IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Как бре,сега на 14 ти февруари бяхме в новия ресторант на Franco's под плазата ,на Орлов мост .Вино за двама,две пици със салата,и десерт за 46 лева. Под БНТ,и топ локейшъна,чисто нов ресторант,все едно си в Италия,
    Туй не е достатъчно елитно за Джони. Той сравнява само най-скъпият ресторант в София с най-евтините в чужбина :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Не ми се спи и ми се повдига самочувствието като опровергавам лъжи с 2 клика в гугъл :-)
      Автотерапия :-)
      Правилно.
      Ще ти пусна детайли за търга. Реален е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
        Айде в Америка спряха да си плащат наемите. Исторически рекорд 8% не са платили за декември. Та е докато печат по 60 милиарда долара на месец. Други данни пък показват остра рецесия в рамките на година след спад само до 7%.


        И в България не ги плащат,плащат ги ,и после хазяина не може да се наплати след наемателите...пито платено..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

          щото, почти само Маджаров купувам, освен, ако не ме зарибят с козе , мога ли да видя цена на кг. 12...макар че с тия кампании на големите вериги става такова изкривяване, че ако се задълбочи човек, може трактат да напише )

          Как прецени, че са 50% по-високи разходите в Атина?
          Гледам данък имоти е значително по-нисък, особено с последните подаръци за още 30% намаление
          За апарта, който пуснах в 1ч линк видях, че е 80е, не съм гледала за този в Глифада
          Маджаров вакуумиран на нормална цена във всички магазини е около 20 лева/кг.
          Той купува отпадъците от насипната витрина, при това на промоция с 30% отстъпка и твърди, че било това средната цена за сиренето в София.

          По същия начин - апартамент от 120 квадрата е обявен на 200.000 Евро без ДДС - средна цена 1667.
          А в същност реалните квадрати са 80 и цената е 240.000/80=3000.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            центъра на Атина, 85м2 при цена 1100е и наем за района 550е
            https://www.spitogatos.gr/aggelia/1111794073
            Може би, малко отрезвяване е нужно в София, поне за някои от централните райони
            В София ще има много рев скоро..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Видехме, че пазаруваш най-евтините бракувани продукти с изтекъл срок на годност, това видехме.
              Кой колкото може Джони / нямаш грам идея как се правят прИмоции в ритейлите /, ама е поне ясно колко те бива с цифрите щом плащаш двойна цена за сиреньето....:-)

              Коментар


              • Айде в Америка спряха да си плащат наемите. Исторически рекорд 8% не са платили за декември. Та е докато печат по 60 милиарда долара на месец. Други данни пък показват остра рецесия в рамките на година след спад само до 7%.


                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  60 лева за двама вечеря трудно ще намериш и извън Сф.
                  Как бре,сега на 14 ти февруари бяхме в новия ресторант на Franco's под плазата ,на Орлов мост .Вино за двама,две пици със салата,и десерт за 46 лева. Под БНТ,и топ локейшъна,чисто нов ресторант,все едно си в Италия,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                    щото, почти само Маджаров купувам, освен, ако не ме зарибят с козе , мога ли да видя цена на кг. 12...макар че с тия кампании на големите вериги става такова изкривяване, че ако се задълбочи човек, може трактат да напише )

                    Как прецени, че са 50% по-високи разходите в Атина?
                    Гледам данък имоти е значително по-нисък, особено с последните подаръци за още 30% намаление
                    За апарта, който пуснах в 1ч линк видях, че е 80е, не съм гледала за този в Глифада
                    На втората страница в брошурата е.
                    В нумбео е описано. Колкото са изкривени данните за София, толкова са и а Атина.
                    Освен това последните 5-6 години карам поне по 1 месец на море в Гърция и пазаря често от Лидъл. Сравнявам цените на еднакви продукти с нашият.
                    Но е лесно лидл.гр и се вижда лесно. С изключение на млечните продукти при другите обикновено цената там в евро у нас е в лева.... А за да отида до мястото / без ферибота/ плащам поне 50 евро тол такси, дизела е поне 50 стинки по-скъп и т.н. Дори дините и пъпешите край пътя са по-скъпи от ГРЪЦКИ такива у нас....Няма дефакто нищо, което да е по-евтино с изключение на прясното мляко.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Ъхъ, както за сиренѝето, така и за средната цена видЕхме :-)
                      Видехме, че пазаруваш най-евтините бракувани продукти с изтекъл срок на годност, това видехме.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Ми не съвсем... Средни цени....

                        Вид имот: 1-СТАЕН, 2-СТАЕН, 3-СТАЕН, 4-СТАЕН,
                        Местоположение: град София
                        Под райони: ЛОЗЕНЕЦ,
                        Да не се показват обяви, докладвани за проблем, Без оферти на АГЕНЦИИ ОТ ЧЕРНИЯ МИ СПИСЪК,

                        Средна цена на имотите в извадката: 285897 euro
                        Средна цена на кв.м: 2299 euro.
                        2300/0,6=3833 (новото)
                        2300/0,8=2875 (старото)
                        2300/0,7=3285 (средна стойност)

                        Върху тази средна бих сложил поне още 10% отгоре заради брокерските лъжи, цена без ДДС и подобни.
                        Last edited by ejonny2376; 14.02.2022, 23:51.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Оти се мориш да им се косѝш...?!?
                          Пускай ги по пързалката...
                          Не ми се спи и ми се повдига самочувствието като опровергавам лъжи с 2 клика в гугъл :-)
                          Автотерапия :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            ...
                            Пазаря по-големи количества разбира се от всичко щото сме повечко хора, но ето брошурата на Кауфланд за седмицата
                            https://www.promooferti.com/%d0%ba%d...6%d0%b5%d0%bd/
                            ...... Маджаров 11.89

                            .......Атина , ама там разходите за живот са поне 50% нагоре....
                            щото, почти само Маджаров купувам, освен, ако не ме зарибят с козе , мога ли да видя цена на кг. 12...макар че с тия кампании на големите вериги става такова изкривяване, че ако се задълбочи човек, може трактат да напише )

                            Как прецени, че са 50% по-високи разходите в Атина?
                            Гледам данък имоти е значително по-нисък, особено с последните подаръци за още 30% намаление
                            За апарта, който пуснах в 1ч линк видях, че е 80е, не съм гледала за този в Глифада

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Аз смятам и доказвам с числа.
                              Ти твърдиш, че 1>2. Това е разликата помежду ни.
                              Ъхъ, както за сиренѝето, така и за средната цена видЕхме :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Демек същите цени като в София, само че на реален квадрат, не на квадратура с надписани 40%.
                                Ми не съвсем... Средни цени....

                                Вид имот: 1-СТАЕН, 2-СТАЕН, 3-СТАЕН, 4-СТАЕН,
                                Местоположение: град София
                                Под райони: ЛОЗЕНЕЦ,
                                Да не се показват обяви, докладвани за проблем, Без оферти на АГЕНЦИИ ОТ ЧЕРНИЯ МИ СПИСЪК,

                                Средна цена на имотите в извадката: 285897 euro
                                Средна цена на кв.м: 2299 euro.

                                Коментар

                                Working...
                                X