IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Малии колко ли го е яд Крети, че не е изчакал 1-2 седмици....:-)
    Давай Ботич - сега е момента на хапартамента в Стамбуля :-)
    Леле, ама Крети, да не е купил нещо в Истанбул ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
      турската лира още 10% спад. Вече гони 10ст.
      А имотиту по 30к ЛЕВА в предградията 100кв чисти - ака по 300лв квадрата,
      Във ФАТИХ ака ЦЕНТЪРА почват от 600лв чистия квадрат.
      А тази сутрин по нованюз някъф имотен брокер кълне - сега е момента за апартамента. Бързайте ще свършат
      Малии колко ли го е яд Крети, че не е изчакал 1-2 седмици....:-)
      Давай Ботич - сега е момента на хапартамента в Стамбуля :-)

      Коментар


      • турската лира още 10% спад. Вече гони 10ст.
        А имотиту по 30к ЛЕВА в предградията 100кв чисти - ака по 300лв квадрата,
        Във ФАТИХ ака ЦЕНТЪРА почват от 600лв чистия квадрат.
        А тази сутрин по нованюз някъф имотен брокер кълне - сега е момента за апартамента. Бързайте ще свършат
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          2020 година доста време прекарах в тази метавселена поради причината че не можех да пътувам до Испания да си видя детето и двамата доста често се намирахме там с нашите аватари.
          Метавселената отдавна е факт в света на Roblox.
          Там всеки може да разбере какво е метавселената .
          Понеже доста хора си нямат и понятие за какво иде реч ,с две думи ще кажа че това е виртуален свят който е изграден от много малки светове ,нещо като нашия живот но в онлайн среда ,много реалистичен ,там на практика е целия свят ,можеш да си говори с хора от тук до Северния полюс
          И сега за инвестициите : Не си и помисляйте да наливате и цент там ,защото всичко омръзва на потребителите буквално от днес за утре и както едно място днес е бъкано с аватари ,утре всички вкупом мигрират към следващия свят .
          дано следващата да може да пътуваш по-често.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
            Ко стаа с тия курници бре. Кийосаки вика, че щели да се спускат по пързалката. Щело да има яко надоле.
            така е, мажи ските.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
              Ко стаа с тия курници бре. Кийосаки вика, че щели да спускат по пързалката. Щело да има яко надоле.
              И аз така чух - Продаване му е майката

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin

                Той има акции от суецкия канал Едни $16 000 в лодка от Китай, дето още я чака.
                Лодките да не са туристи от еара дето все ги чакат а пък те отменят резервациите

                Last edited by X_Y; 13.12.2021, 10:38.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                  странно е, че ми задаваш такъв въпрос. трябва доста да пояснявам всички взаимовръзки за да разбереш какво и защо .
                  просто ти казвам така, не е случаино това, че си подаваш офертата в запечатан плик и се предполага, че никой друг освен теб не знае какво пише в този запечатан плик.

                  най просто казано ... приеми хипотеза, че аз и ти сме на търг за имот с пазарна цена 1 000 000 и с обявена начална на търга 900 000 ..
                  и ти имаш интерес и аз имам интерес, ти даваш 901 000 пък аз може да дам и 980 000 примерно, за да имам поне 20 000 печалба, но в офертата си посочвам 910 001 ако ти искаш да го вземеш предвид че знаеш, че пазарната му цена е 1 000 000 ще трябва да предложиш именно 1 000 000 и ако си умен няма да го направиш просто защото няма икономическа логика в действието . и така вместо ти за 901 000 да ги взенеш , ще го взема аз за 910 000 а ти ще пиеш една студена вода . аз само защото съм знаел за твоята офертна цена следващия месец прибирам едни 100 к .. грубо казано
                  Грубо казано прибираш едни 100к

                  Фактически става ясно че и хабер си нямаш от търгове от ЧСИ и какво се случва на тях

