IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    250 декара ЗЗ малко ли са (работя 200+,а имам купени, които тепърва ще разработвам догодина)?
    Относно акциите си прав тези хай-хай-хай са си риск, но стига да не е всичко под една мишница е ок. Лично за себе си обичам да съм в двете крайности - земя и акции на технологични, които може да са актуални следващото десетилетие. Явно не си в материалознанието иначе аватарът ми щеше да ти подскаже какво ме вълнува успоредно със копането на къра

    в момента ако имах 300К ойро кеш - нямаше да ги вкарам в жилищен имот в София. Ако фокусът ми е софия по-скоро ще изчакам с кешова позиция, но в краткосрочни европейски ДЦК (3%доходост) да реречм макс година.
    Може, ако си ги гушнал спекулативно от крипто да речем. Тогава би ги вкарал. Ти не си шантав като чакачите по гарите. Те само те слушат и записват.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

      е недей така с лошо де. Таралеж ном. 2 нема и месец откак купи имотя, а ти вече го гониш. Виждам, че много се кефиш на пороя на южното черноморие, не забравяй, че това се случва редовно и в Италия и в швабско когато реките залеят цели села. Ти си гледай там гастарската квартира и не се притеснявай, тук ще се възстанови всичко и живота ще си продължи.
      Джони не разбра ли че има скъсани стена на язовира и задръстване с боклуци в коритото на реката.

      Коментар


      • [QUOTE=два_таралежа;n4110684]Кои са най-евтините жилища на пазара в София? (imoti.net)

        "Ha тoзи фoн в пoпaднaxмe нa oбявa зa пpoдaжбa нa гapaж нa цeнa oт 82 880 eвpo зa ... гapaж в Coфия в ĸвapтaл "Явopoв". Toй e плoщ oт 30 ĸв.м. или пo 2762 eвpo нa ĸв.м. - цeнa, пo-виcoĸa oт вcичĸи избpoeни oфepти нaй-eвтини жилищa в Coфия."




        ===2039===

        Едно време скъсаха таралеж ном. 2 от майтапи когато го бутах да купи гараж (със статут на цирк) за 35К в Докторската. Еххх какви весели времена бяха. А сега ще се избиват и за 85К и ще им се струва страхотна прИмоция.

        Бай дъ уей... гаража май вече се е изплатил от наемите ако не се лъжа, но таралеж ном. 2 да каже, той знае най-добре.


        Смяха се, а имаше и по-скъп, трябваше и него да отнеса. Но предпочетох магазина. Ми от Февруари 2017 мисля го взех всеки месец е с наем. 200€. Не съм го повишавал даже. Половината е върнат кажи речи. Не 85К, поне 105К€ е. Тва не е пикливото Подуене.
        Еж 2 съм.
        Last edited by два_таралежа; 07.09.2023, 20:08.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          ето за това говоря https://www.facebook.com/plugins/vid...&width=560&t=0

          това да не е форумният Митко?
          Не съм аз, въпреки, че и аз се занимавам с неща много далече от историята, даже не записах педагогическа правоспособност учил съм история в Софийския за удоволствие и хоби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

            Ми що не го вземеш, след 2 години ще му вземеш 200к
            https://m.imot.bg/details/1o169383030489491
            Продава ГАРАЖ

            Яворов, град София


            82 880 EUR (2762 EUR кв.м.)
            ОБАДИ СЕE-MAIL

            Квадратура: 30 кв.м.Вид строителство: Тухла, 2010 г.Етаж: Партер от 6Газ: НЕТEЦ: НЕ
            ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
            Два броя паркоместа с обща квадратура 30 кв.м. в подземен гараж с общо 6 паркоместа. Продават се двете заедно. Зад МОЛ СЕРДИКА. Централно местоположение, лесен подход. Обади се сега и цитирай този



            БРОКЕРАСТИ, СЪР! Не било гараж, а 2 паркоместа, не било Яворов, а Подуяне. Като звъннете може и друго да се окаже.

            И това идва от Адрес - да пишат Яворов, а е зад мола.
            Last edited by Chio; 07.09.2023, 19:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
              Кои са най-евтините жилища на пазара в София? (imoti.net)

              "Ha тoзи фoн в пoпaднaxмe нa oбявa зa пpoдaжбa нa гapaж нa цeнa oт 82 880 eвpo зa ... гapaж в Coфия в ĸвapтaл "Явopoв". Toй e плoщ oт 30 ĸв.м. или пo 2762 eвpo нa ĸв.м. - цeнa, пo-виcoĸa oт вcичĸи избpoeни oфepти нaй-eвтини жилищa в Coфия."




              ===2039===

              Едно време скъсаха таралеж ном. 2 от майтапи когато го бутах да купи гараж (със статут на цирк) за 35К в Докторската. Еххх какви весели времена бяха. А сега ще се избиват и за 85К и ще им се струва страхотна прИмоция.

              Бай дъ уей... гаража май вече се е изплатил от наемите ако не се лъжа, но таралеж ном. 2 да каже, той знае най-добре.
              Ми що не го вземеш, след 2 години ще му вземеш 200к

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                Интересно ще е да ни просветлиш, каква е връзката между спада на лихвения процент с обедняването на населението?
                Майчице! Тука интелектуалната пустош ми идва вече байгън.

                Коментар


                • ето за това говоря https://www.facebook.com/plugins/vid...&width=560&t=0

                  това да не е форумният Митко?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                    Интересно ще е да ни просветлиш, каква е връзката между спада на лихвения процент с обедняването на населението? Хайде Економисте чекаме твоето обяснение...
                    поразгледай в последните години политиката на турската централна банка (дирижирана от Ердоган) в условия на голяма инфлация (драматична) и има някаква минимална вероятност да разбереш какво имам предвид

                    поляците доста я разиграха тази злота и в един момент ще берат ядовем но за хора четящи блиц и факти е малко сложна материята
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Сега никой няма и да помисли да купува нещо в тази кочина.

