IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
    И как реши че съм болен и разнасям зарази или звездите ти го нашепнаха
    Как - ами по реакцията ти.

    Нали не пишете няколко човека зад един ник?

    След като се засягаш от отношението ми към строго конкретна група.

    Егати ако трябва и да тълкувам изказванията си - все едно си говоря с подрастващи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Т.е. ти се припознаваш сред хората, които обикалят болни и пръскат зарази на поразия!

      Еми... не виждам какво повече имаме да си кажем.

      Със здраве.
      И как реши че съм болен и разнасям зарази или звездите ти го нашепнаха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
        Аз пък категорично не желая някой да ми се налага и да ме обижда само защото не съм на неговото мнение.Досега смислен отговор на въпроса с какво един неваксиниран застрашава ваксиниран не съм получил и няма да получа...Всеки трябва да има разум и ако почувства някакви симптоми веднага да се самоизолира
        Т.е. ти се припознаваш сред хората, които обикалят болни и пръскат зарази на поразия!

        Еми... не виждам какво повече имаме да си кажем.

        Със здраве.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          А аз - не.
          Изобщо не се радвам да съм в една лодка с дебелоглави анти-ваксъри.
          п.с.
          Всъщност антиваксъри не е най-точното определение, защото ако имам нещо против - то е против хората, които открито саботират мерките. Дали е ваксиниран или не - това за мен няма абсолютно никакво значение, а дали като е болен се изолира и пази другите или е някой мърльо - да си крие болестта и я сее дето му падне! Мисля, че вече стана дума за това и се изяснихме.
          Аз пък категорично не желая някой да ми се налага и да ме обижда само защото не съм на неговото мнение.Досега смислен отговор на въпроса с какво един неваксиниран застрашава ваксиниран не съм получил и няма да получа...Всеки трябва да има разум и ако почувства някакви симптоми веднага да се самоизолира

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

            Абе вие повишителите вярно живеете в паралелна реалност. Ако имаше 30% повишение на цените в Банско
            " съдийския" хотел отдавна да са го отнесли като куцо пиле домат.Факта, че седи толкова време непродаден говори красноречиво. В София има 10- 15% повишение на офертните цени, но това обезмисля още повече покупката защото наемите са по- ниски отпреди ковид епидемията и сега ако "инвестираш" получаваш 15% по- висока цена и същевременно 10% по- нисък наем.
            И цялото това повишение ще се стопи като ланшния сняг , повлечен от наемите , които не носят и няма да носят необходимия доход за мащабите на такова вложение , като имота .
            Last edited by X_Y; 28.10.2021, 19:14.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              потвърждава ми се мнението, че и от имоти не отбираш.
              Моето за тебе е затвърдено , а не потвърдено . Не само за имоти , от нищо не разбираш, чудя се какво правиш в този форум , какво ли търсиш . Идва ми нещо на ум , но докато не е 100% категорично , не бих го споделил с голямата аудитория на форума .
              А и съвсем друг е въпроса , че твоето мнение е абсолютно погрешно , казах ти го и днес .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

                Пак абсолютно нищо не си разбрал . Казах , че мнението по темата изобщо не зависи от това дали отдаваш някоя квартирка из тръстиките , или обратно - си наел такава .
                За какъв дългогодишен опит говориш . Та ти отдаваш под наем две боксониерки , къде и какъв е 'опита' тук . И във какво ?
                Все едно бабичка от пазаря , продаваща чушки доста години и имаща опит със чушките , да я питат как се кръстосват и селектират различни сортове чушки . Нещо такова .
                потвърждава ми се мнението, че и от имоти не отбираш.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

