала че има пари за 7 апартамента по 3000 евро квадрата, но аз ви имам изказванията на скрииншот, както и това на блекакуариус, че купил апартамент и за приятелите да не му досаждат, както и това на pwse че имотите щели да свършат до края на годината( ако решат и те да отричат че са го писали). Вие сте ми в топ 4 за най- смешни постове в темата.
          Last edited by mitko2848; 25.09.2021, 00:24.

          Коментар


          • еми аз от половин година разправям, че тая година е последната ..
            одеве разправях, че имам добри познати от дЦките години видни брокери днес, които казват:
            аз управлявам 400 имота и не мога да дам нито един под наем, а имам всякакви имоти партаменти, къщи, офиси нищо.
            т'ва след въпрос оД моя страна какво да купя да ти го дам да го управляваш ..
            крайния оДговор е нищо не мога а ти гарантирам .. 'щото нищо не върви, всичко свети на червено .
            оня ден говоря с братчето на един мастит строителен предприемач на един голям блок ..
            вика брат ми има 30 апарта в тоя блок .. той я построи и му останаха и не може да ги даде под наем .
            друг един с 19 апарта в друга сграда ... бил надзор на същата .. сградата изглежда супер отвънка е картинка ..
            вътре стените станали на паяДжина .. всичкото общи части от първия до петия етаж, последен, уж лукс поцепено и в апартите същата работа.
            инак поне този е населен наполовина ..
            друг ми казва всички светят на червено .. не знам на кой да вярвам вече
            не злорадствам .. просто казвам .. ако някой иска да продава на под 500 евро може да ми се обади

            имам е един съученик, който построи 3 блокчета в провинцията, и миналата година почна 4 въртото, с батко му тренирахме едно време заедно чат пат и оня ден беше у софията вика не е добре работата .. герги се наигра с последното блокче ..
            още едни се сещам дето са с голем проект .. над 10 блокчета .. май криво ляво ще я добутат до 2 с клизма ..
            мит ли е или не е мит ... българския ръст на имотния пазар
            Last edited by marsianec1; 24.09.2021, 23:57.
            действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yandox

              ама той не иска да ти влиза в обувките
              хихихихи
              това желание имат само Димитър Колчагов от Банско
              и 1/2 панеладжията - любимец на продавачите от Лидл
              а и ако може и бонус да получат към макиажа
              ахахахахаах

              човека само ти каза че лекинко лъжеш -
              1200 $ наем през последните 20 години - ахахахахахаахахахаха
              Шуши, не можеш на тази дама да и надникнеш под токчетата. Нито аз. Питам се кво те дразни и що се издаваш че си просто фрустриран елемент от прослойка която трябва да поучи и поработи за да може правнука ти да се чувства като Дъри.
              Абе не осъзнахте ли поне тайминга, градацията и времето за да си позволите избор? Вие дори не може да избирате.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                дори не съм си и помислил
                Аз проверих . за последната година не е голям спада.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  :-)
                  Предполагам че имаш право затва:-) Видя ли как дори и спонсорски отбор се класира за Бермудата....
                  А аз от тези пусти имоти не съм играл на живо от 2+ години...., ама 18% за година не е зле.... Тва си е дохода ми от заплата за най-добрите ми 2-3 години.... без да си мръдна пръста :-)))
                  А можеш ли да го похарчиш, този тригодишен доход?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    :-)
                    Предполагам че имаш право затва:-) Видя ли как дори и спонсорски отбор се класира за Бермудата....
                    А аз от тези пусти имоти не съм играл на живо от 2+ години...., ама 18% за година не е зле.... Тва си е дохода ми от заплата за най-добрите ми 2-3 години.... без да си мръдна пръста :-)))
                    Чеки ,чеки има още 5 кръга.

                    Ами те половината отбори са спонсорски.И там са елитните играчи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                      А за курса на рублата провери ли?
                      дори не съм си и помислил
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                        Ти от инвестиции разбираш колкото от бридж.


                        Даже и по-малко.
                        :-)
                        Предполагам че имаш право затва:-) Видя ли как дори и спонсорски отбор се класира за Бермудата....
                        А аз от тези пусти имоти не съм играл на живо от 2+ години...., ама 18% за година не е зле.... Тва си е дохода ми от заплата за най-добрите ми 2-3 години.... без да си мръдна пръста :-)))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          Ти от инвестиции разбираш колкот от бридж.


                          Даже и по-малко.
                          И аз това се опитвам да му обясня на Песимистчо , цял ден . Но не иска да прихване. А нещата са очевадно прости.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

                            Ясно. Както си и мислех. Не купуваш имоти , нито предишни ,нито следващи . Ти пишеш за купуване на имоти. Един имот сега се изплаща за 30 години от наем.
                            Имаше моменти и за 20 . Като сметнеш средното, не ми се вярва да събираш от 1996 , да не си имала празно, да не си правила ремонт и т.н.. И се получава че от 1993 досега не си купила нищо.
                            Сигурно и другите повишители не са купували нищо. Още първите статии за понижение май спряха заплащането за глупости на килограм за 2029.
                            Няма никой .
                            Даже лорд "Къро" го няма .

                            По това време Лорд Къро обикаля, да види има ли промоция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Дури, остави ги да се радват.
                              По моите справки за офертните цени за града като цяло за последните 3 месеца ръста е 4%, от началото на годината 15%, 1 година назад 18%.

                              От няколко месеца търся неусърдно нещо и няма нищо дето да ми хване окото.... Щом на тези цени е така не ми се мисли какво иде....
                              Ти от инвестиции разбираш колкото от бридж.


                              Даже и по-малко.
                              Last edited by nradev; 24.09.2021, 21:11.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                                Отговарям ти от сутринта, само за протокола Няма нужда никой първокурсник да ми обяснява нищо защото има още много корички хляб да изяде докато се научи Пазара на имоти е такъв какъвто пиша и не се съобразява с първокурсниците икономисти
                                Tи като за начало, започни да раличаваш ДДС от ДОД.

                                Коментар

                                Working...
                                X