IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Вчера даваха от 19:20 часа, че през 2050г населението ще намалее и ще има райони "демографска пустиня". Тогава провинциалните имоти хич няма да се търсят и ще са евтини.
    Да, запознат съм с прогнозите. Там за където говоря, вече е подобно положението с демографията. Макар че хора от селото са се върнали от чужбина покрай вируса. Не че тук ще им е лесно, но ще си постегнат имотите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Подозирам, че от Гоцето може да се стигне до имота на Евго за 40 минути :-)
      Мислиш ли? Ами ако трябва да минаваш по Южната дъга посока Суходол?
      Всичко западно от Бул. Цар. Борис за жителите на Гоцето е недостъпно. Да не говорим за центъра - нямате метро, няма и да имате някога. Откъм транспорт сте гола вода, сори.

      Виж, за чавета е добре, имате там 2-3 добри училища и това е.
      Last edited by ejonny2376; 24.01.2022, 17:22.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Подозирам, че от Гоцето може да се стигне до имота на Евго за 40 минути :-)
        +1

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          40 минути от София е доста относително. За 40 минути може да се стигне и до Пазарджик (ако тръгваш от Цариградско). Но може и изобщо да не успееш да се измъкнеш от центъра за това време.
          Къде живееш в София е ключът.
          Подозирам, че от Гоцето може да се стигне до имота на Евго за 40 минути :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

            40 мин от София е супер. По-добре да не се продава и то не заради инфлацията само, а заради цялата социално-икономическа и медицинско-политическа ситуация.

            В личен план осъзнавам, че добре се получи, че жената реши да стегне къщето на село миналата година. Сега ако трябва да се прави ще е с 30-40% нагоре като материали и труд. Има прилични базови условия, в случай на нужда. А има и активна ловна дружинка
            40 минути от София е доста относително. За 40 минути може да се стигне и до Пазарджик (ако тръгваш от Цариградско). Но може и изобщо да не успееш да се измъкнеш от центъра за това време.
            Къде живееш в София е ключът.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

              40 мин от София е супер. По-добре да не се продава и то не заради инфлацията само, а заради цялата социално-икономическа и медицинско-политическа ситуация.

              В личен план осъзнавам, че добре се получи, че жената реши да стегне къщето на село миналата година. Сега ако трябва да се прави ще е с 30-40% нагоре като материали и труд. Има прилични базови условия, в случай на нужда. А има и активна ловна дружинка
              Вчера даваха от 19:20 часа, че през 2050г населението ще намалее и ще има райони "демографска пустиня". Тогава провинциалните имоти хич няма да се търсят и ще са евтини.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Виреят джанки, бъз, диви малини и боровинки (тъй като няма животни да пасат по поляните е нарушен кръговрата и не раждат), ягоди, малини, картофи, зелен лук и боб.


                И ние смятаме като теб.
                40 мин от София е супер. По-добре да не се продава и то не заради инфлацията само, а заради цялата социално-икономическа и медицинско-политическа ситуация.

                В личен план осъзнавам, че добре се получи, че жената реши да стегне къщето на село миналата година. Сега ако трябва да се прави ще е с 30-40% нагоре като материали и труд. Има прилични базови условия, в случай на нужда. А има и активна ловна дружинка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Виж какви работи стават Евго .
                  Не знам колко такива вили/къщи са ти останали, ама предвид неяснотата която идва в света / поне за мен е така/ човек е добре да има някое къще насам натам и особено в планината / много ли е високо и градина дръвчета виреят ли ?/. Ако не си на зор за кеш....
                  Виреят джанки, бъз, диви малини и боровинки (тъй като няма животни да пасат по поляните е нарушен кръговрата и не раждат), ягоди, малини, картофи, зелен лук и боб.


                  И ние смятаме като теб.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Такива недостроени къщи не ги харесвам.

                    На мен уикенда ми се обади по телефона един мъж, разхождал се в планината там, където е вилата ни, на 40 мин от София.

                    Харесал природата и искал да си купи къща. От комшийка взел моя GSM.

                    Пита ме дали се продава, казах, че ще питам моите хора и ще му се обадя. Той търси за 50-60 000 евро готова вила, а аз му казах 110 000 евро предвид параметрите на нашата (той каза, че иска да я види и да се договорим). Но ние коментирахме вкъщи нещата и предвид инфлацията не продаваме.