                  И в двата случая всичко отива към провал.
                  Това обяснявам - който каквото натрупал, натрупал, оттук нататък борбата ще е за оцеляване - хляб, здраве, време.
                  Точно така !
                  Нито 50К на квадрат, нито 500 е хубаво....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Пешко, на някои от нас тези зависимости са ни ясни. И никой не очаква да ПЕЧЕЛИ от имоти спрямо инфлацията. Очакваме единствено да си защитим донякъде спестяванията и труда с който са изкарани.
                    А сега обясни на колегите любители на БДЖ какво ще се случи с цената на хляба, живота и света около нас ако се изпълни мечтата им цените да станат по 500 евро на паветата ....:-) И че никой от тях няма да е останал сух така че да може да си купи на тези заветни 500 евро :-)
                    И в двата случая всичко отива към провал.
                    Това обяснявам - който каквото натрупал, натрупал, оттук нататък борбата ще е за оцеляване - хляб, здраве, време.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      Радвам се
                      А аз - не.
                      Изобщо не се радвам да съм в една лодка с дебелоглави анти-ваксъри.
                      п.с.
                      Всъщност антиваксъри не е най-точното определение, защото ако имам нещо против - то е против хората, които открито саботират мерките. Дали е ваксиниран или не - това за мен няма абсолютно никакво значение, а дали като е болен се изолира и пази другите или е някой мърльо - да си крие болестта и я сее дето му падне! Мисля, че вече стана дума за това и се изяснихме.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        все забравям, че най-правилно е мнението на тези, които нямат връзка с материята.
                        какво е дългогодишният опит в сравнение с изказване базирано на авто пожелания?
                        еднин форумно-стаден сентимент

                        това кондорчо ли трябва да е. той отдава 13 обекта.
                        Пак абсолютно нищо не си разбрал . Казах , че мнението по темата изобщо не зависи от това дали отдаваш някоя квартирка из тръстиките , или обратно - си наел такава .
                        За какъв дългогодишен опит говориш . Та ти отдаваш под наем две боксониерки , къде и какъв е 'опита' тук . И във какво ?
                        Все едно бабичка от пазаря , продаваща чушки доста години и имаща опит със чушките , да я питат как се кръстосват и селектират различни сортове чушки . Нещо такова .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          не виждам локдауни. има сертификати и с тях обикалят кръчми и чалготеки.
                          с намаляване бройката на не ваксинираните и шанса за локдауни намалява.
                          ако имаш познати, позаинтересувай се как е по европата.
                          една маломерка трябва да се освободи скоро и ще мога да кажа, има ли спад в наемите и търсенето или напротив.
                          Венко не бъди толкова спокоен..Имай впредвид че напролет всички отново ще сме без зелени сертификати или ще трябва четвърта пета игла.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

                            Абсолютно си прав.

                            1 кв.м. жилищна площ в читав квартал на София - 1000 хляба
                            месечен наем на двустаен апартамент в читав квартал на София - 400 хляба

                            и преди съм казвал - 50 000 евро на квадрат в София не е изключено, лошото е че хлябът тогава ще е 50 евро.

                            И се надявам това да стане много далеч в бъдещето, а не в идните години.

                            Па вие се карайте ша има ли 10-20-30-50-100 % увеличение или намаление 2029 или няма да има....
                            Пешко, на някои от нас тези зависимости са ни ясни. И никой не очаква да ПЕЧЕЛИ от имоти спрямо инфлацията. Очакваме единствено да си защитим донякъде спестяванията и труда с който са изкарани.
                            А сега обясни на колегите любители на БДЖ какво ще се случи с цената на хляба, живота и света около нас ако се изпълни мечтата им цените да станат по 500 евро на паветата ....:-) И че никой от тях няма да е останал сух така че да може да си купи на тези заветни 500 евро :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Ами оказал е, защото поскъпването на имотите в града където е този от линка е над 30% за тази година. Има търсене, няма предлагане и цените са в небесата.
                              Абе вие повишителите вярно живеете в паралелна реалност. Ако имаше 30% повишение на цените в Банско
                              " съдийския" хотел отдавна да са го отнесли като куцо пиле домат.Факта, че седи толкова време непродаден говори красноречиво. В София има 10- 15% повишение на офертните цени, но това обезмисля още повече покупката защото наемите са по- ниски отпреди ковид епидемията и сега ако "инвестираш" получаваш 15% по- висока цена и същевременно 10% по- нисък наем.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Общите философски разсъждения не помагат много срещу реалността.
                                Всеки локдаун = гмуркане на цените, а ние сме се запътили баш към такъв.


                                Нищо не приветствам, но ако сте слепи накъде вървим или отказвате да признаете съществуването му - не знам кой може да ви помогне. И ако си мислиш, че тренда ме радва - много грешиш, защото за хубаво или лошо всички сме в една лодка.
                                Радвам се

                                Коментар

                                Working...
                                X