IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    пеше, ама нема ли само запада да е в киреча догодина?
    И Бизнес парка ще е в киреча,понеже ще го правят на жилищни сгради.HP са осовбодили всичко за постоянно....маломерките ще стават само за зимници ,за буркани .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Глад и безработица фалити..Струва ми се че подценяваш ситуацията...Все пак за богатите започва жътвата говоря за едни богати извън българия не за наште чалгари...
      пеше, ама нема ли само запада да е в киреча догодина?
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Глад и безработица фалити..Струва ми се че подценяваш ситуацията...Все пак за богатите започва жътвата говоря за едни богати извън българия не за наште чалгари...
        Да не ни докарат война само, виж какво става по Полската граница.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          До какво ще ни е ?
          Глад и безработица фалити..Струва ми се че подценяваш ситуацията...Все пак за богатите започва жътвата говоря за едни богати извън българия не за наште чалгари...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

            Два въпроса:

            - Какво е имотен консултант и какво отношение има тази "професия" по отношение на политиката на ФЕД?

            - Сигурен ли си, че не беше сам докато "си говорихте"?

            Много са ти два въпроса наведнъж, но ще ти отговоря.
            - Проявяваш първосигнален наивитет, като свързваш дадена професия със *отношение към политиката на ФЕД* . Такова отношение има всеки човек , дори и ти, което не е за учудване. Нарича се мнение , интересуване, познание, запознатост и т.н.
            Нямам яснота към брокерските степени , така че *имотен консултант* , каквото и да е , ти знаеш по добре .
            За мен е брокер , но немога да му забраня да се представя както желае .
            - Сам не съм бил , а с тях, и тази част от въпросите ти е плах и глупав начин да покажеш че си оригинален и умен . А то не е така .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982

              Яденето ще е за нас ,за армията,ти едва ли си спомняш как се работи с калашника,та всичко дето имаш в зимника ще е за продоволствието,понеже съм в артилерията,ще питам дали не може за старшинка да ме сложат,да готвя за войниците.
              момчето ептен откАчи люлката
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Венко то и ръст да има определено догодина няма да ни е до имоти
                До какво ще ни е ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  сбъдваш най-лошите ми опасения с тая прогноза.
                  а те са, че и следващата година ще има 30% инерционен ръст
                  Венко то и ръст да има определено догодина няма да ни е до имоти

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение
                    Следобеда се видях с двама приятели . Единият е имотен консултант, другият има строителна фирма. Страшни неща разправят и двамата. Всичко щяло да се срине със спрането на вливанията от ФЕД и вдигането на лихвите догодина. Не ми се вярва много, но знае ли човек. Добре е да имаме едно на ум за цените на имотите и свързаното с тях теглене на кредити .
                    Два въпроса:

                    - Какво е имотен консултант и какво отношение има тази "професия" по отношение на политиката на ФЕД?

                    - Сигурен ли си, че не беше сам докато "си говорихте"?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      сбъдваш най-лошите ми опасения с тая прогноза.
                      а те са, че и следващата година ще има 30% инерционен ръст
                      Решил си дилемата , която измъчва милиони хора. Остава само да купиш в момента, а не само да пишеш и да реализираш печалба от 30% догодина. Толкова е лесно и просто ,че се чудя защо се бавиш , а не печелиш пари . Ако те спъва това , че нямаш пари , то и този проблем ти отпада веднага . Банките дават с кошове на такива като теб в момента. И остава само да дойде догодина. И да лапаш едни добри и тлъсти 30%.
                      Last edited by Bearfox; 14.11.2021, 19:19.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение
                        Следобеда се видях с двама приятели . Единият е имотен консултант, другият има строителна фирма. Страшни неща разправят и двамата. Всичко щяло да се срине със спрането на вливанията от ФЕД и вдигането на лихвите догодина. Не ми се вярва много, но знае ли човек. Добре е да имаме едно на ум за цените на имотите и свързаното с тях теглене на кредити .
                        Не знам какво ще се срина,ама май е време за консервите,и не знам в новото дали има бомбоубежища,понеже Полша се готви да задейства член 4 ,от НАТО вските споразумения.
                        В нашата панелка мазетата са правени за бомбоубежища,има общо стайче със вода и място за храна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение
                          Следобеда се видях с двама приятели . Единият е имотен консултант, другият има строителна фирма. Страшни неща разправят и двамата. Всичко щяло да се срине със спрането на вливанията от ФЕД и вдигането на лихвите догодина. Не ми се вярва много, но знае ли човек. Добре е да имаме едно на ум за цените на имотите и свързаното с тях теглене на кредити .
                          сбъдваш най-лошите ми опасения с тая прогноза.
                          а те са, че и следващата година ще има 30% инерционен ръст
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Следобеда се видях с двама приятели . Единият е имотен консултант, другият има строителна фирма. Страшни неща разправят и двамата. Всичко щяло да се срине със спрането на вливанията от ФЕД и вдигането на лихвите догодина. Не ми се вярва много, но знае ли човек. Добре е да имаме едно на ум за цените на имотите и свързаното с тях теглене на кредити .

                            Коментар


                            • Сделките с имоти в София се забавят леко, но остават на високо ниво


                              https://www.investor.bg/bylgariia/45...o-nivo-339362/

                              ами то така се започва ВИНАГИ
                              първо леко -леко
                              и после изведнъж - по силно

                              всеки който се е качвал на ски и се е
                              спускал по наклон - може да го потвърди
                              че и от личен опит

                              първо е леко ускорително , едва забележимо
                              а после става - не е за приказка

                              и който не си е направил сметка за пистата или
                              се спуска само защото едни от банско
                              му разказали че било хубаво -
                              не финишира много добре

                              чакаме ускорение от тук натам
                              хихихи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                                нищо не ти се разбира бе - пак логореята си включил за обяснения

                                какви ОБЕЛЯ какви Бухово там ли търсиш да купиш
                                какви 17 обекта ( явно ти е любим филм 17 мига от пролетта )

                                абе тук някой следи ли какво се пише изобщо
                                или всеки каквото му щукне в мозъчето си го пляска
                                и другия Е ДЛЪЖЕН да започне да се оправдава
                                че няма 3 сестри

                                а локацията - е термин брокерски когато стигнем до средата на спада
                                ще го разбереш но ще бъде със сълзи на очи

                                локацията е нищо и още повече ще става нищо
                                занапред във времето
                                локациите се и променят
                                няколко елитни СЕГА квартала са били кални села само преди 50 години

                                всичко тече - всичко се променя
                                само брокерастката глупост е константа
                                хихихи
                                Според НОИ брокерите намалели за година с 4,8%.

                                Коментар

                                Working...
                                X