IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    давай бат ерго покажи на тия турци как са мяташ
    Над 21% е инфлацията в Турция, а лирата удари ново дъно и вече един долар струва повече от 17 турски лири. Нов срив: Турската лира вече копае дъното.

    Вече е 10ст и се очаква да продължи спада поне до 5

    Каврък 10% инфлация НЯМА никой да търпи. Ако си спомняте искаха 2%.
    10% поскъпване на имотиту също няма да се търпи.
    Вчера поразгледах из гречко - още се намират сносни за 500-600€
    А през това време повишителите тук зъзнат ...
    Last edited by X_Y; 20.12.2021, 12:23.

    Коментар


    • давай бат ерго покажи на тия турци как са мяташ
      Над 21% е инфлацията в Турция, а лирата удари ново дъно и вече един долар струва повече от 17 турски лири. Нов срив: Турската лира вече копае дъното.

      Вече е 10ст и се очаква да продължи спада поне до 5

      Каврък 10% инфлация НЯМА никой да търпи. Ако си спомняте искаха 2%.
      10% поскъпване на имотиту също няма да се търпи.
      Вчера поразгледах из гречко - още се намират сносни за 500-600€
      Last edited by bota156; 20.12.2021, 12:13.
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        на ЛС съм ти отговорил, че да не местим темата.

        Иначе по темата - забавно е да чета (вече изтрити мнения) как повишителите се плашат от думата Ипотека - wtf. Та именно ипотеките са един от стълбовете на жилищния пазар. Проблем с пазара на ипотеки неиминуемо води до стагнация на жилищния пазар. Това с ипотеките всъщност издава мнимите повишители или както казва ратко тези, на които гроздето им е все кисело по някаква причина.
        Прочетох го.Само не каза кой е района

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          на ЛС съм ти отговорил, че да не местим темата.

          Иначе по темата - забавно е да чета (вече изтрити мнения) как повишителите се плашат от думата Ипотека - wtf. Та именно ипотеките са един от стълбовете на жилищния пазар. Проблем с пазара на ипотеки неиминуемо води до стагнация на жилищния пазар. Това с ипотеките всъщност издава мнимите повишители или както казва ратко тези, на които гроздето им е все кисело по някаква причина.
          Виждам, че даваш доста компетентни мнения, та затова ми се ще да те попитам: Ти в какво жилище живееш? Сам ли си го купувал или е придобито с помощта на родителите ти? Предварително благодаря за отговора.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

            Колега на колко ти се върза средно декара ЗЗ .И коя категория и кога купи и къде?
            на ЛС съм ти отговорил, че да не местим темата.

            Иначе по темата - забавно е да чета (вече изтрити мнения) как повишителите се плашат от думата Ипотека - wtf. Та именно ипотеките са един от стълбовете на жилищния пазар. Проблем с пазара на ипотеки неиминуемо води до стагнация на жилищния пазар. Това с ипотеките всъщност издава мнимите повишители или както казва ратко тези, на които гроздето им е все кисело по някаква причина.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • https://www.investor.bg/analizi/9/a/...comment-newest

              Радев го пусна ,пускам и аз
              След седмицата на централните банки - какви са изводите?

              Рядко в световната икономика се наблюдава толкова ясна промяна към по-ястребови възгледи за инфлацията

              ЕЦБ и Фед рязко намалиха програмите си за изкупуване на активи. Централните банки на две богати икономики - Великобритания и Норвегия - повишиха лихвените проценти. Девет централни банки от развиващите се икономики - от Чили до Русия - също повишиха лихвените проценти

              Рядко в световната икономика се наблюдава толкова ясна промяна към по-ястребови възгледи за инфлацията. Аджай Раджадхякша, ръководител на отдела за макроизследвания в Barclays, коментира темата така: „Централните банки очевидно преминават към режим на затягане на мерките много по-бързо, отколкото изглеждаше вероятно само преди няколко месеца“.

              Коментар


              • А ето какво са ни приготвили централните банки.




                https://www.investor.bg/analizi/9/a/...vodite-342110/
                Last edited by X_Y; 20.12.2021, 11:06.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  Човекът има бизнес с 10тина служители, има имоти и градски и селски, а тези 150к кинта му дойдоха сух кеш от сделка и иска да ги диверсифицира в нещо различно. Признавам си изненада ме с идеята си, но колкото повече я мисля толкова повече ме кефи. Понеже нямам 150К свободен кеш да направя същото ( имам да строя покрай земеделието едни работи, че да правя преработки) ми щукна нещо друго, което се допълва с неговата идея като услуга добавяща стойност. Ще видим. Всичко още ми е сурово в главата и може да премисля и да се откажа - та нямам какво да ви казвам предвид, че е само проект в глават ми.

                  Иначе да - за инфлацията мисля да я боря с купуване на машини за преработка и добавяне на стойност.
                  Колега на колко ти се върза средно декара ЗЗ .И коя категория и кога купи и къде?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    ако ти липсва визия, по-добре не се и захващай
                    То визята е в основата - Никой до сега не се беше сетил да обработва земя с дънки и маратонки от по 500лв

                    Освен това и технологията е важна - Стадото оре земите от изток на запад а всеки истински визионер от запад на изток

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      за 300 мога да ги продам до коледа - да тази коледа 2021. Под 500% няма и да си помисля да продавам.
                      Па и вземам 2к€ чисто - след като ми платят данъците
                      2000e на година в Атина - Във Филиповци сигурно изкарват повече пари от наеми

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dva taraleja

                        Значи у Атина туглите ти са безполезни? А смяташе едни 300% капиталова...
                        за 300 мога да ги продам до коледа - да тази коледа 2021. Под 500% няма и да си помисля да продавам.
                        Па и вземам 2к€ чисто - след като ми платят данъците
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • В Куба здравеопазването е по СИВ да Ви еба у Манастирските ливади.
                          https://www.slavishow.com/%D0%BA%D0%...0%D0%BB%D0%B8/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                            Берти много ме кефиш като почнеш да обясняваш какво купували от стадото, а купуваш ЗЗ 20 години от как стана модерно

                            Ти даже не си и със стадото, ти си изостанал от стадото поне 15 обиколки

                            купуваш земи след 4-та категория и си мислиш че си хванал Господ за шлифера
                            ако ти липсва визия, по-добре не се и захващай
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
                              Купуват се само Биткойни!
                              Животът стана по-весел, живее се по-весело… Жить стало лучше, жить стало весёлей.

                              Коментар


                              • Купуват се само Биткойни!

                                Коментар

                                Working...
                                X