IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • вчера, за първи път от 2015-та получих дискаунт от инвестирора
    ....3%!
    дали вече не е тук големото мау
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Demertsel Разгледай мнение
      Evergrande фалира и всичко потъна в червеното!
      "ФЕЙК"! Платили са, 140млн вноска по заем от 305млрд

      Само обраха парите на хората казината хаха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Лев, ето нова обява на нашата локация.
        Как да го убедя да дисконтира едни 300к? Много е алчен, ама много.

        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...lur&f1=1&fe7=1
        Не знам ама като гледам цената ми се вие свят.
        Last edited by X_Y; 11.11.2021, 08:39.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Evergrande фалира и всичко потъна в червеното!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от распутин

            Aз пък гледам една оферта за Карлово,едно апартче на четвъртия етаж, чист въздух наоколо,дали има бъдеще развитие тоя град?

            [ATTACH=CONFIG]n3826939[/ATTACH]
            Карлово е готино място за живеене, имам роднини там. Инфраструктурата е добра - за 40 минути си в Пловдив, шосето е в отлично състояние. Въздухът е супер, освен това си е южен Склон и е слънчево. Центърчето са го пооправили.
            Откъм работни места - мъка. Демография - катастрофална. Има и зелени тук-там. Като навсякъде.

            Планината е голямо богатство. И не е застроено като Банско.
            Last edited by ejonny2376; 10.11.2021, 23:52.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
              соларките/ соларни бойлери топлят само вода. Те нямат връзка с акумулатори. Ако имаш предвид фотоволтаик, то пък е странно, че не правиш разлика между соларен бойлер и фотоволтаична система инженерино с диплома от МЕИ. Ти къща нямаш, живееш в апартамент приписан от мама и тати, та къде е "солара с акумулатор" ? Смешник-комедиант... Поне се замисляй когато поемаш знания от Гугъл.
              еммм с топла вода де - гуглето е я е открило



              факт, че нямам къща, но познай какво правя ... строя си нещичко с мерак - бързо леко и оптимизирано откъм потребление на енергия, че ми е интересно.

              наздраве!

              покрай цените на желязо, бетон и материали ме боли главата, но като съм се хванал на хорото ще играя.
              Last edited by X_Y; 11.11.2021, 08:42.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Кукичката е пенсията. Кредита може да го плаща където и да работи. Продаде ли къщата няма да е на минус от това което е платил, но трябва и 10 години да са минали де....
                Та така пенсията на 70 години и тогава започва живота....:-)
                Радвам се че ме мислиш, пенсията от тоя месец вече се чака след 9 години Станаха едницифрени, не съм б-станец че да чакам до 70. Къщето мога вече да го продам без данък, минаха 5 години - така че каквото искам, туй ша прая, страдай бе гьотферен

                Инак сте ми супер-смешни с кавръка как цитирате тоя - оня, при условие че съм работил с години във въпросното фирме, даже стартирах към немско с пари от схемите с акции за служители именно хахахаха

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Крети мое да връзва само някой който не е наясно с пакетите в САП. Колата не е служебна а СОБСТВЕНА. Става твоя след 5-тата година и да поемат месечна вноска както е посочил в зависимост от позицията ти. ВСИЧКИ средни нива / разбирай синиъри, лийдове, архитекти/ с неговият опит взимат НЕТО повече от него в момента / когато е заминал не е било така, но заплатите се вдигнаха тук повече от при него/ . Моите приятели там са такива... средни.... Нагоре те специално НЕ искат макар да са им предлагали многократно защото ще вземат 1-3-5К повече, но задълженията и работата са също повече. Но да речем че е личен избор... Всички са учили/завършили във ФМИ, някои с над 5.50 / не знам дали знаеш какво е това за ФМИ/ , а не в Габровският филиал в Ловеч. И не е въпроса до ученето, а това че са били приети там / при моето поколение и за донаборници кат нас това беше топ на топа.... т.е. с много гръб в главата/
                  Не знам как се гради меринджейска кариера там иначе. Може и да е прав за връзките и роднините генерално, но не е задължително.
                  Има хиляди бонуси, като годишна индексация, заплата в акции с отстъпка, здравно, фитнес, тенис и кво ли не.
                  Имам и приятели отишли в САП Германия и САП Америка. Тези в Германия са греда спрямо сегашната ситуация поради данъците в Германия, и вече е по-добре у нас и никой не иска в Германия за постоянно / ходят чат пат командировки/. Тези в Америка са по-добре от тук и в Германия във финансов план.
                  От моите приятели у нас никой няма с имоти за под 500К евро... собствени без или след кредитите.... Къде Крети ще се сравнява по това с тях...Това са фактите,
                  Крети някога сигурно е имал добра причина да замине, но от настоящата ситуация това е грешка. Разбира се за него няма връщане назад и той няма да признае че се е объркал.... :-)
                  Не не, в Германия не ходете - това остана да почна да се препъвам в радомирски просяци и тука
                  500к евро имоти кога ме няма - особено в долината на САП - Овча Купел, купувай си по-качествен алкохол, почнал е да те уврежда сериозно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    солар плюс акумулатор
                    една помпа за парно на пелети колко вата е?

