IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Да ,така сме се разбрали ще му помагам и за земята ,сега сме в преговори с богати израелци относно инвестиции в B2B за продукцията
    Кавръче нямай си работа с измамници щото пак ще плачеш.На лавандулата и предстои изораване никакви израелци няма да има.След ваксината Лавандулко е изперкал

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Метафората с Икар е приложима не с потенциалните купувачи А СЪС ПОТЕНЦИАЛНИТЕ СТРОИТЕЛНИ ПРЕДПРИЕМАЧИ...и не съм я измислил аз ,това са си анализи правени назад във времето на базата на възходите и спадовете на жилищните пазари.
      Тези шокови цени на материалите са знак,признак,предупреждение ако ти е удобно ,за стагнация в самия пазар на строителството и на имотите в последствие ,и това не е само в този сектор ..Я ми обясни защо редица фирми фалират ,а не продължават да правят космически обороти като както се изказа ти клиентите им почнат да им плащат КАКВАТО ЦЕНА ИМ ОБЯВЯТ ???
      Фалитите и стагнацията са именно следствие от това че тези надценки НЕ МОГАТ да се платят от пазара ,било той на имоти или услуги и т.н.
      A с кеша в банките кво праим? Тука не говорим за фалирали строителни фирми (негодното фалира по дефолт), а за влиянието на тези фалити върху еластичността на цените на имотите. Какво става при ограничено предлагане с цените бе джанъм?

      Затова ли при Крум златаря в момента е малка лудница?

      Сори ама не го виждам това с падането на цените на имотите. Напротив с тоя Ковид всичко расте.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

        бай Пеше, от панелната душегубка на радев, ще стане чудесно сървърно/квартира за жони за чудо и приказ. С японския климатик сървърите няма да прегряват. А жони мое да рути шведки от входа за по 20лв, според възможностите му.
        как е в караваната. има ли отопление

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ddb

          арменчето ли ти пусна мухата за програмирането в главата? Да не вземеш да му пишеш счетоводния софтуер, докато той вари лавандуловия спирт?
          Да ,така сме се разбрали ще му помагам и за земята ,сега сме в преговори с богати израелци относно инвестиции в B2B за продукцията

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

            Дълга тема, но в общи линии:

            Метро - за Хаджито и Сухата река - настоящо, за Левскитата - до 3 години;
            Лесен и бърз достъп до центъра;
            Лесно и бързо излизане от София;
            Запазено разстояние между сградите;
            Детски градини и училища;
            Много добър надземен транспорт - тролеи, автобуси, за Сухата река има и трамвай;

            Минусите не са малко - самолети, шведи, близостта с гара Подуене, индустриална и складова зона наблизо. Въздуха е малко палав с тия два комина - един на Резбарска и един до Герена

            И все пак, аз си ги харесвам. Обикновени квартали за обикновени хора, но не Обеля или Овча Купел 2.
            Хаджи Димитър и Сухата река са хубави квартали, на 5 мин от СУ и Александър Невски (и на няколко спирки). Особено ако си близо до Владимир Вазов. Дори се отдават по-лесно от кв. Бъкстон (а вероятно и по-скъпо, заради метрото).

            Квартал Левски е отдалечен, ходил съм до Home Max доста пъти (и като излизам от СФ) и не ми хареса, там живее бедно население, но същевременно е добър за бедни хора от провинцията да си купят голям апарт.

            Дали ще има мяу не се знае,

            То за 32 г. преход доста пъти сме мяукали.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

              Поздравления за курса, но да знаеш че яко блъскане ще ти трябва докато научиш да пишеш качествен код на С шарп....
              задачата беше код за конвертиране от инчове в см

              това е моя код
              double a = double.Parse(Console.ReadLine());
              double b = double.Parse(Console.ReadLine());
              double area = a * 2.54;
              Console.WriteLine(area);

              това е верния /с един ред съм го объркал /

              double a = double.Parse(Console.ReadLine());
              double area = a * 2.54;
              Console.WriteLine(area);
              довечера ще го пробвам дали работи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Просто Ковида уби всичко ... втора година в Бизнес парка и в Кепитъл Форт ако видиш друг човек, отиваш да го пипнеш дали не е призрак
                Потвърждавам за Бизнес парка ,там е вече като в Чернобил образно казано ,около Бизнес парка доста хора накупиха маломерки да ги дават под наем ,но за съжаление модела се пропуква ,Ковид удари всичко,някои се усетиха и продадоха още 2020 други чакат .
                Сега карам един курс за C# основи на програмирането ,всичко е онлайн ,и го караме на записи ,даже снощи ми трябваше съпорт за един код ,писха им в 10 вечерта ,днеска ми бяха отговорили с корекции ,с това онлайн работа,обучения всичко по веригата се променя доста
                Днес бях в бизнес парка - секретарката дето дава ваучери си е там . Даже един познат видях, па и 2 коли имаше в гаража ....
                Имаше само опашка за банкомата
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Значи Митето ще продава скоро.... Жалко, че е купил панелки в Люлин.... Иначе с Бота моеше да го спасим :-)
                  Засега не мисля да продавам, даже в близко бъдеще планирам да взема още нещо, но да не говоря предварително, ако станат нещата ще се похваля и ще дам актуална информация за цени, инвентар, наеми.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    вече почват да се усещат
                    тръгват масови паник продажби
                    изхода е тесен а стадото в паника
                    пътя е отворен и стръмно нанадоле
                    веднъж да стъпне големото мяу на него и от раз ще удари 300-400 процента по скалата на феникс
                    Астероид с размерите на Айфеловата кула лети към Земята - ᐉ Новини от Fakti.bg - Любопитно | ФАКТИ.БГ

