IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    гадните всемогъщи брокери бутат инерционно имотиту нагоре
    https://www.standartnews.com/biznes/...ya-475036.html
    шок и ужас

    Експертите, с които те говорят, казват, че до 2023 година такъв ще бъде ръстът. Но има други финансови експерти, които смятат, че може да сме в 18-годишен цикъл и това нарастване може да продължи и след 2024 година. Но в момента има обективно търсене за този ръст, а то е много повече от предлагането", категорична е Снежана Стойчева. Копирано от standartnews.com

    засега е добре да свикнем първо с 2024, за да е по-лесно свикването с 2029
    много момчета ще оплешивеят гушкайки мечето
    И ти ли за 2029-та заговори? Велик е Купата и кара Кольо касапина е неговия пророк! А от гушкането ще оплешивеят не само момчетата, но и мечетата, защото момичетата не си падат по момчета с мечета.
    Last edited by bulgarian lev; 29.10.2021, 12:08.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
      Рекорден брой продажби на жилища у нас - ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ
      Рекорден брой продажби на жилища у нас

      Силно търсене, надвишаващо предлагането и ускоряващ се ръст на цените

      Публикувано във факти.бг: Публикувана: 28 Октомври, 2021 13:07


      Амааа... Как така?!!! Това не е възможно! Дали пък това не са последните инерционни +30%?!
      гадните всемогъщи брокери бутат инерционно имотиту нагоре
      https://www.standartnews.com/biznes/...ya-475036.html
      шок и ужас

      Експертите, с които те говорят, казват, че до 2023 година такъв ще бъде ръстът. Но има други финансови експерти, които смятат, че може да сме в 18-годишен цикъл и това нарастване може да продължи и след 2024 година. Но в момента има обективно търсене за този ръст, а то е много повече от предлагането", категорична е Снежана Стойчева. Копирано от standartnews.com

      засега е добре да свикнем първо с 2024, за да е по-лесно свикването с 2029
      много момчета ще оплешивеят гушкайки мечето
      препоръка е

      Коментар


      • Рекорден брой продажби на жилища у нас - ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ
        Рекорден брой продажби на жилища у нас

        Силно търсене, надвишаващо предлагането и ускоряващ се ръст на цените

        Публикувано във факти.бг: Публикувана: 28 Октомври, 2021 13:07


        Амааа... Как така?!!! Това не е възможно! Дали пък това не са последните инерционни +30%?!
        Last edited by bulgarian lev; 29.10.2021, 11:15.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          А едно време какви понижители имаше ехеее... Революции вдигаха, лихвите вдигаха, домати задигаха, данъците вдигаха... ехеее. Само цените на имотите сваляха на определени дати. Песимиста хубаво им казваше, че сега ще оценят, че Купата ги караше да купуват, а те чекаха неидващото и обещано МЯУ. Сегашните понижители са жалка картинка.
          Ха ха ха качеството падна....Welcome Covid 19....конфискации масов мор....Голяма забава е тая тема голяма.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            тоя е и по-зле даже.
            цялото си време прекарва по форумите създавайки си никове и после си говори сам.
            А едно време какви понижители имаше ехеее... Революции вдигаха, лихвите вдигаха, домати задигаха, данъците вдигаха... ехеее. Само цените на имотите сваляха на определени дати. Песимиста хубаво им казваше, че сега ще оценят, че Купата ги караше да купуват, а те чекаха неидващото и обещано МЯУ. Сегашните понижители са жалка картинка.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Ти откри топлата вода. Как може да отбира от нещо което няма и няма да притежава никога. Тоя е като арменчето дето разбира от яхти, ваканционни имоти, каравани и гоУемо МЯУ, говори вещо и много за тях, но никога не ги е виждал.
              тоя е и по-зле даже.
              цялото си време прекарва по форумите създавайки си никове и после си говори сам.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                бития кон беше 10к сега е 60к. Дали не са поевтинели имотите ПОНЕ 5 ПЪТИ. Да си беше взел (и аз не съм)
                Ооо да, в боб, леща и ориз също са имотите също са поевтинели. Този рефрен го чуваме всекидневно.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  потвърждава ми се мнението, че и от имоти не отбираш.
                  Ти откри топлата вода. Как може да отбира от нещо което няма и няма да притежава никога. Тоя е като арменчето дето разбира от яхти, ваканционни имоти, каравани и гоУемо МЯУ, говори вещо и много за тях, но никога не ги е виждал.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Саче, зарежи науките. Мисля, че си по-добър с датите за срив. Кажи кога е новата дата, че 20-ти септември миналата година нищо не усетихме.
                    бития кон беше 10к сега е 60к. Дали не са поевтинели имотите ПОНЕ 5 ПЪТИ. Да си беше взел (и аз не съм)
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Не знам, питай Симбата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
                        Ако тази пандемия беше се случила през 60-те, 70-те или 80-те години, вече щяхме да сме излезли от нея, щото вече щеше да има българска ваксина, изпитана, работеща и отговаряща на всички стандарти !
                        Саче, зарежи науките. Мисля, че си по-добър с датите за срив. Кажи кога е новата дата, че 20-ти септември миналата година нищо не усетихме.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Ако тази пандемия беше се случила през 60-те, 70-те или 80-те години, вече щяхме да сме излезли от нея, щото вече щеше да има българска ваксина, изпитана, работеща и отговаряща на всички стандарти !

                          Коментар


                          • В Берлин 85% от хората живеят под наем, а цените излизат от контрол:: Investor.bg
                            В Берлин 85% от хората живеят под наем, а цените излизат от контрол

                            Краят на тавана на наемите и недостатъчните наличности правят берлинската столица недостъпна за мнозина

                            Днес при крети, а утре... къде? Хайде да не са 85% наемателите, 60% ще са при всички положения. Кой купил.... купил. Който не е ще има да почака.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                              И как реши че съм се засегнал...Чети по внимателно на едно мнение сме.
                              Ако е така - хубаво.

                              Аз с друго впечатление останах, но щом казваш - явно не съм те разбрал правилно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Как - ами по реакцията ти.

                                Нали не пишете няколко човека зад един ник?

                                След като се засягаш от отношението ми към строго конкретна група.

                                Егати ако трябва и да тълкувам изказванията си - все едно си говоря с подрастващи.
                                И как реши че съм се засегнал...Чети по внимателно на едно мнение сме.

                                Коментар

                                Working...
                                X