IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    даже за обща култура да е....пак е по-добре от да си губи времето с форума

    пп има хляб в идеята ти!
    Хляб има ама салам няма. Нашичкия не е готов да погребе години за да стане профи ИТ, на теб ли да обяснявам... тя и лелята тича като и покажеш 2 лева на цяло, да не мислиш че знае какво говори тука

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Хаха фана ме тука в крачка признавам си :-) ама шоп звучи по-гордо от граовец :-))))
      Ок нема да му казвам за теб като ми се яви другият път :-) и без тва имаме да си поговорим с него за непоправимите бели дето е натворил на невинни хора :-)
      Е то само за Пернишко да беше...За мен няма да споменаваш дори да те бият не споменаваш да стане ме човек а желязо просъскал агентът фашист.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Лавандулата и розите са ясни.Те вече са бита карта,поне за реалността у нас засега Не им разяснявай,не са наясно с високите добавени стойности и ниши в земеделието .Един програмист винаги може да стане и един добър земеделец,но виж земеделец програмист никога
        Ха ха ха Бърта да ми разяснява земеделието хи хи хи.....Виж там на тебе да ти разясни Революцията щото той от всичко разбира от финанси медицина програмиране електротехника земеделие.....Колкото е програмист толкова е и земеделец.....Бъртата е като тебе първо се пали после мама и тате финансират после иде фалит мама бърше наакания задник и ново опиянение.....Такъв програмис като бърто и тебе като застанат пред кравата тя спира да се напъва щото мисли че вече е близнила....бегайте оттука направо в Сатиричния....
        Last edited by power grid; 09.11.2021, 19:36.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          А,сега кода стана верен,но за частни случаи.Виж сега аз съм търговец много добър,завършил съм икономика в един от най добрите университети в България,който и по света го знаят.УНСС...минах две сесии,и то отгоре в C#basic ,и написах кода,които както виждаш е верен с един ред изключение.Това съм го направил ей така от леко курсче,ами я сметни ако почна сериозно да пиша за какво иде реч...
          Почвай де. Явно брокер няма да те правим.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
            ИМОТИТЕ СА ПРЕД СРИВ

            ТОТАЛЕН И ЗА ДЪЛГО ВРЕМЕ


            както и индексите биткоина и още две три неща

            КУПУВАЙТЕ ЗЛАТО
            сега е момента на ЗЛАТОТО
            ще избухне като НОВА ВСЕЛЕНА .
            хихихи
            хм ...опит за ирония ли усещам или се бъркам..
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              А,сега кода стана верен,но за частни случаи.Виж сега аз съм търговец много добър,завършил съм икономика в един от най добрите университети в България,който и по света го знаят.УНСС...минах две сесии,и то отгоре в C#basic ,и написах кода,които както виждаш е верен с един ред изключение.Това съм го направил ей така от леко курсче,ами я сметни ако почна сериозно да пиша за какво иде реч...
              Moля те недей сериозно.Бил Гейтс вече е в паника....Нямаш умора ти а тоя университет дето го знаели по света направи кръти мифки....Иди си покажи некъде дипломата избън Родината и веднага ще разбереш че и за тоалетната няма да ти свърши работа.Захванал си се с измамник.казаха ти го доста хора ама на тебе ти е дебела главата.Тва с програмирането ще продължи макс до края на месеца и после идва следващото опиянение....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Не го подвеждай, не е за него тая работа програмист и QA.

                Кавръче, виж там нещо дигитален маркетинг пак в СофтУни, нали ти е силна търговията.
                даже за обща култура да е....пак е по-добре от да си губи времето с форума

                пп има хляб в идеята ти!
                Last edited by bertram; 09.11.2021, 19:30.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • ИМОТИТЕ СА ПРЕД СРИВ

                  ТОТАЛЕН И ЗА ДЪЛГО ВРЕМЕ


                  както и индексите биткоина и още две три неща

                  КУПУВАЙТЕ ЗЛАТО
                  сега е момента на ЗЛАТОТО
                  ще избухне като НОВА ВСЕЛЕНА .
                  хихихи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    натискай. човек се учи докато е жив, а тия дето се отказват по-рано ...са си умрели в кожите
                    Не го подвеждай, не е за него тая работа програмист и QA.

                    Кавръче, виж там нещо дигитален маркетинг пак в СофтУни, нали ти е силна търговията.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Айде сега това е нещо ,,light,става за въведение да усетиш материята.
                      каврък не се занимавай с глупости. Аз ходих на питон адванс ли там къф е - фирмата плаща. Почти пълна загуба на време. В нета си намерих всичко което ми трябва. Единственото което разбрах от курса че не е нищо особено и мога да го ползвам в работата си
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Айде сега това е нещо ,,light,става за въведение да усетиш материята.
                        натискай. човек се учи докато е жив, а тия дето се отказват по-рано ...са си умрели в кожите
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Софтуни. Аха. Влизаш в доста грозен филм в момента
                          Айде сега това е нещо ,,light,става за въведение да усетиш материята.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            Продължаваш да не разбираш, липсва ти въображение. Това не е математическа задачка за 2 клас с едно просто решение. Това че решението е вярно не означава че върши работа, то работи само за определени частни случаи. А ти трябва да покриеш колкото е възможно повече възможни случаи. Отнася се и за automation QA, дори и за manual.
                            А,сега кода стана верен,но за частни случаи.Виж сега аз съм търговец много добър,завършил съм икономика в един от най добрите университети в България,който и по света го знаят.УНСС...минах две сесии,и то отгоре в C#basic ,и написах кода,които както виждаш е верен с един ред изключение.Това съм го направил ей така от леко курсче,ами я сметни ако почна сериозно да пиша за какво иде реч...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Песи не забравяй че майка ми е от София и познавам целия район тама доста добре.Рударци Владая Драгичево Мърчаево Кладница Мало и Големо Бучино Перник Студена Старо Село Друган Дрен Боснек Чуйпетлово Кралев Дол Диканите...Там шопи няма граовци са.Не знам с кого се срещаш но си трай и не ме споменавай щото.....
                              Както си изброил - стана ясно що си се забил при манго на село - и макя ти е била селянка около София

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Какво си ми постнал входните данни ,това което съм написал кадо върнат код ми го изпратиха от Софт Уни и това решението,при мен разликата е с един ред .
                                Когато въведеш например числото 5 ,в програмата след стартиране през Visual studio ,тя автоматично го умножава 2.54 см и ти изкарва резултата .
                                Май тия дето сме в basic сме по в час от вас
                                Софтуни. Аха. Влизаш в доста грозен филм в момента

                                Коментар

                                Working...
                                X