                    изхода е много тесен, на тия с имотите астероида ще им покаже, че тухлите не са вечни...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Просто Ковида уби всичко ... втора година в Бизнес парка и в Кепитъл Форт ако видиш друг човек, отиваш да го пипнеш дали не е призрак
                      Потвърждавам за Бизнес парка ,там е вече като в Чернобил образно казано ,около Бизнес парка доста хора накупиха маломерки да ги дават под наем ,но за съжаление модела се пропуква ,Ковид удари всичко,някои се усетиха и продадоха още 2020 други чакат .
                      Сега карам един курс за C# основи на програмирането ,всичко е онлайн ,и го караме на записи ,даже снощи ми трябваше съпорт за един код ,писха им в 10 вечерта ,днеска ми бяха отговорили с корекции ,с това онлайн работа,обучения всичко по веригата се променя доста
                      Поздравления за курса, но да знаеш че яко блъскане ще ти трябва докато научиш да пишеш качествен код на С шарп....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        За 6 месеца бива.... Ще почакам....
                        Сега ще видиш инфлацийката удря всичко ,тоя с ипотеката въжето на разходите ще го стегне до припадък

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                          Ако с "Ипотечка, която се плаща от наемчето и даже остава" ставаше, всички щяха да са на тая схема и нямаше да има наематели.

                          Просто Ковида уби всичко ... втора година в Бизнес парка и в Кепитъл Форт ако видиш друг човек, отиваш да го пипнеш дали не е призрак ...

                          Та така с "гасим ипотечката с наемчето, щото сме хитри" - Младост 4 си се изнесе по родните места.

                          Преподавателя ми от СофтУни се прибра на Дупница.
                          Семейни приятели се прибраха в Русе.
                          Познат от обща компания е в Добрич.
                          Хоум офиса е по-приятен, като не плащаш наем ...
                          Просто Ковида уби всичко ... втора година в Бизнес парка и в Кепитъл Форт ако видиш друг човек, отиваш да го пипнеш дали не е призрак
                          Потвърждавам за Бизнес парка ,там е вече като в Чернобил образно казано ,около Бизнес парка доста хора накупиха маломерки да ги дават под наем ,но за съжаление модела се пропуква ,Ковид удари всичко,някои се усетиха и продадоха още 2020 други чакат .
                          Сега карам един курс за C# основи на програмирането ,всичко е онлайн ,и го караме на записи ,даже снощи ми трябваше съпорт за един код ,писха им в 10 вечерта ,днеска ми бяха отговорили с корекции ,с това онлайн работа,обучения всичко по веригата се променя доста

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            за някои дървени глави са нужни години.
                            тези с ипотеките, които се плащат от наемче и се помага от заплатата се усещат най-бързо.
                            не говоря за основно жилище, а купили още апарти, че да ги изплащат с наем.
                            Ако с "Ипотечка, която се плаща от наемчето и даже остава" ставаше, всички щяха да са на тая схема и нямаше да има наематели.

                            Просто Ковида уби всичко ... втора година в Бизнес парка и в Кепитъл Форт ако видиш друг човек, отиваш да го пипнеш дали не е призрак ...

                            Та така с "гасим ипотечката с наемчето, щото сме хитри" - Младост 4 си се изнесе по родните места.

                            Преподавателя ми от СофтУни се прибра на Дупница.
                            Семейни приятели се прибраха в Русе.
                            Познат от обща компания е в Добрич.
                            Хоум офиса е по-приятен, като не плащаш наем ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              защо точно тези 3-4 квартала?
                              Дълга тема, но в общи линии:

                              Метро - за Хаджито и Сухата река - настоящо, за Левскитата - до 3 години;
                              Лесен и бърз достъп до центъра;
                              Лесно и бързо излизане от София;
                              Запазено разстояние между сградите;
                              Детски градини и училища;
                              Много добър надземен транспорт - тролеи, автобуси, за Сухата река има и трамвай;

                              Минусите не са малко - самолети, шведи, близостта с гара Подуене, индустриална и складова зона наблизо. Въздуха е малко палав с тия два комина - един на Резбарска и един до Герена

                              И все пак, аз си ги харесвам. Обикновени квартали за обикновени хора, но не Обеля или Овча Купел 2.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                За 6 месеца бива.... Ще почакам....
                                въоръжи се с търпение
                                виждам, че и бъртрам най-сетне е проумял и обърна палачинката

                                евтини имоти ще има на гОдина.
                                пешето да ти преведе, ако имаш затруднения
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X