IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Не иска ,а преди нали си спомняш как отклоняваше поканите ни за гости.
    Само пред една Революция ще склони .
    Той и колет не прати на Ратко?

    Аз имам един роднина (свако), мъж на леля ми. Той е от село Средище, Силистренско. През годините все се хвали с кайсиеви градини, с плодородни градини, домати, чушки, животни за клане, не съм чувал селянин да се хвали така, от старото поколение си бачкаха и си траеха. Не се хвалеха какво произвеждат и колко. Обаче е уникално стиснат и прибран, всичко обира, няма ли надзор. Дори обра една торба гълаби от нашия таван, въпреки че фризера му е пълен с меса. А би трябвало като е от богато село да е ларж.

    Не го харесвам и избягвам да контактувам с него. Отделно е преслушал баща ми с големи суми пари - колкото за една хубава джипка, втора употреба.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

      Доколкото знам и Китай се вързаха на мечтите за зеления преход и също се мъчат да постигнат заложени цели в намаляването на емисиите, което принципно не е лошо но ми се струва че технологиите още не са узрели за да се случи реално.

      https://news.bg/int-politics/kitay-s...ni-emisii.html

      https://www.investor.bg/aziia/336/a/...dobiva-331036/
      Са гледам Мъни бг по България он еър преди малко гледах Кулезич по Евроком.Гледам гледам и не вярвам на ушите си.Не може чак такива идиоти да управляват Европа страшно е...А така наречените енергийни експерти са едни говняни лайномети без капчица срам.....Това даже в СССР и СИВ го нямаше....Русия е виновна за всичко и когато дава и когато не дава.Русия е длъжна да изпълнява всякакви европейски прищевки нещо като новобранец в казармата и за всичко е виновна.Са идиотите в Европа да се топлят с Фейсбук и да ядат Гугъл.Нема такава олигофрения нема

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Не иска ,а преди нали си спомняш как отклоняваше поканите ни за гости.
        Само пред една Революция ще склони .
        Ха ха ха ха и преди и сега мераците ти да се натрисаш на чужда маса безплатно получават среден пръст.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

          Знаеш ли какво трябва да ти се случи щом проповядваш насилствено изменяне на установения от Конституцията на Република България обществен и държавен строй?
          Какъв строй ?Говоря за цени регулирани с държавни декрети,армията ще служи за ред ,във Великобритания как я изкараха да карат войниците камионите ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            Радев да изкара армията и да наложат мораториум на цените с държавни декрети .
            Знаеш ли какво трябва да ти се случи щом проповядваш насилствено изменяне на установения от Конституцията на Република България обществен и държавен строй?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

              Доколкото знам и Китай се вързаха на мечтите за зеления преход и също се мъчат да постигнат заложени цели в намаляването на емисиите, което принципно не е лошо но ми се струва че технологиите още не са узрели за да се случи реално.

              https://news.bg/int-politics/kitay-s...ni-emisii.html

              https://www.investor.bg/aziia/336/a/kitai-ogranichava-emisiite-ot-izgariane-na-vyglishta-no-kakvo-se-sluchva-s-dobiva-331036/
              Мерси за линка. Пропуснал съм го това и е много вероятно проблема да е дошъл по тази линия.
              Света ще плати сметката....буквално....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Като е облачно съвсем нищо ли не произвеждат ?
                Бай Пеше ,по твоята част нещо не мога да си обясня. Ти дали си наясно. В Китай от скоро има режим на тока , някои производства са почти затворени, но и за частните лица има ограничения. Та там е планова икономика , не им дреме за емисии и т.н..... Струва ми се абсурдно да не са разчели колко ток ще им трябва и да не са построили централи....
                Та дека избега токо ? Или пък потреблението е скочило, толкова рязко че не могат да наваксат ? Или пък всичко е театър ?
                Доколкото знам и Китай се вързаха на мечтите за зеления преход и също се мъчат да постигнат заложени цели в намаляването на емисиите, което принципно не е лошо но ми се струва че технологиите още не са узрели за да се случи реално.

