IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
    Само от форОма и статии ли следиш пазара...?!?


    крушка пак смени образа
    заради предупреждението ли или
    го правите за масовост
    нищо няма да помогне вече
    хихихихих

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      За теб няма защото не си в такава позиция :-)
      Понеже си ''нов'' профил ще ти дам личен пример - имотите които имам докато съм жив няма да продам нищо, но ако продавах няма как да не го продам на пазарната цена . Например ако се опитвам от 2 години да го продам неуспешно и цената/пазарната/ се е качила с 20% то и аз ще покача моята искана цена с 20%...Нямам зор да продам и мога да чакам и 50 години докато се продаде :-))))
      Яко НЯМА да продаваш може да искаш не пазарната а 2 пъти по висока цена.
      Ама като ти се наложи или се изяви желание да продаваш ще свалиш цената с 20% под офертните по обяви която обявяваш за пазарна.
      Тя не е и никога не е била пазарната
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Хахаха, като си купиш имот, тогава само можеш да разбереш защо тук си пишем за имотите
        Аз имам имоти и са купени отдавна , но темата е за Имоти , не за вашите имоти. Както казах , може изобщо да не съществуват и се получава тролене и безсмислен спам. Ако държите да си пишете за вашите имоти, личните , си разменете вайбърите И си пишете.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

          Защо тук всички говорите за вашите имоти. Първо ,никой не знае имаш ли ги и второ , твоите имоти и твоите решения изобщо не са меродовни за темата.
          Прави каквото си искаш , но защо го пишеш.
          Хахаха, като си купиш имот, тогава само можеш да разбереш защо тук си пишем за имотите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
            Само от форОма и статии ли следиш пазара...?!?


            май май ви умре мантрата. Сега кво ще ЛЪЖЕТЕ че да вземете 3% от нещастните човечета мечтаещи за собствено жилище?
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              За теб няма защото не си в такава позиция :-)
              Понеже си ''нов'' профил ще ти дам личен пример - имотите които имам докато съм жив няма да продам нищо, но ако продавах няма как да не го продам на пазарната цена . Например ако се опитвам от 2 години да го продам неуспешно и цената/пазарната/ се е качила с 20% то и аз ще покача моята искана цена с 20%...Нямам зор да продам и мога да чакам и 50 години докато се продаде :-))))
              Както и аз, както и 90% от българите. Никой не съм чул да каже, че си е продал имота под пазарната цена
              Last edited by X_Y; 23.09.2021, 19:24.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                За теб няма защото не си в такава позиция :-)
                Понеже си ''нов'' профил ще ти дам личен пример - имотите които имам докато съм жив няма да продам нищо, но ако продавах няма как да не го продам на пазарната цена . Например ако се опитвам от 2 години да го продам неуспешно и цената/пазарната/ се е качила с 20% то и аз ще покача моята искана цена с 20%...Нямам зор да продам и мога да чакам и 50 години докато се продаде :-))))
                Защо тук всички говорите за вашите имоти. Първо ,никой не знае имаш ли ги и второ , твоите имоти и твоите решения изобщо не са меродовни за темата.
                Прави каквото си искаш , но защо го пишеш.

                Коментар


                • Само от форОма и статии ли следиш пазара...?!?

                  Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                  Я какво имаме тук Жилищните цени в София спадат за тримесечие за първи път от началото на пандемията

                  https://m.investor.bg/bylgariia/451/...miiata-336157/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

                    Напротив! Следя диалога . Той ти написа точно и правилно отговора си към твоя пост . А твоя пост беше манипулативен, относно сметките които правиш с ръст и повишението на имотите . А и защо да се обръща към инвестор като е достатъчно да ти отговори на теб и да те поправи.
                    Не следиш диалога, а не си чел и статията на Инвестор, ако беше следил и чел нямаше да напишеш горното недоразумение. Върни се прочети, но още по-наложително е да прочетеш самата статия за да разбереш, че това за което негодуваш е ЦИТАТ от нея

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      Написах, че не четете самата статия, а само заглавието и пуснах цитат от нея. Каквото имаш да казваш го насочи към Инвестор, не към мен !!!
                      Напротив! Следя диалога . Той ти написа точно и правилно отговора си към твоя пост . А твоя пост беше манипулативен, относно сметките които правиш с ръст и повишението на имотите . А и защо да се обръща към инвестор като е достатъчно да ти отговори на теб и да те поправи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                        Още е много рано да се радваме, че цените ще спадат. Не четете статията ,а само заглавието и се радвате като малки деца, а вижте какво пише в нея.

                        https://www.investor.bg/bylgariia/45...miiata-336157/

                        " В София цените на жилищата са нараснали с 11,9% на годишна база след повишението с 11,6% през първото тримесечие. Двуцифрен ръст е отчетен както при новите, така и при старите жилища в столицата от съответно 11,5% и 12,1%."

                        Потърпете малко преди да се радвате
                        Колко малко да търпят ? До 2029 или до 2039 ? :-))))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ever Разгледай мнение

                          Може да се имат предвид реализираните сделки?
                          Защото има някакви имоти, които са качени с по още няколко процента последните седмици, но не знам кой ще ги купи.
                          За мен е лишено от всякаква логика да имаш апартамент, който продаваш за Х сума от една година, никой да не го е купил и да го качиш с още 5-10-15 хил. евро.
                          За теб няма защото не си в такава позиция :-)
                          Понеже си ''нов'' профил ще ти дам личен пример - имотите които имам докато съм жив няма да продам нищо, но ако продавах няма как да не го продам на пазарната цена . Например ако се опитвам от 2 години да го продам неуспешно и цената/пазарната/ се е качила с 20% то и аз ще покача моята искана цена с 20%...Нямам зор да продам и мога да чакам и 50 години докато се продаде :-))))

                          Коментар


                          • Я какво имаме тук Жилищните цени в София спадат за тримесечие за първи път от началото на пандемията

                            https://m.investor.bg/bylgariia/451/...miiata-336157/
                            Last edited by mitko2848; 23.09.2021, 18:46.

                            Коментар


                            • Модератора Карлуково е едно хубаво българско село

                              https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A...BE%D0%B2%D0%BE

                              Какъв е проблема че там цените са паднали?

                              Нали за това се радват че цените били паднали и аз им давам пример къде са паднали
                              Last edited by ledosvetlenie; 23.09.2021, 18:34.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                                Не искам да кажа че сте неграмотни и че цените в София са доста нагоре
                                Брей, това че сме неграмотни кой го каза? Я си прочети изречението! Едно изречение, три пунктуационни грешки.

                                Коментар

                                Working...
                                X