IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

    хихиихи
    има термин ''умни пари ''
    не знам
    дали има термин ''тъпи пари ''
    НО
    ако има - това са точно тези от
    статийката в 24 часа

    хората които сега купуват имот - просто си заслужават
    НЕрадостната съдба която ги очаква в следващите 10 години

    трябва да си пълен профан за да дадеш спестяванията на живота си -
    както се изрази колегата Динев
    или да се заглобиш за 20 години в робство
    за ''вар хоросан и пясък'' - в която и да е ЛОКАЦИЯ - без значение

    при условие че след 3години ще могат да се купят
    с поне 30 % по евтино
    хихихихихи
    Банките започват да те работят и цакат. Ясно е че парата ще се насочва другаде. А това не го знам от 24 часа, ето че и те го написаха.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • трябва да си пълен профан за да дадеш спестяванията на живота си -

      ================================================== ==========
      Абе ти не разбра ли, че за много хора покупката на имот не е сделката на животът им. Че не е някакво кой знае колко запомнящо се събитие.
      Партия была, есть и будет есть!

      Коментар


      • В България сме склонни да притежаваме жилище повече от това да наемаме“, коментира той, но допълни, че очаква в средносрочен план това да се промени.
        Хампарцумян не е кой знае какъв капацитет. Доста неща е казал, но всеки от нас може да ги каже.
        Та по неговата мисъл. Едва ли някой сериозен човек купува имот, за да спекулира или живее в него в краткосрочен план. За дългосрочния - никой не знае колко ще е на този свят (имам предвид инвестиции с цел наем). Очакването му е, поради все повече повишаващите се цени на имотите, както и поради идването на поколения с потребителски нагласи, това да се промени в средносрочен план. Какво пък, това ме устройва. Потребявайте, потребявайте, потребявайте!!
        Всъщност той си говори, но общи приказки. Нетът е пълен с такива.
        Партия была, есть и будет есть!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          https://m.24chasa.bg/novini/article/10229089
          много лоши новини, Лордиевич.
          хихиихи
          има термин ''умни пари ''
          не знам
          дали има термин ''тъпи пари ''
          НО
          ако има - това са точно тези от
          статийката в 24 часа

          хората които сега купуват имот - просто си заслужават
          НЕрадостната съдба която ги очаква в следващите 10 години

          трябва да си пълен профан за да дадеш спестяванията на живота си -
          както се изрази колегата Динев
          или да се заглобиш за 20 години в робство
          за ''вар хоросан и пясък'' - в която и да е ЛОКАЦИЯ - без значение

          при условие че след 3години ще могат да се купят
          с поне 30 % по евтино
          хихихихихи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Аз пък познавам много купувачи, които като купиха през 2016- 2019, още се смеят на гърба на продавачите продали им евтини жилища при двуцифрено увеличение всяка година
            ''двуцифрено увеличение всяка година ''
            ахахахахаахахахаха

            май и купувачи и продавачи се смеят
            само на един

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
              ЦЕНИТЕ ЛЕТЯТ!

              Жилищата в София са поскъпнали най-много за последната година – с 8,8%. Така средната цена на квадратен метър стига 1175 евро. По ръст в цените обаче следва Пловдив, където увеличението е с 5 на сто за година.


              https://www.marica.bg/imoti/cenite-n...ore-za-plovdiv
              https://m.24chasa.bg/novini/article/10229089
              много лоши новини, Лордиевич.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                За мен е все едно, защото нито купувам, нито продавам имоти в момента, но гледам, че доста познати разкараха всичкото шит, от което не можеха да се отърват с години, а купувачите бълнували за някакви безумни възвращаемости от наеми и не знам какво. Продавачите се забавляваха истински...

                Аз пък познавам много купувачи, които като купиха през 2016- 2019, още се смеят на гърба на продавачите продали им евтини жилища при двуцифрено увеличение всяка година

                Коментар


                • За мен е все едно, защото нито купувам, нито продавам имоти в момента, но гледам, че доста познати разкараха всичкото шит, от което не можеха да се отърват с години, а купувачите бълнували за някакви безумни възвращаемости от наеми и не знам какво. Продавачите се забавляваха истински...
                  Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  тази е поне седмата тъжна есен, която идва.
                  знам, че все някога ще дойде, но вече започвам да губя търпение

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                    Мисля, че Хампарцумян днес елегантно се опита да подскаже, че идеята да се набутват спестяванията на живота в 60 кв. м. в Мусагеница не е супер идея. Дано са го разбрали "ЕнвЕститУритУ", но едва ли. След богата жътва за продавачите, идва тъжна есен на купувачите, мислещи се за "инвеститори"...
                    тази е поне седмата тъжна есен, която идва.
                    знам, че все някога ще дойде, но вече започвам да губя търпение
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Мисля, че Хампарцумян днес елегантно се опита да подскаже, че идеята да се набутват спестяванията на живота в 60 кв. м. в Мусагеница не е супер идея. Дано са го разбрали "ЕнвЕститУритУ", но едва ли. След богата жътва за продавачите, идва тъжна есен на купувачите, мислещи се за "инвеститори"...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Аз досега купил понижител не съм видял. Кавръка вещаеше мор, а сам го застигна в личен план. Беше се опиянил от пандемията, после като ускори поскъпването, изчезна безследно. Може и да се е самоубил.
                        май ухапания чичо купи
                        но той па сега чака да почнат да падат и да продаде в ниското
                        препоръка е

                        Коментар


                        • В банките има 90 млрд. пара. Някой ще ми обясни ли как точно смятат, че ще паднат цените? Как при толкоз кеш, най-малкия спад, няма да бъде изкупен?

                          Коментар


                          • ЦЕНИТЕ ЛЕТЯТ!

                            Жилищата в София са поскъпнали най-много за последната година – с 8,8%. Така средната цена на квадратен метър стига 1175 евро. По ръст в цените обаче следва Пловдив, където увеличението е с 5 на сто за година.


                            https://www.marica.bg/imoti/cenite-n...ore-za-plovdiv

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              не.
                              и никой от групичката му не е купил.
                              Аз досега купил понижител не съм видял. Кавръка вещаеше мор, а сам го застигна в личен план. Беше се опиянил от пандемията, после като ускори поскъпването, изчезна безследно. Може и да се е самоубил.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение
                                Добър ден!

                                Отдавна не съм се включвал, ама и нямам отклик да чета прекалено много бръщолевения. Та директно да въпроса, който ме вълнува! Кавръка купи ли?
                                Кавръка не е на пазара, ковид му реши жилищния проблем. Както очакваше, макар че сигурно не си го е представял по този начин.

                                Коментар

                                Working...
                                X