IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Да ти кажа отдавна съм на това мнение и никога не съм упреквал децата си че се махнаха...Само простаци могат да си изберат за кметове Найден Зеленогорски тоя сегашния и Румен Петков...Преди сегашния един мандат изкара един викаха му доктора беше гербаджия той поне уреди нови тролеи и пооправи центъра да се бие сегашния в гърдите...пълен потрес.Такива пътища като в Плевенско няма никъде.Дори по времето на Римската империя са били по добри....Уродливата просташка демокрация унищожи града.Разруха едни шивачници дето държат робини и никой не иска да дойде тука.некакви немци кабелджии са се излъгали ама не вярвам да открат много..Чорбаджиите изедници дето дават по 700 лева заплати много скоро ще се снимат във фалиралите си шивачници...Прав е Кокорчо тия чорбаджийски картели трябва да се разбият.Като не можеш по 1000 кинта чисто да плащаш айде земай си чантата гащата и да те няма
    Виде ли новите електрички, рейсовете. Шкодичките.
    Прав си иначе, кметове, депутате...калпазани поколения.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Бе аз не знам колко ще струва след 10г ама знам че Плевен е далеч под 90000.Според мен към 60000.В Плевен се води политка която гони младите и умни хора.от випуските на математическата гимназия никой не се завръща...В града са останали предимно доктори и учители другото са нискоинтелигентни простаци и агресивни маймуни които не могат да говорят..А беше хубав град навремето...Друго характерно за Плевен е изключително просташко селският му вид.Тротоари и улици от времето на Тодор Живков.Фасади на сгради под всякаква критика.Бизнеса е предимно закуски дюнери кафета дрехи втора употреба бързи кредити китайски магазини..Прости хора подигравчии с просташко самочувствие.Цигания надуват силна музика хвърлят си боклуците където сварят карат коли като араби в пустиня изобщо пълна потрес..Иска ми се да е друго ама това е положението...
      Жалко, и аз останах с подобни впечатления когато минавах последно оттам, беше миналата пролет. Тогава какви са тези 1200 Евро на квадрат? На тези наистина им хлопа дъската. Кой би дал толкова пари за апартамент там?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Левчо , търси за него си. Работил е, изкарал е некой лев и иска да живее в жилище, което му харесва.... в Плевен. Неговото явно му е малко и търси по-голямо. Другият му вариант е да се премести в София, ама работата, жената, детето и тях ли да мести ?! Той предполагам лесно, ама другите двама требва да зарежат работа всичко.... Трябва му тристайно, сгоден, ама и съседи да не са пущиняци в Плевен... или къща . Тях не ги знам как са в Плевен....
        Никакъв проблем за работа в Сф. Може и това да стане, и без това вече офирмяме работни групи и туморен борд. Работата ни не е на едно място. Но в моята структура може би и това да стане. Доцентката стана декан и ще клати поне 2 мандата. . За моя лична нужда трябва, разбира се. Нищо че Джони и 200€ не дава и били простаци населението. То простаците отдавна са доминираща част от обществото ни, но...и аз не съм ги дал кинтите, но това е реалността. Това са цените. Скоро една кака от моите си купи в Русе, та настани баба си там, масовите жилища дори са по-евтини. Но в Русе има много квартали гета. Центърът му не е така, и картината с цените е друга.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
          Добре де, едно не разбирам - тук повечето очакват спад на цените. Или поне по-гласовитите Строителните предприемачи не ми изглеждат кухи лейки. Защо тогава при нас последната седмица започнаха още няколко строежа? От който и прозорец да погледна поне по 6 крана виждам! Или хитреците просто са прибрали парите на балъците в аванс, още на голя поляна? И така да е, нека поне си завършат обектите, защото в квартала има две сгради изоставени на акт15 през 2007-ма - ей така си стоят и се рушат - срамота!
          Те кви световни инвеститори гълтат вода отвреме-навреме... не мисля, че нашите строители са критерий за каквито и да било изводи, освен, че яко се строи! Аз лично подцених докъде ще стигне тази имотна лудост и бях много по-резервиран в прогнозите си за цените, но мисля, че хората покрай тази тухлена истерия трябва много да внимават къде и какво купуват, защото когато дойде момента на пукането на балона, много голяма част от имотите ще бъдат на практика непродаваеми... и неотдаваеми! Затова винаги трябва да се търсят апартаменти на добри локации със почти 100% бяло население.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Това е експ.строителство,на КНСБ сградата е строена пилотно така

