IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • То и с имотите е така: сравняваш панеляк с монолит....
    Нали видя 7 К ойро в петък там на търг...


    Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Учудващо изгоден ресторант е за локацията, сградата и интериора. Околните заведения (напр. 1857) са ценово едни 50% нагоре.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Учудващо изгоден ресторант е за локацията, сградата и интериора. Околните заведения (напр. 1857) са ценово едни 50% нагоре.
      Бирарията 1857 с братята Прошек е култова. Скъпичко е, аз обичам бира, яко. А тревата с пармезан например ми стига само докато се правя че ям здравословно. Не е ли мръвка яка зарежи ти хубавата храна. Трябва ми 400 гр месо или риба
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Как ти се струват цените на имотите напоследък и по-скоро ръста им ? Ще има ли още ?
        Ами по тези нови сметки съм задминал 2м , и кво ?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
          Ми не, явно това си очаквал като отговор...
          Тогава т.н. тухли ще станат все "по-скъпи" в очите на хората, ама през това време ресурсите изобщо не порастнаха в пъти (т.е., това което си мислите че имате, се изнизва праз ресурсите)
          На какво се отопляваш...?


          Явно не си схванал иронията , пояснявам ,стремежа ще е всеки да е инвеститур у имотиту ,тако во веки веков ! Но първенците ще са малцина, част от тези малцина са наши светли юзери пишещи неуморно ден и нощ , дни ,месеци ,години !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Щастливеца го пробвах още когато го откриха преди 4-5 години. А преди три дни случайно и Търновския пробвах. Браво, Джони, харесваш ми...цените са народни.
            Учудващо изгоден ресторант е за локацията, сградата и интериора. Околните заведения (напр. 1857) са ценово едни 50% нагоре.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Лошото е колега че ти не ни помогна да купим с твоя похват и гледна точка . Даже и в Толстой вече не моем се класира.
              Имам н'екЪф спомен за Илиянци...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Хаха, много ме надценяваш. Там с ТОХ не приемат :-)
                Но е по-добре да се концентрираш над проблема, че откакто пишеш в темата / поне с този профил/ цената на тва дето търсиш е поне 50% нагоре....
                Когато цената на това дето търся стане колкото едногодишния ми нетен доход (дали ще падне цената или ще ми се качи доходът ми е все тая), може и да го купя. На толкова труд от моя страна оценявам апартамент в София - 1 година макс. В момента долу-горе мога да купя четиристаен в Гоцето с тези пари, за Южен Парк ми трябва още малко ROE.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  За келнер "под прикритие" си отличник ! Писането ти тук във форума не е мелодраматично , мелодраматичен е келнерския ти похват .
                  Лошото е колега че ти не ни помогна да купим с твоя похват и гледна точка . Даже и в Толстой вече не моем се класира.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Щастливеца в плазата пробвал ли си го? Цените са доста народни. Малко е кич вътре. Но за водене на каки става.
                    Щастливеца го пробвах още когато го откриха преди 4-5 години. А преди три дни случайно и Търновския пробвах. Браво, Джони, харесваш ми...цените са народни.
                    Last edited by bulgarian lev; 15.02.2022, 00:58.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                      като удари 100, ще се отблъсне яко от "зелената мисия" и плавно ще се ускори към Земята
                      Време е да се разчете Тесла
                      За Тесла (но не илоновата) съм съгласен, но не и за зелените измишльотини в момента.

                      Коментар


                      • Ми не, явно това си очаквал като отговор...
                        Тогава т.н. тухли ще станат все "по-скъпи" в очите на хората, ама през това време ресурсите изобщо не порастнаха в пъти (т.е., това което си мислите че имате, се изнизва праз ресурсите)
                        На какво се отопляваш...?

                        Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Как накъде , масово самоубийство чрез покупка на инвестиционен имот !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                          Да ви задам един проЗ въпрос на ритейлърите с промоциите:
                          Когато "олиото" удари 100 гущера, какво ще последва...?!?

                          п.п. Ами като подгони 150, накъде...?!?
                          като удари 100, ще се отблъсне яко от "зелената мисия" и плавно ще се ускори към Земята
                          Време е да се разчете Тесла

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Така де и аз тъй , в залата ми споменаха ,че келнерите голяма мимикрия притежават !
                            Как ти се струват цените на имотите напоследък и по-скоро ръста им ? Ще има ли още ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Пачанга , ти си спортиста , аз съм селско келнерче...нищо специално. Чат пат познавам някои неща като подслушвам масите на клиентите и толкова....:-)
                              Така де и аз тъй , в залата ми споменаха ,че келнерите голяма мимикрия притежават !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Не , той е един шокиращ случай за келнер отличник на всички възможни първенства ! Има още няколко скъпоценни камъка във форума , надарени от всевишния със трудна и скъпоплатена работа но за сметка на това със големи излишъци от свободно време .Първенци .... на ....каквото се сетиш първо
                                Пачанга , ти си спортиста , аз съм селско келнерче...нищо специално. Чат пат познавам някои неща като подслушвам масите на клиентите и толкова....:-)

                                Коментар

                                Working...
                                X