                https://news.bg/int-politics/kitay-s...ni-emisii.html

                https://www.investor.bg/aziia/336/a/...dobiva-331036/
                Last edited by markov; 12.10.2021, 14:04.
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  я пущи една локация на зимника
                  Не иска ,а преди нали си спомняш как отклоняваше поканите ни за гости.
                  Само пред една Революция ще склони .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    я пущи една локация на зимника
                    А това ми е най секретното място.Има и СОТ и видеонаблюдение...Виждам дори кой минава покрай нас...В момента в който се отвори врата аз вече знам...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Като е облачно съвсем нищо ли не произвеждат ?
                      Бай Пеше ,по твоята част нещо не мога да си обясня. Ти дали си наясно. В Китай от скоро има режим на тока , някои производства са почти затворени, но и за частните лица има ограничения. Та там е планова икономика , не им дреме за емисии и т.н..... Струва ми се абсурдно да не са разчели колко ток ще им трябва и да не са построили централи....
                      Та дека избега токо ? Или пък потреблението е скочило, толкова рязко че не могат да наваксат ? Или пък всичко е театър ?
                      За Китай нямам никаква представа.При нас проблема не е в липсата на производство към настоящият момент...У нас главната причина са въглеродните квоти и далаверите с фотоволтаиците.Като прибавим подарените Топлофикации и далаверите нещата си идват на мястото....Аз от години говоря дори и с тебе с счепках щото ми е писнало от хора които си мислят че като имат малко повечко пари са по умни и знаят повече от професионалистите...Манталитета много ни пречи...Аз съм завършил Харвард и край никой не знае и не може повече от мен...ти да мълчиш.Сега ще берем плодовете на тоя манталитет...Аз се чудя дали да не си накупя панели и инвертори докато народа не се е усетил и не са литнали цените...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Ха ха ха ама това все още са ниски цени...За ноември отиваме на 300-350 евро на мегават час...Аз да питам фотоволтаиците коло произведоха за последната седмица?????
                        Като е облачно съвсем нищо ли не произвеждат ?
                        Бай Пеше ,по твоята част нещо не мога да си обясня. Ти дали си наясно. В Китай от скоро има режим на тока , някои производства са почти затворени, но и за частните лица има ограничения. Та там е планова икономика , не им дреме за емисии и т.н..... Струва ми се абсурдно да не са разчели колко ток ще им трябва и да не са построили централи....
                        Та дека избега токо ? Или пък потреблението е скочило, толкова рязко че не могат да наваксат ? Или пък всичко е театър ?
                        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 12.10.2021, 13:27.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Сирене прави жена ми овче....и кашкавал прави.Наскоро си купих краве масло от мандрата в Тетевне по стара рецепта и се учудих че ми хареса...Германски хранително отровни боклуци не ям.Кокошчица зайче агънце телешко ми свинското ......ще си замълча щото ония изроди дебнат.Лютеницата я правим с мед по рецепта на баба ми.Пробвали сме и други рецепти ама тая е най вкусна..Произвеждаме си чушки домати патладжани фасул краставици картофи.Печени чушки със сол захар чесън оцет олио в буркани.Вадиш отваряш с топла питка и една буца овче сиренце ....Два фризера и мазето са пълни.Още имам чушки и домати но свършат ли почвам фризерите докато не са ни натресли скъпия ток.Понякога си купувам итлианско сирене Горгонзола...
                          я пущи една локация на зимника
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Знам какво може да си докараш с храна от овчарите

                            Helicobacter pylori
                            но не и рак
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Знам какво може да си докараш с храна от овчарите

                              Helicobacter pylori
                              Аз пък знам какво можеш да си докараш с храна от Лидъл Кауфланд Билла и други такива магазини

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                каврък не знаеш ли притчата(вица) за шкембето. Колкото по малко го кавардисваш(демек слагаш палмово масло) толкова по добре
                                Сирене прави жена ми овче....и кашкавал прави.Наскоро си купих краве масло от мандрата в Тетевне по стара рецепта и се учудих че ми хареса...Германски хранително отровни боклуци не ям.Кокошчица зайче агънце телешко ми свинското ......ще си замълча щото ония изроди дебнат.Лютеницата я правим с мед по рецепта на баба ми.Пробвали сме и други рецепти ама тая е най вкусна..Произвеждаме си чушки домати патладжани фасул краставици картофи.Печени чушки със сол захар чесън оцет олио в буркани.Вадиш отваряш с топла питка и една буца овче сиренце ....Два фризера и мазето са пълни.Още имам чушки и домати но свършат ли почвам фризерите докато не са ни натресли скъпия ток.Понякога си купувам итлианско сирене Горгонзола...

                                Коментар

                                Working...
                                X