                    А иначе, моето мнение е, че още навремето по-добре баща ми да беше купил двустаен или тристаен апарт в СФ за тези пари, и щеше да носи доход в продължение на 32 г. А така нищо.

                    А вилата изобщо не е икономично строена.
                    Виж какви работи стават Евго .
                    Не знам колко такива вили/къщи са ти останали, ама предвид неяснотата която идва в света / поне за мен е така/ човек е добре да има някое къще насам натам и особено в планината / много ли е високо и градина дръвчета виреят ли ?/. Ако не си на зор за кеш....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      голям спад се задава.
                      обявите на чси-тата са буквално на половина
                      а ей тая къща се продаваше последно на около 230к лв
                      https://sales.bcpea.org/properties/36632
                      Такива недостроени къщи не ги харесвам.

                      На мен уикенда ми се обади по телефона един мъж, разхождал се в планината там, където е вилата ни, на 40 мин от София.

                      Харесал природата и искал да си купи къща. От комшийка взел моя GSM.

                      Пита ме дали се продава, казах, че ще питам моите хора и ще му се обадя. Той търси за 50-60 000 евро готова вила, а аз му казах 110 000 евро предвид параметрите на нашата (той каза, че иска да я види и да се договорим). Но ние коментирахме вкъщи нещата и предвид инфлацията не продаваме.

                      А иначе, моето мнение е, че още навремето по-добре баща ми да беше купил двустаен или тристаен апарт в СФ за тези пари, и щеше да носи доход в продължение на 32 г. А така нищо.

                      А вилата изобщо не е икономично строена.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        голям спад се задава.
                        обявите на чси-тата са буквално на половина
                        а ей тая къща се продаваше последно на около 230к лв
                        https://sales.bcpea.org/properties/36632
                        Ти какво искаш ?
                        До оня ден имаше мораториуми ,те сега почват да изтичат реално .

                        Коментар


                        • В момента всички банки в ЕС ,след валутни суапове обръщат еврата в долари ,толкова за политиката на ЕЦБ и темата за загниващия Запад

                          Коментар


                          • голям спад се задава.
                            обявите на чси-тата са буквално на половина
                            а ей тая къща се продаваше последно на около 230к лв
                            https://sales.bcpea.org/properties/36632
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Масово хората ще обедняват и това ще ги изкара на улиците...Напълно е възможно богатите или да се разделят с богатството или да отидат в един по добър свят където богатство няма да им трябва...Никой няма да пита богатите какво искат да допуснат просто всичко ще им се вземе и ще увиснат по дереците.Озверее ли тълпата край с богатите...Наште копторчета тази година приключват с ръстовете и тръгват надолу...Колко българи могат да си позволят по 500000 за коптор в София?Или по 200000 извън София?Като почнат фалитите като се уувеличат безработицата и престъпността какво да очакваме.Няма такъв филм всичко фалира имотите растат.От десет години ви пиша че 2022 почва операция шок и ужас в икономиката...Може дори да се стигне до световна валута и пълен крах на евро и долар...Хегемонията на Запада приключи икономическа финансова военна.Край.
                              Клаус Шваб официално представи дневния ред- ползватели и потребители, без право на собственост; високи цени, заради големи въглеродни отпечатъци; концентрация на капитал в малък брой фирми, декарбонизация-зелена сделка, да не се консумира месо и т.н. Цялата тази лудост, явно се приема като реалност в главите на шепа шизофреници. Е, хегемонията на САЩ приключи, следва многополярен свят, нови субекти-икономически и военни сили, коити заявиха своите правила. Не коментирам Запада-те си бяха марионетки и ще се разформироват, а вероятно немците ще се опитат да се еманципират от канцлеракт.Да, следващите месеци-около 10, ще бъдат трудни, тежки, с много нападки, демагогия и дрънкане на оръжия. Но апокалипсиса се отлага.... Прочете ли поредната щуротия на смешниците? Ако спрат доставките на газ, щели сме да компенсираме с ток? Реално ли е? Мерси предварително за отговора!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Защо смяташ, че златото ще пада?
                                Защото винаги пада,когато паричната политика е белязана от обрат.Когато лихвите се вдигат долара поскъпва,и златото пада.

                                Коментар

                                Working...
                                X