IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mopasan Разгледай мнение

    Ааа Джони не си прав за процентите
    Гледай тука какво пише: https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...snx&f1=1&fe7=1
    Тук вече дори самият брокер едва ли ще разбере драсканиците, които е сътворил...
    Гараж, пък парцел, пък асВалтиран, пък ДДС....
    Горките собственици явно пък никога не са замервали плоЩа...

    Почти сигурно това го е писал крушката. Няма кой друг да е.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/...1,image1#photo

      Пеше ,ти ли държил лилавото знаме на снимката ?
      Оценявам чувството ти за хумор ама азе с кимур не се занимавам.Няма ме на снимката аз съм по назад и нося една торбичка с отработен уран от Козлодуй

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Кой живее там и кога живее е без значение. Давал съм го на различни приятели, когато им дотрябва. Това учудва ли те?

        Или си мислиш, че от всяка секунда престой там трябва да се получава наем? Може би важи за твоите кокошкарници, които отдаваш. Аз обаче имам лукса и удоволствието да не искам наем от близки хора. Какъв съм глупак викаш, да изпусна едни 800 лева месечно...

        Вие брокерчетата превръщате всяко едно нещо в проценти, обикновено 3%. Това ви е в главата. Алчността, без работа да измъкнеш пари от хората, изкарани с труд, при вас е безгранична. А не осъзнавате какво вътрешно удовлетворение доставя на човек да даде нещо от себе си без да иска нищо насреща.
        Ааа Джони не си прав за процентите
        Гледай тука какво пише: https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...snx&f1=1&fe7=1

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          да кажем, че не се интересувам, как би ме възприел друг ползвател на форума.
          кажи сега ти за паркета. бедното приятелско семейство ли изрева, че не иска вече да ходи по балатума?
          или ти реши да им покажеш малко класа.
          Кой живее там и кога живее е без значение. Давал съм го на различни приятели, когато им дотрябва. Това учудва ли те?

          Или си мислиш, че от всяка секунда престой там трябва да се получава наем? Може би важи за твоите кокошкарници, които отдаваш. Аз обаче имам лукса и удоволствието да не искам наем от близки хора. Какъв съм глупак викаш, да изпусна едни 800 лева месечно...

          Вие брокерчетата превръщате всяко едно нещо в проценти, обикновено 3%. Това ви е в главата. Алчността, без работа да измъкнеш пари от хората, изкарани с труд, при вас е безгранична. А не осъзнавате какво вътрешно удовлетворение доставя на човек да даде нещо от себе си без да иска нищо насреща.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            да кажем, че не се интересувам, как би ме възприел друг ползвател на форума.
            кажи сега ти за паркета. бедното приятелско семейство ли изрева, че не иска вече да ходи по балатума?
            или ти реши да им покажеш малко класа.
            Или мама слага паркет в хола

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Джони, дай да уточним сега ти нали търсеше имот за живеене пък пускаш само линкове на инвестиционни и правиш некви калкулации....? Нали печалбата иде от борсата и други места , а имота ти е за живеене така че каква печалба търсиш там не разбирам....
              А и ако мое да те помолим нещо. - не слагай скъпият паркет във Вазов. Беше обещал , че ще ни го продадеш без печалба. С паркета ще стане прекалено скъп....
              Абе дай да ти дам по 1700 направо и да не се разправяш а ? Съгласен ?
              Той си каза, от борсата му е дошло -10% от началото на годината. Тристайните в Иван Вазов са направили 20% от как лани Жонката се отказа да купи. Това обаче са слаби грижи, най-доброто предстои...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376

                Аз пък се чудя кой уважаващ себе си човек/брокер/инвеститор би си сложил прякор "мишката", освен ако не е наистина мишка.
                да кажем, че не се интересувам, как би ме възприел друг ползвател на форума.
                кажи сега ти за паркета. бедното приятелско семейство ли изрева, че не иска вече да ходи по балатума?
                или ти реши да им покажеш малко класа.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Джони, дай да уточним сега ти нали търсеше имот за живеене пък пускаш само линкове на инвестиционни и правиш некви калкулации....? Нали печалбата иде от борсата и други места , а имота ти е за живеене така че каква печалба търсиш там не разбирам....
                  А и ако мое да те помолим нещо. - не слагай скъпият паркет във Вазов. Беше обещал , че ще ни го продадеш без печалба. С паркета ще стане прекалено скъп....
                  Абе дай да ти дам по 1700 направо и да не се разправяш а ? Съгласен ?
                  Справедливата цена на имот за живеене се определя по същия начин както на всеки инвестиционен имот. Дори и да ми трябва само за живеене, никога не бих платил цена X 2, просто защото самият имот не струва толкова и е надценен.