            https://www.sandacite.bg/%D0%BF%D0%B...%82%D0%BE/amp/
            Ето,прочети
            Е убаво ли е или не. Сега и архитект ли да ставам.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              пеше, много ме закЕфи.
              никой не може да го опише по-добре от теб.
              това местоположение трябва да се разоре и да се засАди за около 30-35 години с кОмпир.
              местното природонаселение да се изнесе /принудително/ към германия, арабския свят и индия. еднопосочно.
              Да ти кажа отдавна съм на това мнение и никога не съм упреквал децата си че се махнаха...Само простаци могат да си изберат за кметове Найден Зеленогорски тоя сегашния и Румен Петков...Преди сегашния един мандат изкара един викаха му доктора беше гербаджия той поне уреди нови тролеи и пооправи центъра да се бие сегашния в гърдите...пълен потрес.Такива пътища като в Плевенско няма никъде.Дори по времето на Римската империя са били по добри....Уродливата просташка демокрация унищожи града.Разруха едни шивачници дето държат робини и никой не иска да дойде тука.некакви немци кабелджии са се излъгали ама не вярвам да открат много..Чорбаджиите изедници дето дават по 700 лева заплати много скоро ще се снимат във фалиралите си шивачници...Прав е Кокорчо тия чорбаджийски картели трябва да се разбият.Като не можеш по 1000 кинта чисто да плащаш айде земай си чантата гащата и да те няма

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pringles Разгледай мнение
                Здравейте на всички! Като чета мненията, изключвайки по-крайните, като че ли преобладават мненията за увеличение на цените. В последно време обаче офертите експлоадират до странни нива. 2000е "на зелено" в южните квартали е шокиращо. Не липсват и оферти за обзаведени малки апартаменти, които гонят 2500е и нагоре. Това смятате ли, че е нормално развитие на пазара?
                Всяка стока струва точно толкова, колкото някой е готов да плати за нея.

                Коментар


                • Здравейте на всички! Като чета мненията, изключвайки по-крайните, като че ли преобладават мненията за увеличение на цените. В последно време обаче офертите експлоадират до странни нива. 2000е "на зелено" в южните квартали е шокиращо. Не липсват и оферти за обзаведени малки апартаменти, които гонят 2500е и нагоре. Това смятате ли, че е нормално развитие на пазара?
                  Last edited by Pringles; 16.02.2022, 21:26.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Бе аз не знам колко ще струва след 10г ама знам че Плевен е далеч под 90000.Според мен към 60000.В Плевен се води политка която гони младите и умни хора.от випуските на математическата гимназия никой не се завръща...В града са останали предимно доктори и учители другото са нискоинтелигентни простаци и агресивни маймуни които не могат да говорят..А беше хубав град навремето...Друго характерно за Плевен е изключително просташко селският му вид.Тротоари и улици от времето на Тодор Живков.Фасади на сгради под всякаква критика.Бизнеса е предимно закуски дюнери кафета дрехи втора употреба бързи кредити китайски магазини..Прости хора подигравчии с просташко самочувствие.Цигания надуват силна музика хвърлят си боклуците където сварят карат коли като араби в пустиня изобщо пълна потрес..Иска ми се да е друго ама това е положението...
                    пеше, много ме закЕфи.
                    никой не може да го опише по-добре от теб.
                    това местоположение трябва да се разоре и да се засАди за около 30-35 години с кОмпир.
                    местното природонаселение да се изнесе /принудително/ към германия, арабския свят и индия. еднопосочно.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Плевен е вече предполагам под 90.000 население, тенденция тежкият спад да продължи.
                      Какво е това ново строителство, кой ще живее в него?

