IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    За първи път си започнал да осъзнаваш ситуацията донякъде с изключение на подчертаното. Хубавото е разпродадено на познати и запазено за тях не на зелено , а 1-2 години преди зеленото.
    А ако тръгнеш по огледи ще са хванеш за главата какво нямане на свестни имоти има и от там колко би струвал такъв....
    Аз ситуацията съм я осъзнал. За мен си остава пълна лудост да дадеш 120К евро за 3-стайка в Манастирски и Витоша (към момента е далеч повече), както съм твърдял винаги. И още по-болен мозък трябва да си да го направиш с кредит.
    Това не променя факта, че реално погледнато цената расте поради причините, които написах по-горе и съответно, това за което в момента мисля, че ще стане в бъдеще.
    Не толкова, че цифрата е проблема, а че ми се вижда скъпа. Кредита е за хора, които знаят как да го използват. Те, по мое мнение, не са много.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

      Хахахахаха, Янков от Ескпат капитал, търси алтернатива на имотите в неговото посредничество за покупка на фондове на борсите. Сякаш мисли всички българи за тъпаци, които вместо реален актив-ИМОТ, ще дават спестяванията си на управление от него и да събира таксички, смешник

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Ауууу драма...Ко шъ праим сяга ?!
        Явно няма меркалии да отдават под наем под нормалната цена...Т.е. шъ плащате яки наеми та пушек ЧЕ се дига :-))))
        ами не - пак не си разбрал
        няма мераклии за плащане на наем
        а не за отдаване
        не останАха - сещаш ли се
        НЕМА
        и в склада нЕма
        хихихихих

        ще си ги държат празните - защото ляб и вода не искат
        и като дойде пързалката я заради фондовия я заради лихви
        я заради местни данъци и такси
        и ще стане тесно на писимиситата да излизат през тясното
        антре
        хихихихихихихихихи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение
          ахахахахахаах

          инфо от
          блог на Управител на ....агенция за Недвижими имоти
          хихиххиихххи

          абе тия брокери наистина ли мислят че
          хората на 100% са финансови и икономически лаици
          и глупаци

          нищо от това което е ПРЕписал тоя Цветославчо не е вярно
          още повече
          знам и от къде го е преписал защото съм чел същата глупост
          но не на български
          100 % ПРЕписано и НЕ вярно

          истината е ЕДНА :

          на тези цени В МОМЕНТА е Огромна Глупост
          някой да загроби парите си в тугла
          или да тегли ОГРОМЕН робски кредит за нея


          ФАКТ !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

            Ауууу драма...Ко шъ праим сяга ?!
            Явно няма меркалии да отдават под наем под нормалната цена...Т.е. шъ плащате яки наеми та пушек ЧЕ се дига :-))))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kot_dodi Разгледай мнение
              То няма нищо свястно, това е най-тревожно. Хората не са принудени да продават. Защо да го правят, ако утре ще са на загуба? То, реално и строителите така започнаха. Някои си запазват половината апартаменти и ги продават след това. Първо създават илюзията, че всичко е разпродадено на зелено, след това малко по малко си продават апартаментите на още по-набалончени цени.
              След 5 страници в imot.bg нищо не ми хареса, та какво да говорим .
              Ножа не е опрял до кокъла, даже кожата не е пробил!
              Все си мисля, че чисто и просто, цените на имотите няма да ги бутнат никакви такива очаквания за криза, данъци и прочие шокови сътресение, а най-чисто и просто пазара ще достигне връхната си точка, ще се изчерпи, задържи на едно място и плавно ще тръгне надолу в по-дълъг период от време.
              За първи път си започнал да осъзнаваш ситуацията донякъде с изключение на подчертаното. Хубавото е разпродадено на познати и запазено за тях не на зелено , а 1-2 години преди зеленото.
              А ако тръгнеш по огледи ще са хванеш за главата какво нямане на свестни имоти има и от там колко би струвал такъв....
              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 30.09.2021, 12:22.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение
                Нито една от фазите тук не описва конкретно ситуацията в момента.