                  Коментар


                  • Ко стаа с тия курници бре. Кийосаки вика, че щели да се спускат по пързалката. Щело да има яко надоле.
                    Last edited by Три без коз; 13.12.2021, 01:29.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      купувайте имоти в мета-вселената
                      ако не от наеми може да печелите от реклама.
                      2020 година доста време прекарах в тази метавселена поради причината че не можех да пътувам до Испания да си видя детето и двамата доста често се намирахме там с нашите аватари.
                      Метавселената отдавна е факт в света на Roblox.
                      Там всеки може да разбере какво е метавселената .
                      Понеже доста хора си нямат и понятие за какво иде реч ,с две думи ще кажа че това е виртуален свят който е изграден от много малки светове ,нещо като нашия живот но в онлайн среда ,много реалистичен ,там на практика е целия свят ,можеш да си говори с хора от тук до Северния полюс
                      И сега за инвестициите : Не си и помисляйте да наливате и цент там ,защото всичко омръзва на потребителите буквално от днес за утре и както едно място днес е бъкано с аватари ,утре всички вкупом мигрират към следващия свят .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Нали знаеш при търг от всякакво естество в България къде е "ключа от бараката" за каквото и да било инфо?! Ако не знаеш ще те светна , в "шумата" в ръката .
                        за жалост това не е далеко от истината ... говоря с един адвокат приятел .. вика нали знаеш кой е най добрия адвокат в българия, .. и понеже говорихме за светилата в българското право ... викам кой с очакване на конкретно име ... и той вика ... този който познава съдията та има го и това в тестето с картите да
                        действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                        Коментар


                        • купувайте имоти в мета-вселената
                          ако не от наеми може да печелите от реклама.

                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                            странно е, че ми задаваш такъв въпрос. трябва доста да пояснявам всички взаимовръзки за да разбереш какво и защо .
                            просто ти казвам така, не е случаино това, че си подаваш офертата в запечатан плик и се предполага, че никой друг освен теб не знае какво пише в този запечатан плик.

                            най просто казано ... приеми хипотеза, че аз и ти сме на търг за имот с пазарна цена 1 000 000 и с обявена начална на търга 900 000 ..
                            и ти имаш интерес и аз имам интерес, ти даваш 901 000 пък аз може да дам и 980 000 примерно, за да имам поне 20 000 печалба, но в офертата си посочвам 910 001 ако ти искаш да го вземеш предвид че знаеш, че пазарната му цена е 1 000 000 ще трябва да предложиш именно 1 000 000 и ако си умен няма да го направиш просто защото няма икономическа логика в действието . и така вместо ти за 901 000 да ги взенеш , ще го взема аз за 910 000 а ти ще пиеш една студена вода . аз само защото съм знаел за твоята офертна цена следващия месец прибирам едни 100 к .. грубо казано
                            Нали знаеш при търг от всякакво естество в България къде е "ключа от бараката" за каквото и да било инфо?! Ако не знаеш ще те светна , в "шумата" в ръката .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                              Някакви възможности и мъгла ти витаят в главата

                              Да приемем че ти си този дето може да види на другите офертите - Как ще реализираш дивидент от това???
                              странно е, че ми задаваш такъв въпрос. трябва доста да пояснявам всички взаимовръзки за да разбереш какво и защо .
                              просто ти казвам така, не е случаино това, че си подаваш офертата в запечатан плик и се предполага, че никой друг освен теб не знае какво пише в този запечатан плик.

                              най просто казано ... приеми хипотеза, че аз и ти сме на търг за имот с пазарна цена 1 000 000 и с обявена начална на търга 900 000 ..
                              и ти имаш интерес и аз имам интерес, ти даваш 901 000 пък аз може да дам и 980 000 примерно, за да имам поне 20 000 печалба, но в офертата си посочвам 910 001 ако ти искаш да го вземеш предвид че знаеш, че пазарната му цена е 1 000 000 ще трябва да предложиш именно 1 000 000 и ако си умен няма да го направиш просто защото няма икономическа логика в действието . и така вместо ти за 901 000 да ги взенеш , ще го взема аз за 910 000 а ти ще пиеш една студена вода . аз само защото съм знаел за твоята офертна цена следващия месец прибирам едни 100 к .. грубо казано
                              действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                                Второ правя каквото си искам, ти ли ще ми даваш тон в живота. Първо имаш загуба ако продаваш, такава акция се купува за дивидент не за печалба от разлики в цената. Конкретно нищо не ми прави впечетление.
                                То и не трябва да ти прави

                                Скачай на големата далавера докато другите не са се усетили че ще скочи яко цената на акцията и ще изпуснеш далаверата

                                Коментар

                                Working...
                                X