                      Имот в този град не бих купил и за 200 Евро/кв.м., просто защото няма да струва абсолютно нищо след 10 години.
                      Бе аз не знам колко ще струва след 10г ама знам че Плевен е далеч под 90000.Според мен към 60000.В Плевен се води политка която гони младите и умни хора.от випуските на математическата гимназия никой не се завръща...В града са останали предимно доктори и учители другото са нискоинтелигентни простаци и агресивни маймуни които не могат да говорят..А беше хубав град навремето...Друго характерно за Плевен е изключително просташко селският му вид.Тротоари и улици от времето на Тодор Живков.Фасади на сгради под всякаква критика.Бизнеса е предимно закуски дюнери кафета дрехи втора употреба бързи кредити китайски магазини..Прости хора подигравчии с просташко самочувствие.Цигания надуват силна музика хвърлят си боклуците където сварят карат коли като араби в пустиня изобщо пълна потрес..Иска ми се да е друго ама това е положението...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Спрямо офертна цена,и наем какво ще кажеш ?
                        Това пиша, колко да струва според теб, че и на 1-ви етаж и без тераса. Разбери за всяка цена има причина. Малък апартамент за 500 евро наем, найс, а

                        Коментар


                        • https://m.investor.bg/novini/130/a/e...zonata-346068/

                          Пазарът на имоти се превърна в ключова уязвимост за банките в Европа!!!!
                          Гореща новина !!!От Европейската банка!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Ама, ти сериозно ли ? Колко да струва един малък двустаен преходен апартамент, намиращ се до бул. Владимир Вазов ?!
                            Спрямо офертна цена,и наем какво ще кажеш ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              МАЛЪК ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ В ЦЕНТЪРА НА СОФИЯ С ВКЛЮЧЕНИ РАЗХОДИ И ПАРКОМЯСТО

                              Отдава се под наем ОТ СОБСТВЕНИК без комисионна маломерен двустаен апартамент в центъра на София. Наемът ВКЛЮЧВА ВСИЧКИ СМЕТКИ И ПАРКОМЯСТО.

                              ✅ Разположен в сграда старо строителство- тухла от 60те години. До бул. "Дондуков", ИСУЛ и парк Заимов. 10 мин пеша от Софийския университет и паметника Левски. 2 метростанции в близост- СУ на М1 и Театрална на М3. Тролейбусни и трамвайни линии.

                              ✅Отопление на ТЕЦ, има и климатик.

                              ✅ Състои се от 2 стаи: антре, баня с тоалетна, преходен хол и спалня.

                              ✅1 етаж, без тераса.




                              Какво става с наемите???
                              Ол инклузив за 500 евро от комшия на Левчо?!!!
                              Имало и мадами,но те не се обявяват в офертата,а само по телефона...
                              Ама, ти сериозно ли ? Колко да струва един малък двустаен преходен апартамент, намиращ се до бул. Владимир Вазов ?!

                              Коментар


                              • МАЛЪК ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ В ЦЕНТЪРА НА СОФИЯ С ВКЛЮЧЕНИ РАЗХОДИ И ПАРКОМЯСТО

                                Отдава се под наем ОТ СОБСТВЕНИК без комисионна маломерен двустаен апартамент в центъра на София. Наемът ВКЛЮЧВА ВСИЧКИ СМЕТКИ И ПАРКОМЯСТО.

                                ✅ Разположен в сграда старо строителство- тухла от 60те години. До бул. "Дондуков", ИСУЛ и парк Заимов. 10 мин пеша от Софийския университет и паметника Левски. 2 метростанции в близост- СУ на М1 и Театрална на М3. Тролейбусни и трамвайни линии.

                                ✅Отопление на ТЕЦ, има и климатик.

                                ✅ Състои се от 2 стаи: антре, баня с тоалетна, преходен хол и спалня.

                                ✅1 етаж, без тераса.




                                Какво става с наемите???
                                Ол инклузив за 500 евро от комшия на Левчо?!!!
                                Имало и мадами,но те не се обявяват в офертата,а само по телефона...


                                https://www.facebook.com/groups/1538...8799863700308/
                                Last edited by nkavrakov1982; 16.02.2022, 20:00.

                                Коментар

                                Working...
                                X