                Коментар


                • https://www.antre.eu/bg-bg/blog/view/baloon

                  Коментар


                  • Коментар




                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от kot_dodi Разгледай мнение
                        То няма нищо свястно, това е най-тревожно. Хората не са принудени да продават. Защо да го правят, ако утре ще са на загуба? То, реално и строителите така започнаха. Някои си запазват половината апартаменти и ги продават след това. Първо създават илюзията, че всичко е разпродадено на зелено, след това малко по малко си продават апартаментите на още по-набалончени цени.
                        След 5 страници в imot.bg нищо не ми хареса, та какво да говорим .
                        Ножа не е опрял до кокъла, даже кожата не е пробил!
                        Все си мисля, че чисто и просто, цените на имотите няма да ги бутнат никакви такива очаквания за криза, данъци и прочие шокови сътресение, а най-чисто и просто пазара ще достигне връхната си точка, ще се изчерпи, задържи на едно място и плавно ще тръгне надолу в по-дълъг период от време.
                        Абсолютно и аз съм на това мнение. Някои от манипулациите са дело на строителите, като например призива да се купува ново, щото панелките и строените около 2000г. били вече пред разпад.
                        А, че никой не е на зор да продава е ясно от 20% купувачи с ипотека 5% са закъсалите 5% от 60 000 са 3 000. Тези 3000 са оплаквани от понижителите ката ден и нощ

                        Коментар


                        • То няма нищо свястно, това е най-тревожно. Хората не са принудени да продават. Защо да го правят, ако утре ще са на загуба? То, реално и строителите така започнаха. Някои си запазват половината апартаменти и ги продават след това. Първо създават илюзията, че всичко е разпродадено на зелено, след това малко по малко си продават апартаментите на още по-набалончени цени.
                          След 5 страници в imot.bg нищо не ми хареса, та какво да говорим .
                          Ножа не е опрял до кокъла, даже кожата не е пробил!
                          Все си мисля, че чисто и просто, цените на имотите няма да ги бутнат никакви такива очаквания за криза, данъци и прочие шокови сътресение, а най-чисто и просто пазара ще достигне връхната си точка, ще се изчерпи, задържи на едно място и плавно ще тръгне надолу в по-дълъг период от време.

                          Коментар


                          • все повече експерти дават оценката си
                            че имотния пазар е балон и това което ще последва
                            е СРИВ НА Цените
                            срива ще е подобен на този в банско по времетраене
                            като все пак се надявам да не достигне и ценовите
                            му спадове
                            хихихихи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                              Мибова тоя се заяжда от вчера.Вие си трете са заяждане...Един ред по темата не е написал.Вие сте си виновни за това състояние на темата....Шибнете му един бан и бацето и на янко и на северозада.Иначе този безумец няма да се спре...Така ме триехте в енергийната тема ама сега там мълчите...Същото ще стане и тука.
                              Прегледахме темата с колеги , ами не видяхме и един ред от теб по същество. Кратунчо това , кратунчо онова ,.Не се ли надценяваш тематично. За бан си отдавна с тези изяви. А кой виновен и кой не , не си в позиция да определяш. Ако искаш да си полезен , сподели как се урежда фалшив ТЕЛК. За един приятел питам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                                Мибова тоя се заяжда от вчера.Вие си трете са заяждане...Един ред по темата не е написал.Вие сте си виновни за това състояние на темата....Шибнете му един бан и бацето и на янко и на северозада.Иначе този безумец няма да се спре...Така ме триехте в енергийната тема ама сега там мълчите...Същото ще стане и тука.
                                Плачеш ли нещо . Въри зими ТЕЛКа и после гушни козъта. Ша ти мине , ако ти не мине ,ша дода.

                                Коментар

                                Working...
                                X