IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Нали си пенсионер ,поне така писа. Не е лошо ,че се занимаваш и като брокер ,че с тези ниски пенсии, лошо. Наистина не знаех ,че си брокер.
    а той пък за теб е знаел
    ти да видиш какво нещо
    тцтцтццтцтцтц

    има ли днес почукване на вратата
    кажи как е в кухнята на нещата - това
    е също добра извадка за пазаря на НИ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin

      https://www.bgkantora.bg/statii/Premahvane-na-sgrada

      Тъй тъй, особено дърта и неподдържана На стари години ще ви порят с изпълнителен лист панелните пенсионери хахахаха
      Би ли обяснил в детайли, защото тук един казва, че ще бъда принуден да продавам имоти на половин цена. Ама не ще да каже защо трябва да го правя. Поне ти ни обясни защо ще ни продават имотите с изпълнителен лист.
      Партия была, есть и будет есть!

      Коментар


      • Действаме на няколко фронта. Магазин, земя, имоти, пенсия. Ама сега като катастрофално паднат цените на НИ, просто се чудя как ще се прехранвам.
        Партия была, есть и будет есть!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          така е брокерството е до живот, иначе глад майна
          +1 Лошо, че на тези години вече забравя сюжета, който е разказвала

          Коментар


          • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
            А, ние с тези пенсии си купуваме имоти. Да не вярваш. Все още работим.
            По-хубава от тухлената пенсия, няма

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              така е брокерството е до живот, иначе глад майна
              Нали си пенсионер ,поне така писа. Не е лошо ,че се занимаваш и като брокер ,че с тези ниски пенсии, лошо. Наистина не знаех ,че си брокер.

              Коментар


              • А, ние с тези пенсии си купуваме имоти. Да не вярваш. Все още работим.
                Партия была, есть и будет есть!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                  Хей, сладури, ама вие всички ли сте се пенсионирали ? После на мен ми пишете дивотии. хахаха
                  Е, аз не съм все още пенсионер, но тухлената ми пенсия е толкова висока ,че дори всички пенсии тук да съберете няма да ме стигнете
                  Чудех се аз от къде толкова време при някой съфорумци, а то, те били пенсионери хахаха
                  така е брокерството е до живот, иначе глад майна
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Хей, сладури, ама вие всички ли сте се пенсионирали ? После на мен ми пишете дивотии. хахаха
                    Е, аз не съм все още пенсионер, но тухлената ми пенсия е толкова висока ,че дори всички пенсии тук да съберете няма да ме стигнете
                    Чудех се аз от къде толкова време при някой съфорумци, а то, те били пенсионери хахаха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                      въпроса е кой пуска статии от рода на
                      корона кризата не се отрази на имотния пазар в българия ...
                      кризата прескочи имотите в българия
                      цените на жилищата отбелязаха ръст нам си колко процента, въпреки кризата
                      няма жилища .. недостиг на жилища и др. подобни статии,
                      с които целия нет се е наводнил ..
                      само това чета, че имотите продължават да стават все по скъпи и по скъпи..

                      демек .... купете, щото утре може и да не можете да купите,
                      щото или парите няма да ви стигнат или няма да има какво да купите,
                      а ако купите със сигурност ще продадете по скъпо ... видиш ли
                      'щото няма, и всички търсят имоти, а то няма бе .. нищо че има хиляди жилища,
                      които седят от години в нета ... някои и десетки години.

                      най странното е, че преди 5 годни имоти, които са били твърде скъпи за него време и не са се продали,
                      сега им искат поне 50 % повече, а имам и един случай, който наблюдавам ... сега е със 150% отгоре

                      преди време съм чувал нееднократно .. щом му повишава цената значи не е на зор и може и да чака и видиш ли,
                      няма проблеми никакви или пък ... това е цената на която собственика е склонен да се раздели с имането си

                      не приятели .. това е цената която му е нужна.. за да се отвърже от банковата зависимост, .. а тя в годините значително нараства
                      особено ако бизнес климата в българия се влошава постоянно

                      Привет,

                      съгласен съм с теб.

                      Особено нагло е да продават стара кочина (вътре всичко мръсно, натрупано и амортизирано) на цена като луксозно ново строителство.

                      Ами направи ремонт и почисти и тогава продавай скъпо. Големите фирми за НИ искат обявите им да имат търговски вид, дори да е само козметично оправен.

                      Аз например (както съм Ви разказвал) имам опит с труднопродаваеми селски имоти, 3 бр,, в град, където няма продажби и интерес. Но го направих,

                      С подходящия маркетинг и комуникация. И въпреки негативните тенденции, има млади двойки които искат апартамент, вила на морето и в планината, да си свиркат и да им е хубаво.

                      Поздрави



                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                        Ето за всички заблудени абонати за някои за които сезона е 1 месец, какви са реалностите: Пловдивчанин отиде в Слънчев бряг през уикенда и онемя от видяното


                        https://blitz.bg/regioni/plovdivchan...ews842504.html
                        Снимките са достатъчни за да се види ,че почти няма никой. Неясен е и смисъла на тази информация в темата за имоти ,още повече пък от Блиц , а пък #един пловдивчанин каза# , е апотеоза на сериозността и достоверността. Дано е полезно инфо за "просветлени" инвеститори .

                        Коментар


                        • Ето за всички заблудени абонати за някои за които сезона е 1 месец, какви са реалностите: Пловдивчанин отиде в Слънчев бряг през уикенда и онемя от видяното


                          https://blitz.bg/regioni/plovdivchan...ews842504.html

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение

                            Само за теб, лична информация с риск да ме изтрият. Пенсионирах се на...43 години и шест месеца възраст. Така че и тук си зад мен. А, и кредит нямам нито една стотинка.
                            Много отдавна трябва да е било това пенсионирване.
                            А за кредитите , нямаше нужда да споделяш, ненужно е, а и може да не е истина. Възможно е да си с най много кредити от целия форум. Моето предположение е с толкова тежест, колкото и твоето, че нямаш.
                            По интересно беше, когато говореше за локации.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              закъснял си - аз се пенсионирах на 41г
                              и колко години си пенсионер вече
                              Бота
                              Last edited by Yandox; 27.09.2021, 10:22.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение

                                Само за теб, лична информация с риск да ме изтрият. Пенсионирах се на...43 години и шест месеца възраст. Така че и тук си зад мен. А, и кредит нямам нито една стотинка.
                                закъснял си - аз се пенсионирах на 41г
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X