IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

    Ама ще трябват още доста за довършване, не граничи директно с парка като другия и е нисък етаж, гледаш само отсрещните кооперации.
    Мезонетът е някъде надолу към Арсеналски. Виж бетонната джунгла наоколо. Сградата пък е от тези, строени около 2000та, А довършителните - виж каква кочина е.

    Апартаментът позказан от Troika е на много много по-добро място - буквално до оградата на Американското Посолство. Алеята на парка е на 20-30 метра. Освен това е в сградите на Никми, които са изпипани. Този апартамент съм го гледал отвътре. Площта е огромна, защото има само една малка тераса, останалото си е реална площ, а и е с две големи паркоместа към него. Има обаче някакъв проблем с документацията, а собствениците са извън БГ и е сложно. Иначе щеше да е лапнат много много отдавна. Ценово офертата е супер, стига да имаш общо към 550к за покупката, такси и довършване.
    Last edited by ejonny2376; 30.10.2021, 13:02.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
      На туя “нящо” само картините на Казаков по стените имат стойност. Може ли всички спални помещения да са с капандури!! Няма един нормален прозорец, като в пещера си, идва някаква светлина отгоре.. и не виждаш нищо..
      тотал щета..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
        Този не е ли по-добър...
        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...63395137307967
        Ама ще трябват още доста за довършване, не граничи директно с парка като другия и е нисък етаж, гледаш само отсрещните кооперации.

        Коментар


        • Този не е ли по-добър...
          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...63395137307967

          Коментар


          • Айде Джони ти си....
            https://www.first.bg/public/bg/p/loz...SAEEgLgFfD_BwE

            Коментар


            • Тъй като се голям терикат
              и имате зилен сертификат
              получавате 10 процента
              от цената на апартамента
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Потвърждавам за което.
                Берти е много положителен човек,от който много може да научи човек.
                Не знам как Лева така си е дал ника ,да му се опорочава от Митето.Голяма грешка
                Това съм аз, санитаря. Моля за извинение, банки се обединяват, аз също. Освен това съм без достатъчно доходи и печеля от наем...от ника само. . Който ме познава ме знае. В анономен форум нямаме личности, само никове.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  Да те успокоя, че нещо се фурстрираш с Кавръчето си имаме приказка извън тази дискусия и може да си сигурен,че имаме приятелски отношения.

                  Потвърждавам за което.
                  Берти е много положителен човек,от който много може да научи човек.
                  Не знам как Лева така си е дал ника ,да му се опорочава от Митето.Голяма грешка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    Много добре! Значи сме се уточнили и можем да се върнем на темата за поскъпването на жилищните имоти.
                    Ами ако можеше дса четеш, пишем по темата за поскъпването от ранни зори. Ти си този който тръгна да си избива комплексите с това кой какво имал, кога и колко сделки е направил.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      комплексите са си твой проблем, хората коите се справят сами в живота нямат такъв проблем като твоя.
                      Много добре! Значи сме се уточнили и можем да се върнем на темата за поскъпването на жилищните имоти.

                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        комплексираш ли се нещо - сакън недей! ползвай игнор функцията ако се чустваш ощетен и недооценен. върхът си във всичко !
                        комплексите са си твой проблем, хората коите се справят сами в живота нямат такъв проблем като твоя.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                          Фрустрираш се ти. Аз сам съм си постигнал всичко. На тебе ако не са ти мама и тати, ще си по-зле и от твоя янко.
                          комплексираш ли се нещо - сакън недей! ползвай игнор функцията ако се чустваш ощетен и недооценен. върхът си във всичко !
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            Да те успокоя, че нещо се фурстрираш с Кавръчето си имаме приказка извън тази дискусия и може да си сигурен,че имаме приятелски отношения.

                            Фрустрираш се ти. Аз сам съм си постигнал всичко. На тебе ако не са ти мама и тати, ще си по-зле и от твоя янко.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Виждам загрижил си се за накавръчето, а защо не му се извиниш подобаващо като го финансираш за пропуснатите ползи от 2017-та насам заради това, че му нашепваше МЯУ, -40% дискаунт, ластици, ножици, тъмни прозорци и сгъване на икономиката/

                              Няма други чакащи на готово в темета освен теб доколкото ми е известно. Не е ли жилището в което живееш от мама и тати? Лъжа ли е? Измислица ли е? Къде си тръгнал да се фукаш?
                              Да те успокоя, че нещо се фурстрираш с Кавръчето си имаме приказка извън тази дискусия и може да си сигурен,че имаме приятелски отношения.


                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                И той и аз работим от 20г, и всичко сами постигаме.

                                Седим по нощите на компа, за да си завършваме проектите. Никой не ни дондурка,
                                Ми като висиш по цял ден в некви форуми и фейсбуци, много ясно ще седиш по нощите!
                                Аман от реването ти!
                                По нощите се ходи за да рутиш, белким като станеш на 60 поне го разбереш!

                                Коментар

                                Working...
                                X