                      Виж какво стана след потопа - лъснаха заустените тръби с лайна по плажовете. Вече жив човек няма да ви стъпи на лайноморието. А ти се моли да не дойде порой и към вас - като гледам тези курници във Фиш Фиш как сте ги нацвъкали незаконно директно над подкопания бряг, един порой само с 1/3 от водата в Ахтопол ще ви потопи до един. На тарикати като вас природата си го връща тъпкано и това беше просто едно предупреждение да се разкарате оттам.
                      е недей така с лошо де. Таралеж ном. 2 нема и месец откак купи имотя, а ти вече го гониш. Виждам, че много се кефиш на пороя на южното черноморие, не забравяй, че това се случва редовно и в Италия и в швабско когато реките залеят цели села. Ти си гледай там гастарската квартира и не се притеснявай, тук ще се възстанови всичко и живота ще си продължи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        Тези както е тръгнало ще се конкурират с Ердоган - да станат максимално евтина индустриална дестинация... това минава през обедняване на населението, но инвеститорите са ок с евтина работна ръка.
                        Интересно ще е да ни просветлиш, каква е връзката между спада на лихвения процент с обедняването на населението? Хайде Економисте чекаме твоето обяснение...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                          Кои са най-евтините жилища на пазара в София? (imoti.net)

                          "Ha тoзи фoн в пoпaднaxмe нa oбявa зa пpoдaжбa нa гapaж нa цeнa oт 82 880 eвpo зa ... гapaж в Coфия в ĸвapтaл "Явopoв". Toй e плoщ oт 30 ĸв.м. или пo 2762 eвpo нa ĸв.м. - цeнa, пo-виcoĸa oт вcичĸи избpoeни oфepти нaй-eвтини жилищa в Coфия."




                          ===2039===

                          Едно време скъсаха таралеж ном. 2 от майтапи когато го бутах да купи гараж (със статут на цирк) за 35К в Докторската. Еххх какви весели времена бяха. А сега ще се избиват и за 85К и ще им се струва страхотна прИмоция.

                          Бай дъ уей... гаража май вече се е изплатил от наемите ако не се лъжа, но таралеж ном. 2 да каже, той знае най-добре.
                          Сега никой няма и да помисли да купува нещо в тази кочина.

                          Виж какво стана след потопа - лъснаха заустените тръби с лайна по плажовете. Вече жив човек няма да ви стъпи на лайноморието. А ти се моли да не дойде порой и към вас - като гледам тези курници във Фиш Фиш как сте ги нацвъкали незаконно директно над подкопания бряг, един порой само с 1/3 от водата в Ахтопол ще ви потопи до един. На тарикати като вас природата си го връща тъпкано и това беше просто едно предупреждение да се разкарате оттам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение
                            Централната банка на Полша1 промени основния лихвен процент от 6.75% на 6.00% (-0.75%), въпреки че инфлацията в страната е 10.3% (2023.07)2.

                            1. Narodowy Bank Polski
                            2. Eurostat
                            Тези както е тръгнало ще се конкурират с Ердоган - да станат максимално евтина индустриална дестинация... това минава през обедняване на населението, но инвеститорите са ок с евтина работна ръка.

                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Кои са най-евтините жилища на пазара в София? (imoti.net)

                              "Ha тoзи фoн в пoпaднaxмe нa oбявa зa пpoдaжбa нa гapaж нa цeнa oт 82 880 eвpo зa ... гapaж в Coфия в ĸвapтaл "Явopoв". Toй e плoщ oт 30 ĸв.м. или пo 2762 eвpo нa ĸв.м. - цeнa, пo-виcoĸa oт вcичĸи избpoeни oфepти нaй-eвтини жилищa в Coфия."




                              ===2039===

                              Едно време скъсаха таралеж ном. 2 от майтапи когато го бутах да купи гараж (със статут на цирк) за 35К в Докторската. Еххх какви весели времена бяха. А сега ще се избиват и за 85К и ще им се струва страхотна прИмоция.

                              Бай дъ уей... гаража май вече се е изплатил от наемите ако не се лъжа, но таралеж ном. 2 да каже, той знае най-добре.
                              Смяха се, а имаше и по-скъп,цтрябваше и него да отнеса. Но предпочетох магазина. Ми от Февруари 2017 мисля го взех всеки месец е с наем. 200€. Не съм го повишавал даже.
                              Last edited by два_таралежа; 07.09.2023, 19:59.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                                Не е отговори на най-важния въпрос.

                                За земеделската земя сам си казвал че купуваш малки парцели (и това ти е по-скоро хоби), а за тези "футуристични" компании дори 5-цифрена инвестиция би била хазарт.

                                Да речем че имаш излишни 300 000 евро, в какво би ги вложил?
                                250 декара ЗЗ малко ли са (работя 200+,а имам купени, които тепърва ще разработвам догодина)?
                                Относно акциите си прав тези хай-хай-хай са си риск, но стига да не е всичко под една мишница е ок. Лично за себе си обичам да съм в двете крайности - земя и акции на технологични, които може да са актуални следващото десетилетие. Явно не си в материалознанието иначе аватарът ми щеше да ти подскаже какво ме вълнува успоредно със копането на къра

                                в момента ако имах 300К ойро кеш - нямаше да ги вкарам в жилищен имот в София. Ако фокусът ми е софия по-скоро ще изчакам с кешова позиция, но в краткосрочни европейски ДЦК (3%доходост) да реречм макс година.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X