IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Да ти кажа, предпочитам веригите, пред малките квартални магазинчета от преди 20г, където се продаваше с надценка и месата бяха стари.
    Ще си вземаш от производител. В сухата има до НАП моята месарница. Имат поне в 5-6 квартала
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      Не е така ,спорили сме .
      Качеството на храните внос е в пъти по високо от БГ-ТО.В България само едни LB bulgaricum правят читаво сирене и кашкавал щото изнасят и кисело мляко,другото е леш.
      Кашкавала купувам от Лидл ,сирене от Гърция пак от там ,мед,от Полша и Чехия също имат хубави продукти ,там се работи с SGS Швейцарска фирма,независима за контрол на качеството ,Бай Ганьо в гаража не знаеш какво блъска в храните или кояйто и да е БГ измекяр производител
      аз пък от една година ям сирене от овчарите в Калофер и мога да ти кажа, че няма такова сирене ни във веригите ни в гърция.
      веригите 'затварят' пазара за малките производители това е, а точно големите са научени от германци и не само на всякакви мошенгии

      ако мислиш, че ползването на хидрогенизирани мазнини и всякакви други боклуци е измислено от нашите производители дълбоко се лъжеш - те са пълни аматьори в сравнение с това, което ни сервират опорните доставчици(чужди) във въпросните мега-вериги.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Радев да изкара армията и да наложат мораториум на цените с държавни декрети .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Щом аз си поръчах 10 кубика дръва х 68лв. Че 30ст ток и минусови температури ще ми е по скъпо въпреки хипер климатиците.
          Бай пеше виждаш ли как лети към нас великото зануляване?
          Не успяха с куроната да занулят бизнеса ама я да ги видим сега с 10 пъти по скъпа енергия как ще издържат
          Ковида беше сцената и плацдарма за събитията в момента .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bingomatic2 Разгледай мнение

            Защо да ни си оптимист? ЕЦБ ще напечата пари, ще ги раздаде на хората и те пак ще могат да купуват на по-високите цени. Според мен няма причини за песимизъм.
            Филма с даването свърши ,банките почват да прибират вече софрата .Виж тренда навън и се сещай за България .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              недей говори глупости
              яденето евтино сега ще ни излезе през носа след време.
              дълга тема е, но твърдо съм на мнение, че тия вериги нанасят по-голяма вреда отколкото полза за икономиката ни поне в сектора храна.

              Не е така ,спорили сме .
              Качеството на храните внос е в пъти по високо от БГ-ТО.В България само едни LB bulgaricum правят читаво сирене и кашкавал щото изнасят и кисело мляко,другото е леш.
              Кашкавала купувам от Лидл ,сирене от Гърция пак от там ,мед,от Полша и Чехия също имат хубави продукти ,там се работи с SGS Швейцарска фирма,независима за контрол на качеството ,Бай Ганьо в гаража не знаеш какво блъска в храните или кояйто и да е БГ измекяр производител

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                говоря с хора с производство. покрай тока (и не само) са се хванали за главите. Големите риби във всеки сектор се дебнат кой ще мигне пръв и не вдигат крайните цени, а в същото време сметките за ток са тройни и в почти всяко производство това се усеща в себестойността. В силно конкурентни браншове маржовете са доста изпилени, а разходите се покачват. По-малките риби вече изнемогват, а оправия не се вижда на хоризонта. В един момент ударно ще се усети от крайния потребител (за някои неща се усеща, но за много други конкуренцията възспира инфлацията поне донякъде). Хляб, мляко, сирене, яйца, вода и тн ще скочат значително и изненадващо. В комбинация с това много малки риби ще се наложи да хлопнат кепенците и това ще доведе до значително увеличаване на хората без работа .. и за капак влизаме в поредната мощна ковид вълна...

