IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    http://m.dnes.bg/top-novini/2022/02/...-donbas.520982
    Кризата в Украйна: НАТО очаква война, танкове влязоха в Донбас
    Мисли за кеша при такова развитие. Нема да го бъде. А София не е в Украйна, но може да приюти Украинци или Руснаци ако се наложи и искат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Хайде, се успокой малко. Може би ще нападнат Украйна, но не вярвам ,че ще имат смелостта да нападнат и НАТО. Разбира се, че това е ужасно деяние и не мисли ,че го пренебрегвам. Нека да не спираме да живеем все пак.
      Нито НАТО е в Украйна, нито Украйна е в НАТО. И конфликтът е САЩ-Русия, а НАТО приглася като пудел.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Хайде, се успокой малко. Може би ще нападнат Украйна, но не вярвам ,че ще имат смелостта да нападнат и НАТО. Разбира се, че това е ужасно деяние и не мисли ,че го пренебрегвам. Нека да не спираме да живеем все пак.
        https://www.capital.bg/politika_i_ik...k_ot_voina/amp

        Ето още по темата от Капитал Дъри, войните винаги са се случвали не директно,а косвено имам в предвид запалването на искрата е ставало неусетно от по малки събития и локални конфликти..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Изпуснат ли влака около Украйна....къщетата са последна грижа...е.....Ло си е ....м....та
          Хайде, се успокой малко. Може би ще нападнат Украйна, но не вярвам ,че ще имат смелостта да нападнат и НАТО. Разбира се, че това е ужасно деяние и не мисли ,че го пренебрегвам. Нека да не спираме да живеем все пак.

          Коментар


          • https://nova.bg/amp/news/view/2022/0...82-1945-%D0%B3

            Джонсън: Ситуацията в Украйна може да доведе до най-голямата война в Европа от 1945 г.

            Помните ли моята прогноза,базирана на историята...
            Преди година прогнозирах че в света винаги е имало войни,след шокови събития като Ковид.
            Причината е че когато търговията глобално бива ударена шоково,значимо,от нещо си,както локдауните сега,мерките,разбиването на всичко което до онзи ден беше нормално,и работеше света бива тласнат към война и в момента след 2020 когато световната търговия беше запратена в ъгъла отново сме свидетели на зараждащ се глобален военен конфликт.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Мерси, Каврък. С къщетата май съм поизпуснал влака.
              Изпуснат ли влака около Украйна....къщетата са последна грижа...е.....Ло си е ....м....та

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение

                И Земята спира да се върти.
                Кавръков, банките никога няма сами да си отрежат главата, по начина по който ти си представяш развитието на нещата.
                http://m.dnes.bg/top-novini/2022/02/...-donbas.520982
                Кризата в Украйна: НАТО очаква война, танкове влязоха в Донбас

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Тогава банките врътват кранчето,кредита спира,хората обедняват още повече,на никой няма да му е до имоти.Цените ще паднат,защото никой няма да му е до имоти.
                  И Земята спира да се върти.
                  Кавръков, банките никога няма сами да си отрежат главата, по начина по който ти си представяш развитието на нещата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dragi mi smehurko Разгледай мнение

                    Извинявам се, че се намесвам в разговора, но в новия ти наемен договор е добре да включиш "минимална рента" т.е. рента под която арендатора не може да падне, обичайно е 5-10 лв. под обичайната рента. рентите за миналата и по-миналата години не са критерии, защото миналата беше много добра година, а по-миналата много лоша.
                    Да, ще взема под внимание всички препоръки. Благодаря!
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                      Браво Левче в моя вилает си купил " както казват местните". Аз съм родом от Шумен. Поздрави от Варна.
                      п.п. Аз имам земи в Смядово около 80 декара.
                      Благодаря, Black...Умирам от кеф, скатах няколко десетки хилки от инфлацията. И доходност ще има, поне 80 кинта от декар ще ковна.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                        Току що ми каза че договор година за година. Няма неустойки. Все пак, танкс Берти
                        Браво Левче в моя вилает си купил " както казват местните". Аз съм родом от Шумен. Поздрави от Варна.
                        п.п. Аз имам земи в Смядово около 80 декара.
                        Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Няма, имаме договора и всичко е точ. Чакам го да свърши периода и тогава сме на чисто. А договор за тази година авансово пиша аз.
                          Извинявам се, че се намесвам в разговора, но в новия ти наемен договор е добре да включиш "минимална рента" т.е. рента под която арендатора не може да падне, обичайно е 5-10 лв. под обичайната рента. рентите за миналата и по-миналата години не са критерии, защото миналата беше много добра година, а по-миналата много лоша.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Честито!
                            Страхотна сделка.
                            Лепни и едно сглобяемо къще и си готов..
                            Мерси, Каврък. С къщетата май съм поизпуснал влака.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              година за година не се задължени да го заверят и впишат при нотариус ( може и да е вписан, но пак е ок), но определено е по-лесно да го прекратиш ако искаш. ако не е сключен при нотариус - отиваш при арендатора (ако не ти се скрие и ти разписва) ако ти се скрие се пуска нотариална покана и пак има чалъм, но е по-бавно.

                              ако си плаща зор нямаш и си прибираш рентата
                              цената на земята ни е ниска за ЕС, а стоката е експортен продукт.

                              поздрави
                              Няма, имаме договора и всичко е точ. Чакам го да свърши периода и тогава сме на чисто. А договор за тази година авансово пиша аз.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                                А това как би се отразило на цените на НИ ?
                                Тогава банките врътват кранчето,кредита спира,хората обедняват още повече,на никой няма да му е до имоти.Цените ще паднат,защото никой няма да му е до имоти.

                                Коментар

                                Working...
                                X