IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

    на тоя са му толкова криви сметките
    че дори и да има нещо - казвам ''дори'' и да има
    а да не пише тук за слава и кора хляб -
    до година и половина
    пръв ще е изревал от липсата на наематели и спада на цените
    който идва
    Хихихи Янко, пообъркал си се бре човек . Колко пъти да ти пиша , че кой както си постеле....
    Наемите едва ли ще ми закъсат скоро , щото такъв ми е таргета наематели / ЛОКАЦИЯ !/, а ако закъсат не ми дреме капиталовата е достатъчна, а ако няма капиталова / как ли ще стане това след като нямам имот който да е с под 2-3 пъти ръст към момента/ още по-малко ми дреме защото никога ама никога не съм си мислил да продавам нещо за да изкарам шума... Що ми е шума бре Янко ?! Ко да я прая ?!
    И в края на краищата стане тотален крах, нема наеми, нема капиталова.... потоп ...ми не ми дреме нали апартите съм ги взел за внуците и правнуците те ще ги ползват :-))))) Ако и те не искат да ги ползват още по-добре това означава, че са си подредили живота сами без да имат нужда от моята помощ хихихи :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Повечко са Ботич - с 3К заплата са около 2 милиона..... и поне половината от тях искат апарт на хубаво място в София....
      Тука го обърнахте на приказки по телефона.

      Но като цяло и bota156 не е съвсем прав. Фирмаджиите да имат не 10+ имения, 50+ да имат, още ще купуват. Прост човек знае само да лапа.

      добавка: тристайни с реална квадратура във Връбница не виждам. Има "тристайни", на които без малко и банята да я броят за помещение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
        ... с 3К заплата са около 2 милиона.....
        Това, надявам се, го казваш с ирония?
        Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

          Хахахаха, в коя държава?

          Щото в България на 3000 лева (бруто) и нагоре са 120 000 (сто и двадесет хиляди) души.
          Тъй е Пешко..... Уточнил си в България, а аз не съм уточнявал подобно нещо :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Повечко са Ботич - с 3К заплата са около 2 милиона..... и поне половината от тях искат апарт на хубаво място в София....


            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Повечко са Ботич - с 3К заплата са около 2 милиона..... и поне половината от тях искат апарт на хубаво място в София....
              ахахаахахахаахахах

              казах аз че си със криви сметки
              колко са с 3К заплата - 2 милиона ?

              че те толкова са работещите в България бре
              умник
              ахахахахахаах
              всеки в БГ със заплата от 1550 ойро
              хихихиих
              ясен си колко имота имаш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Повечко са Ботич - с 3К заплата са около 2 милиона..... и поне половината от тях искат апарт на хубаво място в София....
                Хахахаха, в коя държава?

                Щото в България на 3000 лева (бруто) и нагоре са 120 000 (сто и двадесет хиляди) души.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Повечко са Ботич - с 3К заплата са около 2 милиона..... и поне половината от тях искат апарт на хубаво място в София....
                  Вярвам , че не си сериозен...

                  https://www.nsi.bg/bg/content/8214/%...B8%D1%86%D0%B0

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Pesimist4o - сега сметни колко са платежоспособните като на хубава заплата - 3к са 100к, а на мечтана 10к са 10к и това в цяла България. Айде половината да са в София. Да има и още 1000 фирмаджии, ама те имат по 10+ имения
                    Повечко са Ботич - с 3К заплата са около 2 милиона..... и поне половината от тях искат апарт на хубаво място в София....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Pesimist4o - сега сметни колко са платежоспособните като на хубава заплата - 3к са 100к, а на мечтана 10к са 10к и това в цяла България. Айде половината да са в София. Да има и още 1000 фирмаджии, ама те имат по 10+ имения
                      на тоя са му толкова криви сметките
                      че дори и да има нещо - казвам ''дори'' и да има
                      а да не пише тук за слава и кора хляб -
                      до година и половина
                      пръв ще е изревал от липсата на наематели и спада на цените
                      който идва

