IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Завършено на 3500 с дискаунт вече. Ако мазето и таванът са отделни като квадратура, пада под 3000.
    Още 30% дискаунт и го захлупвам.

    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...oy2&f1=1&fe7=1

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
      Излиза, че не е било кой знае колко добра инвестиция. 40-50% да са си сложили нагоре за 6 години....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
        Тези стоят обявени от няколко години в търсене на риба, която да клъвне. Уви.
        Ако специално някой търси ново строителство в центъра, това е мястото. При положение, че на 4к за тази локация не се продава, се чудя за 2.5к в Гоцето кой би купил.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Тогава, през далечната 2016гг, цените са били между 2,800€ и 5000€/м2. Сега е дубъл и е нормал
          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...l4a&f1=1&fe7=1
          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...l4a&f1=1&fe7=1
          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...l4a&f1=1&fe7=1

          4К еврака не могат намерят

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

            А прав си прощавай. Брокитата претоплят старите манджи като настане глад.
            Тогава, през далечната 2016гг, цените са били между 2,800€ и 5000€/м2. Сега е дубъл и е нормал

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Заплатке, статията е от преди 6 години.
              По спомен тогава цените в тази сграда бяха около 3К / мисля дори под това/ Левчо е по-наясно.
              Няма връзка между онзи апарт за 7К и старата статия, но теоретично е нормално да има сгради в София и на цена 10К / не масово разбира се/.....И не, аз не бих платил никакви подобни пари защото са ми извън възможностите и нормалното за моето положение, но има хора за които са семки и искат да го покажат...имидж, спокойствие, сепариране от простолюдието кат мен.....ала бала....
              А прав си прощавай. Брокитата претоплят старите манджи като настане глад.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                Тва не е ли точно до оня сграда дето мина на 7К на търг? Ето вече как се развива тезата - препрани пари заминават за стара сграда на 7К, шум по медиите колко се вдигнали цените. Брокерчетата пускат и сега на "евтино" пък в нова сграда. А капитал и дневник каква работа имат да промотират сградата и юник естейтс конкретно като уж не било платена статия. Разбира се че един по-предприемчив бизнесмен може да го организира всичкото това накуп. А по-малко предприемчив бизнесмен може просто да види едното и да координира другото независимо. И в двата случая е очевидна манипулация.
                Заплатке, статията е от преди 6 години.
                По спомен тогава цените в тази сграда бяха около 3К / мисля дори под това/ Левчо е по-наясно.
                Няма връзка между онзи апарт за 7К и старата статия, но теоретично е нормално да има сгради в София и на цена 10К / не масово разбира се/.....И не, аз не бих платил никакви подобни пари защото са ми извън възможностите и нормалното за моето положение, но има хора за които са семки и искат да го покажат...имидж, спокойствие, сепариране от простолюдието кат мен.....ала бала....

                Коментар


                • Средна цена от 6000€/м2 за района си е съвсем прилична. На един приятел баща му там купи заведение още в края на 90-те на 100 метра от БНТ. Ще мина да ме черпи един обяд само, като го известя за цените в момента.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Лека полека цените настигат немските май

                    Жилищата на мястото на старата бирена фабрика "Прошек" достигат 5000 евро/кв. м

                    https://www.dnevnik.bg/biznes/imoti/...mments-wrapper
                    Тва не е ли точно до оня сграда дето мина на 7К на търг? Ето вече как се развива тезата - препрани пари заминават за стара сграда на 7К, шум по медиите колко се вдигнали цените. Брокерчетата пускат и сега на "евтино" пък в нова сграда. А капитал и дневник каква работа имат да промотират сградата и юник естейтс конкретно като уж не било платена статия. Разбира се че един по-предприемчив бизнесмен може да го организира всичкото това накуп. А по-малко предприемчив бизнесмен може просто да види едното и да координира другото независимо. И в двата случая е очевидна манипулация.

                    Коментар


                    • Лека полека цените настигат немските май

                      Жилищата на мястото на старата бирена фабрика "Прошек" достигат 5000 евро/кв. м

                      https://www.dnevnik.bg/biznes/imoti/...mments-wrapper

                      Коментар


                      • модератора може да дойде и да поизтрие последната страница, че се разводни темата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Като цяло мисля да се евакуирам докато има полети в друга държава от Европа ,злато ,пари и изчезвам .
                          Полетят ли ракетите, тия в другите държави ще го отнесат повече. Но , разбира се това е малко вероятно да се случи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            А този италианец занимава ли се с мадами, ?
                            Престани с тези мадами вече, ти за друго мислиш ли изобщо ?! Във всяка тема четем за твоите мадами !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Добър познат италианец на 32 г. сериозно се притеснява, че ще го мобилизират да защитава Украйна. Естествено Путин е виновен. Естествено човекът е свръхобразован клатикурец. Втора докторантура прави, а вероятно няма и две години трудов стаж.
                              А този италианец занимава ли се с мадами, ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Добър познат италианец на 32 г. сериозно се притеснява, че ще го мобилизират да защитава Украйна. Естествено Путин е виновен. Естествено човекът е свръхобразован клатикурец. Втора докторантура прави, а вероятно няма и две години трудов стаж.
                                Да го мобилизират за къде и срещу какво ?
                                У нас поне схемите за обучение при война се заключват до теория и практика на водене на войни от времето на Втората световна ....състоянието на армията ....какво да говорим изобщо ???
                                Ние сме в НАТО и сега нещата са други ,но факта е факт че стане ли нещо сме си заминали от днес за утре само защото начина на водене на войни в днешно време е такъв че те се осъществяват със самолети,изтребители,ракети и други неща които тук не са налични

                                Коментар

                                Working...
                                X