                не съм оптимист поне не до другата пролет.
                Защо да ни си оптимист? ЕЦБ ще напечата пари, ще ги раздаде на хората и те пак ще могат да купуват на по-високите цени. Според мен няма причини за песимизъм.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Ма ти си бил веселяк....Не не е дошло...Наближава още два месеца....Както се очертава зимата да е студена и дълга моли се Козлодуй да работи безаварийно щото става мамата си джаска...И се моли управниците да не ни пратят на енергийната борса а домакинствата да си останем на регулирания пазар щото ... и ако може да върнат малкия и средния бизнес там...Аз съм лесен на село ще си сложа няколко панели няма да реша проблема ама поне ще го облекча....Големия проблем е колко фалити ще има и колко народ ще остане без доходи....Печатниците ще поотложат зрелището но пуснат ли ги катастрофата ще е ужасна....Мое си купуваме рубли......
                  Щом аз си поръчах 10 кубика дръва х 68лв. Че 30ст ток и минусови температури ще ми е по скъпо въпреки хипер климатиците.
                  Бай пеше виждаш ли как лети към нас великото зануляване?
                  Не успяха с куроната да занулят бизнеса ама я да ги видим сега с 10 пъти по скъпа енергия как ще издържат
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    недей говори глупости
                    яденето евтино сега ще ни излезе през носа след време.
                    дълга тема е, но твърдо съм на мнение, че тия вериги нанасят по-голяма вреда отколкото полза за икономиката ни поне в сектора храна.

                    Да ти кажа, предпочитам веригите, пред малките квартални магазинчета от преди 20г, където се продаваше с надценка и месата бяха стари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Добре че е Лидл,Кауфланд да ни внасят на ниски цени .
                      недей говори глупости
                      яденето евтино сега ще ни излезе през носа след време.
                      дълга тема е, но твърдо съм на мнение, че тия вериги нанасят по-голяма вреда отколкото полза за икономиката ни поне в сектора храна.


                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        говоря с хора с производство. покрай тока (и не само) са се хванали за главите. Големите риби във всеки сектор се дебнат кой ще мигне пръв и не вдигат крайните цени, а в същото време сметките за ток са тройни и в почти всяко производство това се усеща в себестойността. В силно конкурентни браншове маржовете са доста изпилени, а разходите се покачват. По-малките риби вече изнемогват, а оправия не се вижда на хоризонта. В един момент ударно ще се усети от крайния потребител (за някои неща се усеща, но за много други конкуренцията възспира инфлацията поне донякъде). Хляб, мляко, сирене, яйца, вода и тн ще скочат значително и изненадващо. В комбинация с това много малки риби ще се наложи да хлопнат кепенците и това ще доведе до значително увеличаване на хората без работа .. и за капак влизаме в поредната мощна ковид вълна...

                        не съм оптимист поне не до другата пролет.
                        Добре че е Лидл,Кауфланд да ни внасят на ниски цени .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          опитай да се класираш в мол парадайз примерно в събота за обяд
                          лудница е. хората харчат като за последно.
                          Купуват защото знаят че по Нова година рафтовете ще са празни,затова .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            че ще има мяу е ясно
                            но то по правило идва когато всичко изглежда ок
                            сега не изглежда така. а трябва първо да започне да изглежда.
                            опитай да се класираш в мол парадайз примерно в събота за обяд
                            лудница е. хората харчат като за последно.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • говоря с хора с производство. покрай тока (и не само) са се хванали за главите. Големите риби във всеки сектор се дебнат кой ще мигне пръв и не вдигат крайните цени, а в същото време сметките за ток са тройни и в почти всяко производство това се усеща в себестойността. В силно конкурентни браншове маржовете са доста изпилени, а разходите се покачват. По-малките риби вече изнемогват, а оправия не се вижда на хоризонта. В един момент ударно ще се усети от крайния потребител (за някои неща се усеща, но за много други конкуренцията възспира инфлацията поне донякъде). Хляб, мляко, сирене, яйца, вода и тн ще скочат значително и изненадващо. В комбинация с това много малки риби ще се наложи да хлопнат кепенците и това ще доведе до значително увеличаване на хората без работа .. и за капак влизаме в поредната мощна ковид вълна...

                              не съм оптимист поне не до другата пролет.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Ако не дойде ще позачезна
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X