                  A за паркета си позакъснял малко, вече е сложен. Масивен дъб. Цената ти скача на 2000 само заради паркета. Плюс това, ти не искаш старо строителство, така че недей да сигнализираш излишен интерес и да надуваш цената само.


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Джони, дай да уточним сега ти нали търсеше имот за живеене пък пускаш само линкове на инвестиционни и правиш некви калкулации....? Нали печалбата иде от борсата и други места , а имота ти е за живеене така че каква печалба търсиш там не разбирам....
                    А и ако мое да те помолим нещо. - не слагай скъпият паркет във Вазов. Беше обещал , че ще ни го продадеш без печалба. С паркета ще стане прекалено скъп....
                    Абе дай да ти дам по 1700 направо и да не се разправяш а ? Съгласен ?
                    почти си представям как някой надъхан млад служител в кол център с повечко свободно време,
                    се забавлява да чете и пише коментари, след като се логне с профил 'еджони"
                    препоръка е

                    Коментар


                    • https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/...1,image1#photo

                      Пеше ,ти ли държил лилавото знаме на снимката ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Напротив, всеки спад е шанс да купя още. Нямам акция под 5% дивидент за последната година.

                        А от имот в София каква полза? Освен 6%-7% такси при покупката и после по 100 лева на месец поддръжка?
                        Джони, дай да уточним сега ти нали търсеше имот за живеене пък пускаш само линкове на инвестиционни и правиш некви калкулации....? Нали печалбата иде от борсата и други места , а имота ти е за живеене така че каква печалба търсиш там не разбирам....
                        А и ако мое да те помолим нещо. - не слагай скъпият паркет във Вазов. Беше обещал , че ще ни го продадеш без печалба. С паркета ще стане прекалено скъп....
                        Абе дай да ти дам по 1700 направо и да не се разправяш а ? Съгласен ?
                        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 13.10.2021, 14:16.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                          Никога няма да стане това. Освен че са с различни разбирания( Русия смята за нормално в 21 век да вземе територия от съседите си) богатите западни страни няма как хем да плащат сметката в ЕС, хем да оставят по- бедната в случая Русия да ги командори( депутатите в парламента на ЕС се избират според броя на населението на страната, а русия с население над 160 милиона ще има повече депутати от Германия и Франция взети заедно). По същия повод и Турция никога няма да стане член на ЕС.
                          Факт. Освен това русия никога няма да стане нетен донор в бюджета, с изкопаеми не се става богат, освен ако не си от правилният приятелски кръг.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Европа си заслужава да получи урок.Урок който да и държи влага поне следващите 100 години...Европа по трудният начин ще разбере че вместо да се драпа с Русия по добре ще е да я приеме в ЕС...Знам че за повечето хора това звучи налудничаво ама един такъв съюз става номер едно и е непобедим...Европейските глави трябва да узреят за това нещо....Европа в момента се управлява от идиоти и олигофрени.Тотални идиоти скъсали всякаква връзка с реалността
                            Никога няма да стане това. Освен че са с различни разбирания( Русия смята за нормално в 21 век да вземе територия от съседите си) богатите западни страни няма как хем да плащат сметката в ЕС, хем да оставят по- бедната в случая Русия да ги командори( депутатите в парламента на ЕС се избират според броя на населението на страната, а русия с население над 160 милиона ще има повече депутати от Германия и Франция взети заедно). По същия повод и Турция никога няма да стане член на ЕС.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              Това е супер успешна инвестиционна стратегия. HODL!
                              Така е. Сривът миналата година не беше ли шанс? И в момента има подобни временни спадове, свързани с несигурност. Има акции, които са супер подценени.

                              Покажи ми една обява за подценен имот в София, който си заслужава покупката от инвестиционна гледна точка, където:
                              (12 x (месечен наем-месечна поддръжка)-годишни данъци и такси смет-провизия за бъдещи ремонти) / (цена+такси+комисионни+ремонт)>=5%
                              Last edited by ejonny2376; 13.10.2021, 11:29.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Напротив, всеки спад е шанс да купя още.
                                Това е супер успешна инвестиционна стратегия. HODL!

                                Коментар

                                Working...
                                X