IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Иди купи в Берлин нещо подобно в центъра на 5К, аз ти давам 7К. Веднага. Ще спестим изобщо разходи по прехвърляне на собствеността.
    Хаха, няма как да купя в Берлин нещо подобно, просто защото там няма полусрутени сгради. Вървейки по Сан Стефано човек си мисли, че е в някакво гето от 40те. Ти виждал ли си санираните стари сгради какви бижута са в центровете на Европейските столици?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Абе те и Биткойн-зомбитата все говорят, че щял да стигне 1 милион парчето.
      Твърде много си си повярвал, при падането задникът ще посинее много и ще боли доста.

      ПС:
      Ти така или иначе няма да го продаваш този апарт. Хайде, приемаме че струва 1 Милион Евро. Признаваме, че си милионер. Доволен ли си?
      Имотните милионери и милионерите в кеш и акции се различават само по едно - на първите милионите са им само в главата и в мокрите сънища, вторите ги виждат като число, отваряйки онлайн банкирането. Но това не пречи и на двете груп да бъдат милионери, така че бъди жив и здрав.
      Няма да го продавам. А и към момента цената му е около 370К€...минимум. Така че съм далеч от милион лева и милионер. Милионерче съм с всичките си активи и кеш. Да, прав си, докато не кешираш гледаш монитора. Ами така е в днешния свят. Като искаш да си ги броиш сека вечер дръж ги у килера.
      Last edited by bulgarian lev; 11.02.2022, 15:41.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Какво да помня? Че стар коптор в центъра на бананова република без население струва колкото идентичен в Берлин?
        Иди купи в Берлин нещо подобно в центъра на 5К, аз ти давам 7К. Веднага. Ще спестим изобщо разходи по прехвърляне на собствеността.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

          Статията вероятно си е точна. Просто е от 2016 г. А с каква цел човекът ни я пуска, той си знае.
          Да, но цените не бяха 5К. Редакторът не си е свършил работата.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            От статията лъха неточност. Комплексът отдавна е получил разрешение за ползване. И цените бяха към 2700€/м². Сега може и 5К€ да са.
            Статията вероятно си е точна. Просто е от 2016 г. А с каква цел човекът ни я пуска, той си знае.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Нищо не съм си повярвал. Даже сбърках че не захлупих на нива около 2800. Но помни кво съм ти казал.
              Какво да помня? Че стар коптор в центъра на бананова република без население струва колкото идентичен в Берлин?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Абе те и Биткойн-зомбитата все говорят, че щял да стигне 1 милион парчето.
                Твърде много си си повярвал, при падането задникът ще посинее много и ще боли доста.
                Нищо не съм си повярвал. Даже сбърках че не захлупих на нива около 2800. Но помни кво съм ти казал.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Смятай стара сграда и без тец за близо 4К€. За моето ако продавам оферирам 6К и вземам 5К€ без проблем като последното би било подарък. За сравнение Плазата трябва да довършваш и такса поддръжка. При мен е събуваш си и влизаш в 4-5 звезден хотел.
                  Абе те и Биткойн-зомбитата все говорят, че щял да стигне 1 милион парчето.
                  Твърде много си си повярвал, при падането задникът ще посинее много и ще боли доста.

                  ПС:
                  Ти така или иначе няма да го продаваш този апарт. Хайде, приемаме че струва 1 Милион Евро. Признаваме, че си милионер. Доволен ли си?
                  Имотните милионери и милионерите в кеш и акции се различават само по едно - на първите милионите са им само в главата и в мокрите сънища, вторите ги виждат като число, отваряйки онлайн банкирането. Но това не пречи и на двете груп да бъдат милионери, така че бъди жив и здрав.
                  Last edited by ejonny2376; 11.02.2022, 15:16.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                    Завършено на 3500 с дискаунт вече. Ако мазето и таванът са отделни като квадратура, пада под 3000.
                    Още 30% дискаунт и го захлупвам.

                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...oy2&f1=1&fe7=1
                    Смятай стара сграда и без тец за близо 4К€. За моето ако продавам оферирам 6К и вземам 5К€ без проблем като последното би било подарък. За сравнение Плазата трябва да довършваш и такса поддръжка. При мен е събуваш си и влизаш в 4-5 звезден хотел....даже няма и да се събуваш.
                    Last edited by bulgarian lev; 11.02.2022, 15:11.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Заплатке, статията е от преди 6 години.
                      По спомен тогава цените в тази сграда бяха около 3К / мисля дори под това/ Левчо е по-наясно.
                      Няма връзка между онзи апарт за 7К и старата статия, но теоретично е нормално да има сгради в София и на цена 10К / не масово разбира се/.....И не, аз не бих платил никакви подобни пари защото са ми извън възможностите и нормалното за моето положение, но има хора за които са семки и искат да го покажат...имидж, спокойствие, сепариране от простолюдието кат мен.....ала бала....
                      Точно така. Следя цените, предложенията, наемоотдаването с профи посредници и всичко в тази сграда. Цените бяха двойно по-ниски. Въднъж обаче отпуши ли се кризата и мине ли епидемията в този и вид там ще са яки оферти за под наем краткосрочно. Само за гостуващи в телевизията за седмица им стига. Да не говорим за хора по работа в Сф, за туристи просто ей така даже няма да има място.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                        Лека полека цените настигат немските май

                        Жилищата на мястото на старата бирена фабрика "Прошек" достигат 5000 евро/кв. м

                        https://www.dnevnik.bg/biznes/imoti/...mments-wrapper
                        От статията лъха неточност. Комплексът отдавна е получил разрешение за ползване. И цените бяха към 2700€/м². Сега може и 5К€ да са.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Ами аз бих ги купил и трите накуп. Но с дискаунт - 50%.
                          А таксата поддръжка забрави ли ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Аз :–)))))
                            Сградата е супер. Не знам дали ще има някога по-качествена нова в София въобще / от новите )))/ обаче са объркали малко типа апарти.
                            Двустайни на подобни цени не стават за инвестиция, а за живеене който може да си ги позволи ще иска повече площ.....
                            Просто не виждам кой ще ги купи освен ако не са му паднали от небето некви милиони....
                            Ами аз бих ги купил и трите накуп. Но с дискаунт - 50%.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Тези стоят обявени от няколко години в търсене на риба, която да клъвне. Уви.
                              Ако специално някой търси ново строителство в центъра, това е мястото. При положение, че на 4к за тази локация не се продава, се чудя за 2.5к в Гоцето кой би купил.
                              Аз :–)))))
                              Сградата е супер. Не знам дали ще има някога по-качествена нова в София въобще / от новите )))/ обаче са объркали малко типа апарти.
                              Двустайни на подобни цени не стават за инвестиция, а за живеене който може да си ги позволи ще иска повече площ.....
                              Просто не виждам кой ще ги купи освен ако не са му паднали от небето некви милиони....

                              Коментар


                              • Завършено на 3500 с дискаунт вече. Ако мазето и таванът са отделни като квадратура, пада под 3000.
                                Още 30% дискаунт и го захлупвам.

                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...oy2&f1=1&fe7=1

                                Коментар

                                Working...
                                X