IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    спокойно, догодина март се почва
    Само и единствено БАЦЕ и 5-те му наследници може да каже кога между 2022г. и 2026 г. ще почне желания спад

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      А защо никой не казва: "КЕШОТ Е ЦАРЬ!" Преди време на перонЯ това беше яка сентенция. Сега имотите биле паднале спремо дочените гащи, бабините кюлоти, плетените шалвари и какво ли още не измислихте.
      спокойно, догодина март се почва
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

        Панелите скочили с 9%, ама сиренето и хляба с 20%.А наемите взели че паднали.
        А защо никой не казва: "КЕШОТ Е ЦАРЬ!" Преди време на перонЯ това беше яка сентенция. Сега имотите биле паднале спремо дочените гащи, бабините кюлоти, плетените шалвари и какво ли още не измислихте.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

          Панелите скочили с 9%, ама сиренето и хляба с 20%.А наемите взели че паднали.
          аха. а какво станало с депозита през това време
          за панелите и хляба ти вервам, но за наемите, не мисля, че имаш наблюдения
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            Абе и аз така предполагам, ама много хора продължават до притежават актива "депозит".
            5% обезценка на година от инфлацията не е добре, но е по-добре от купуването на имот, надценен с 50%.
            Жалко е, че хората не знаят как и в какво да инвестират. Още по-жалко е обаче всички да се набутат с имоти, които не им трябват.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              Абе и аз така предполагам, ама много хора продължават до притежават актива "депозит".
              Този актив има и предимства.Много е ликвиден и няма риск. За някои хора е идеален.
              Last edited by nradev; 19.11.2021, 22:55.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                В момента имотите са като инфлационна гъба,която е напоена до пръсване .
                Предполагам никой не иска да притежава актив който е поел вече рекродната инфлация .
                Абе и аз така предполагам, ама много хора продължават до притежават актива "депозит".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  това е само инерция, която се засилва.
                  всъщност ще се засилва докъм 2029, после ще започне да отслабва.
                  Панелите скочили с 9%, ама сиренето и хляба с 20%.А наемите взели че паднали.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...50953489067909

                    1000 евро на квадрат до Пирогов ,скачайте
                    това е отвратително - има няма 50кв използваеми за 160к
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • В момента имотите са като инфлационна гъба,която е напоена до пръсване .
                      Предполагам никой не иска да притежава актив който е поел вече рекродната инфлация .

                      Коментар


                      • Ето на това му викам мечти:

                        Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                        Темата е заключена,поради общата позиция,че поскъпването на жилищата е приключило.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                          https://money.bg/property/tsenite-na...za-godina.html

                          Добре, че ръста е инерционен и все някога някой мултиакаунтър ще познае, че 2022, 2023 или 2024 може да започнат първите симптоми на спад в цените
                          това е само инерция, която се засилва.
                          всъщност ще се засилва докъм 2029, после ще започне да отслабва.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                            redcreten, къде това в Германия ли 30 г преход? Тази държава регресирамного сериозно, бях 10 г. там, 2010 си бих камшика, в БГ имам по-висок стандарт и с парите тук мога да си позволя много повече, така че прав си Германия е в преход и не му се вижда края, ние тук започнахме нещо и има всички индикации да стане, та хейти си там мангалите по Германия имаш по-голямо основание. Хейтене тук по бг е безпредметно, това че ти си се пре..бал и си се вързал там си е твой проблем нема нужда да хейтиш всички останали.
                            Пепчо виж сега какво ще ти кажа ,остави Германия и виж Полша и Чехия .
                            Полша е фаворит за новата Германия ,официално Полша е в клуба на развитите подчертавам страни ,не развиващите се ,а развитите и сега къде е ключа за бараката .
                            Място за сравнения няма,защото Полша е огромен паза,но виж Естония ,след 10 години управление след падане на режима ,100 дигитализация и НУЛЕВА почти корупция или такива нива че да не пречи .
                            И сега се връщаме в България .
                            Я ми кажи как смяташ че ще тръгнат нещата като за 30 години НЯМАМЕ и наченки за прозрачност ,съд и присъди за кражбите на прехода ,няма и елементи на работещ закон за лустрацията ,има само едни подмени .
                            Казвам ти всичко това защото в последните две години имам пряк поглед какви хора работят и с какво потекло са въс висши държавни институции като КФН,разни комисии към партии в които лично аз участвам докато ти си страничен наблюдател и само се надяваш.
                            Разбери с главицата си че в Западния свят има страх,уважение към суверена но това е градено с историята която помни и Френската Революция и граждански войни и така нататък,там класата има някакъв респект към народа ,нещо е останало докато в България няма нищо подобно ,то дори няма и наченки на нещо такова .

                            Коментар


                            • https://money.bg/property/tsenite-na...za-godina.html

                              Добре, че ръста е инерционен и все някога някой мултиакаунтър ще познае, че 2022, 2023 или 2024 може да започнат първите симптоми на спад в цените

                              Коментар


                              • redcreten, къде това в Германия ли 30 г преход? Тази държава регресирамного сериозно, бях 10 г. там, 2010 си бих камшика, в БГ имам по-висок стандарт и с парите тук мога да си позволя много повече, така че прав си Германия е в преход и не му се вижда края, ние тук започнахме нещо и има всички индикации да стане, та хейти си там мангалите по Германия имаш по-голямо основание. Хейтене тук по бг е безпредметно, това че ти си се пре..бал и си се вързал там си е твой проблем нема нужда да хейтиш всички останали.

                                Коментар

                                Working...
                                X