                    ​+ за зор заман генератор на бензин.

                    канцеларска мишка от старата школа!

                    пп това развито в къща. за апарт е сложно
                    соларките/ соларни бойлери топлят само вода. Те нямат връзка с акумулатори. Ако имаш предвид фотоволтаик, то пък е странно, че не правиш разлика между соларен бойлер и фотоволтаична система инженерино с диплома от МЕИ. Ти къща нямаш, живееш в апартамент. Поне се замисляй когато поемаш знания от Гугъл.
                    Last edited by keep_calm; 11.11.2021, 11:33. Причина: уточнения на ЛС

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Време е да научиш че когато няма ток не можеш и на газ да се топлиш нито на пелети...Честито.Там дето си тръгнал аз се връщам
                      солар плюс акумулатор
                      една помпа за парно на пелети колко вата е?

                      ​+ за зор заман генератор на бензин.


                      пп това развито в къща. за апарт е сложно
                      Last edited by keep_calm; 11.11.2021, 11:34. Причина: спазвайте добрият тон.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Време е да научиш че когато няма ток не можеш и на газ да се топлиш нито на пелети...Честито.Там дето си тръгнал аз се връщам
                        От един дол дренки

                        Значение: Еднакви в недостатъците си


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                          в София - люкс,цивилизация и купон, но съм на ток 100% ( отоплявам се с термопомпа). Стигне ли се до режим на тока (като в развит Китай примерно) лошо... зимата трябва да се изнасяме от града.
                          газ е донякъде опция, но там пък зависиш пак от картели и геополитика - германците се юрнаха да намаляват зависимостта си от газ и вносни горива за отопление, а те не са хич прости.

                          когато всичко е ок проблеми няма, но както сме тръгнали не виждам нещата да се оправят, а ще се радикализират... в този ред на мисли и да ти остане етажът не си капо.
                          Време е да научиш че когато няма ток не можеш и на газ да се топлиш нито на пелети...Честито.Там дето си тръгнал аз се връщам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            Току що писах на вестник Билд в Германия за да засилят натиска над ЕЦБ и лихвената им политика .

                            Адресирах го до изпълнителния им директор

                            Matthias Schönwandt
                            Managing Director Crossmedia
                            Berlin

                            subject : Inflation der Immobilienblase der europäischen Zentralbank


                            Hallo Herr Matthias Schönwandt,
                            Mein Name ist ......... und ich schreibe Ihnen aus Bulgarien.
                            Ich bin beeindruckt von der Position von Bild zur Inflation und der destruktiven Politik von Christine Lagarde und der Europäischen Bank.
                            Ich möchte Sie auffordern, sie nicht zu verlassen und den Druck aufrechtzuerhalten, denn die Inflation trifft jeden Aspekt unseres Lebens, aller Menschen in der Europäischen Union, und sie stehen nur und beobachten, lassen die Zinssätze null und negativ, alles zerstören.
                            Sie können sich selbst davon überzeugen, dass Ihre Publikationen nicht nur in Deutschland eine breite Wirkung bei den Menschen haben.

                            Wir dürfen nicht zulassen, dass sie durch diese Politik des billigen Geldes auf Dauer die Wirtschaft zerstören.
                            Mit Respekt
                            ...................


                            Можете да изпращате вашите въпроси относно здравословното си състояние, свързано с неврологични или психиатрични заболявания и на имейл адрес:
                            umbalnp@svnaum.com, както и да ползвате контактната форма на сайта:
                            КОНТАКТИ [Имате въпроси?]



                            Регистратура


                            Работно време от понеделник до петък от 8.00 - 15.30 ч.
                            Информация: 02/9702 121 Информация


                            Работно време от понеделник до петък от 8.00 - 15.30 ч.
                            Информация: 02/9702 117

                            СПЕШНО ОТДЕЛЕНИЕ


                            За спешни състояния в неврологията и психиатрията - денонощен 02/9702 130
                            Last edited by national power; 10.11.2021, 19:38.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              не дава ли 3 брокерски процента тоя мръсник
                              Ще ти се, нали?
                              Свърши се тая, брокерите сте аут!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Лев, ето нова обява на нашата локация.
                                Как да го убедя да дисконтира едни 300к? Много е алчен, ама много.
                                не дава ли 3 брокерски процента тоя мръсник
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X