IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    еее ти и кратунчо го удари в земята
    Искаш ли да ти пратя на Вайбъра снимка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

      Стават ама ти не си в час.Мога да взема с 75% на лихва 1,7%.И то без допълнителни разходи.
      еее ти и кратунчо го удари в земята
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Сигурно има с какво :-) Акциите вероятно не стават за обезпечение.... дори и ЕТФ-ите :-)
        Стават ама ти не си в час.Мога да взема с 75% на лихва 1,7%.И то без допълнителни разходи.И без многото разправии дето ти ще имаш.
        Last edited by nradev; 21.01.2022, 17:36.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Става за офиси, не и за живеене. Кой би живял в подобно недоразумение? Шум и мръсотия около Баучер и Маринелата.
          Аз искам сутрин да мога да излезя да се изпикая на спокойствие в парка и да си пия кафето сред дърветата. Това ми е дефиницията за качествен живот (ако може да има такъв в София).
          На 100 метра от земята вероятно не е толкова шумно и мръсно....
          Тва дето го пишеш е най-добре да стане на село.... Всъщност с твоята работа не разбирам защо се мъчиш със София..... За 500К половин село е твое...

          Коментар


          • 100 грама квадратен метър за 1,000 евро

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

              A кредита с какво ще обезпечиш,щото на зелено не дават.
              Сигурно има с какво :-) Акциите вероятно не стават за обезпечение.... дори и ЕТФ-ите :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение


                Да, сложни са нещата. Ще видим какво ще се случи. Първо да взема, после да се построи и после ще видим дали ще се довършва или просто седи на тъмно. Не се знае как ще е наемният пазар и дали ще има смисъл....
                Това което ме интересува е да направя така че в следващите 10 години да нямам нито лев свободен извън стандартните семейни разходи. Това ми е приоритет номер 1 и всичко останало е второстепенно - какъв имот, наеми , дали ние ще ползваме даден имот.... всичко това е след като съм похарчил всичко с хандикап / кредит/
                Варианта с къщите в близост до София със сигурност е по-перспективен от апартите...., но за капиталова не за наеми.... В селата около Радомир е пълно с такива обновени къщи....
                A кредита с какво ще обезпечиш,щото на зелено не дават.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Златният устройва ли те ? Над 10-ти етаж ще се вижда цяла София.
                  Интересно какви ще са цените сега там. Преди няколко години бяха около 3К и тук им се смеехме как толкова скъпо....
                  Става за офиси, не и за живеене. Кой би живял в подобно недоразумение? Шум и мръсотия около Баучер и Маринелата.
                  Аз искам сутрин да мога да излезя да се изпикая на спокойствие в парка и да си пия кафето сред дърветата. Това ми е дефиницията за качествен живот (ако може да има такъв в София).

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Ей, голяма тайна, голямо нещо.
                    Никой не се е втурнал да купува, споко. Щом не е на първа линия до Южния, забрави. Не съм ти конкуренция.
                    Споко, ще има парцели за строителство и в Южния парк.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Има още 1-2 потенциални парцела. И да не са на 1 линия, са близо - 50 метра макс. В момента са с виза за проектиране. Но цените за половин квадрат ще са 3000+ без ДДС.
                      Златният устройва ли те ? Над 10-ти етаж ще се вижда цяла София.
                      Интересно какви ще са цените сега там. Преди няколко години бяха около 3К и тук им се смеехме как толкова скъпо....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        То може ли да има такива нови все още ?
                        Не става въпрос за конкуренция, а за анонимност....
                        Има още 1-2 потенциални парцела. И да не са на 1 линия, са близо - 50 метра макс. В момента са с виза за проектиране. Но цените за половин квадрат ще са 3000+ без ДДС.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Ей, голяма тайна, голямо нещо.
                          Никой не се е втурнал да купува, споко. Щом не е на първа линия до Южния, забрави. Не съм ти конкуренция.
                          То може ли да има такива нови все още ?
                          Не става въпрос за конкуренция, а за анонимност.... Района не е от интересните за теб вече писах.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            50 000+К евро (или шест цифрена в лева) за довършване на тристаен периферен ми се струват леко множко. Ако няма да живееш в него - не може да избиеш довършителните с наем, защото ще ги амортизират преди да си ги избил и пак ще трябва да правиш ремонти и обзавеждане. Ако се ползва за лично тогава няма значение сумата - стига да имаш да я платиш.

                            мои приятели се насочиха към периферията на София (20км _ след околовръстното в хубави зони) и строят или купуват и ремонтират страри къщи.

                            ПП не ти говоря за Перник и Радомир, а по-скоро в другата посока.

                            Да, сложни са нещата. Ще видим какво ще се случи. Първо да взема, после да се построи и после ще видим дали ще се довършва или просто седи на тъмно. Не се знае как ще е наемният пазар и дали ще има смисъл....
                            Това което ме интересува е да направя така че в следващите 10 години да нямам нито лев свободен извън стандартните семейни разходи. Това ми е приоритет номер 1 и всичко останало е второстепенно - какъв имот, наеми , дали ние ще ползваме даден имот.... всичко това е след като съм похарчил всичко с хандикап / кредит/
                            Варианта с къщите в близост до София със сигурност е по-перспективен от апартите...., но за капиталова не за наеми.... В селата около Радомир е пълно с такива обновени къщи....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Хаха , тва е повече от квартала . Направо питай за номерата на апартите.
                              Ей, голяма тайна, голямо нещо.
                              Никой не се е втурнал да купува, споко. Щом не е на първа линия до Южния, забрави. Не съм ти конкуренция.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                                Kaжи поне кой е инвеститора.
                                Хаха , тва е повече от квартала . Направо питай за номерата на апартите.

                                Коментар

                                Working...
                                X