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Кой както си е послал да повторя :-)
                        И аз имам една наемателка дето ми обясняваше как всеки искал в собствен апарт да е и си купувал ... Аз я подкрепих , че е така и и казах, че подобен на апарта в който живее може и да успее да намери само срещу 250К евро / двустаен, южен, Витоша, среден, етаж и т.н./ и тя предплати наема за 3 месеца напред..... хихихихи... Почти същото като при теб :-))))
                        да бе , разбрах те и първия път но
                        ти май не ме разбра и си повтаряш измислиците
                        хихихихихи
                        и аз да се повторя - белким този път го проумееш

                        е смееш ли да се оплачеш
                        нали ще те отлюспят веднага от гилдията
                        хихихихихихи

                        а и как да се оплачеш от нещо
                        което в живота си не виждал - казуза пердута

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Въпросите които повдигаш са въпрос на свикване и приемане...мислиш че даденото нещо е скъпо и просто не го купуваш....друг приема цените и живее там.... Ливадите поне в частта около Каблешков са приемливи станали. Нагоре не знам как е към Околовръстното.... Иначе има без проблем тристайни и под 100К ... в Орландовци/Централна Гара, Връбница с МЕТРО !!! и т.н. ама вие искате за 100К на желано място. Е няма как да стане защото МНОГО други искат същото и пИчели само този който има кеша и е смел да го плати....Няма как всички да живеят на желани места....Всъщност има срещу сгоден наем....:-)
                          Относно кредитите с Джони и Бота имаме еднакви мнения. Не мисля че са лошо нещо , ако човек има стабилна работа и умения в случай че я загуби и 50-60% от кеша , не е проблем да вземе заем за останалото, който да може да изплати за 5-7 години....Ако обаче ще брои стоотинките 20-30 години е безумие и надскачане Това е много дълъг период и всякакви житейски драми се случват почти с всеки човек и тогава ще има неизбежно още една ...с ипотечката....
                          Pesimist4o - сега сметни колко са платежоспособните като на хубава заплата - 3к са 100к, а на мечтана 10к са 10к и това в цяла България. Айде половината да са в София. Да има и още 1000 фирмаджии, ама те имат по 10+ имения
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение


                            е смееш ли да се оплачеш
                            нали ще те отлюспят веднага от гилдията
                            хихихихихихи

                            а и как да се оплачеш от нещо
                            което в живота си не виждал - казуза пердута

                            виж аз се оплаквам - един от имотите ми 3 месец вече е празен -
                            била си била купила бившата наемателка
                            и то с кредит
                            сега ще бачка 10 години за да изплати
                            помещението , в което бачка за да го изплаща
                            хихихихихи
                            Кой както си е послал да повторя :-)
                            И аз имам една наемателка дето ми обясняваше как всеки искал в собствен апарт да е и си купувал ... Аз я подкрепих , че е така и и казах, че подобен на апарта в който живее може и да успее да намери само срещу 250К евро / двустаен, южен, Витоша, среден, етаж и т.н./ и тя предплати наема за 3 месеца напред..... хихихихи... Почти същото като при теб :-))))

                            Коментар



                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Кой както си е послал :-)
                              Да четеш да се оплаквам от немане на наематели ?! :-))))) Е в Радомир немам , ама за там и не търся :-)))
                              е смееш ли да се оплачеш
                              нали ще те отлюспят веднага от гилдията
                              хихихихихихи

                              а и как да се оплачеш от нещо
                              което в живота си не виждал - казуза пердута

                              виж аз се оплаквам - един от имотите ми 3 месец вече е празен -
                              била си била купила бившата наемателка
                              и то с кредит
                              сега ще бачка 10 години за да изплати
                              помещението , в което бачка за да го изплаща
                              хихихихихи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                                Хахахахаха, Янков от Ескпат капитал, търси алтернатива на имотите в неговото посредничество за покупка на фондове на борсите. Сякаш мисли всички българи за тъпаци, които вместо реален актив-ИМОТ, ще дават спестяванията си на управление от него и да събира таксички, смешник
                                Този Янков се вътри от една седмица в студия и сайтове да се самопредлага. Стана досаден вече.

                                Коментар

                                Working...
                                X