IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Т.е. рече, че не са малко парите в койни. Е и аз това написах. Ако бяха на друго място щеше да има отражение. :-)
    Ще рече, че са нищожни на целия фон.

    Коментар


    • 11 685 сделки с имоти са сключени в София през последното тримесечие на 2021 година, което представлява ръст от 22,3% на годишна база, показват данни на агенцията по вписванията. Това означава, че в София бе счупен 12-годипен рекорд.

      https://blitz.bg/ikonomika/imotniyat...ord_news864237.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

        Това ще рече, че стойността на произведените стоки и услуги е над 50 пъти по-голяма, капитализацията на световния капиталов пазар е над 60 пъти по-голяма, паричната маса е над 70 пъти повече, стойността на недвижимите имоти в световен мащаб е над 200 пъти по-голяма, световното богатство е около 240 пъти по-голямо, а пазарът на деривати е над 600 пъти по-голям от криптосите.
        Т.е. рече, че не са малко парите в койни. Е и аз това написах. Ако бяха на друго място щеше да има отражение. :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Ми не е малко според мен. 85 трилиона световен БВП, 1.5 трилиона койни, а са били и повече.
          Това ще рече, че стойността на произведените стоки и услуги е над 50 пъти по-голяма, капитализацията на световния капиталов пазар е над 60 пъти по-голяма, паричната маса е над 70 пъти повече, стойността на недвижимите имоти в световен мащаб е над 200 пъти по-голяма, световното богатство е около 240 пъти по-голямо, а пазарът на деривати е над 600 пъти по-голям от криптосите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            25 градуса? Че се издУшите вътре. Ти прозорци не отваряш ли?
            На двата апартамента при мен сметките са по 80-90 лева. Отопляват се изцяло от тръбите, които минават през банята. Радиатор не е пускан не помня откога. Около 20 градуса вътре - напълно достатъчно.

            Най се кефя на купили ново във Вадите на газ. 1000 левчета сметка - и аз чух нещо подобно като теб.
            Песи сравнява круши с бетон...Особено ме кефи как за еднаква квадратура новото сметка 140 а старото 500....Някакви сили са го озарили...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Сметка за парно за миналият месец 140 лева при 25 градуса вътре / малки деца и онлайн училище/, старо за подобен размер 500 лева +, приятел с ново на газ и по-калпава изолация за 30 квадрата повече от мен 1100 лева при 21 градуса вътре....
              Новото си е ново....:-)
              25 градуса? Че се издУшите вътре. Ти прозорци не отваряш ли?
              На двата апартамента при мен сметките са по 80-90 лева. Отопляват се изцяло от тръбите, които минават през банята. Радиатор не е пускан не помня откога. Около 20 градуса вътре - напълно достатъчно.

              Най се кефя на купили ново във Вадите на газ. 1000 левчета сметка - и аз чух нещо подобно като теб.
              Last edited by X_Y; 23.01.2022, 18:54.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Има го и този момент. То тези 25% с койни Американци немат пари и за бунгалото така или иначе.
                Чудя се какъв процент са истински къщи.....
                Кога най после ще разбрете че това е нация от крадци убийци и измамници.Така е създадена тая държава така живеят и до днес.Грабежи и убийства по цял свят..Но вече свърши няма къде щото навсякъде вече бият

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  те тука пА се изказА неподготвен
                  ти на плевника, колко земетръсни шайби си бил
                  Венко оти скачаш така като чуеш за Папурете???,На плевнико шайби не му трябват.Но специално за тебе ще снимам шайба да се увериш за какво става дума...Ваша воля хвърляйте си парите на вятъра.....и дано оживеете...Не разбирам как ще купиш подобен боклук и вътре ще са децата ти внуците ти.по добре плевник отколко таков кофтор

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Песи ей днеска не ти е ден...Къде тула в САЩче да да купуват...Дръвените бунгала са съшата измама и ваккум
                    Има го и този момент. То тези 25% с койни Американци немат пари и за бунгалото така или иначе.
                    Чудя се какъв процент са истински къщи.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Те с това оръжие могат да отидат и в истинска банка ама не ходят....
                      Никой не ги е принуждавал да купуват вакум....
                      Друго си е тулата. Не мож я мръдна 100 години....:-)
                      Песи ей днеска не ти е ден...Къде тула в САЩче да да купуват...Дръвените бунгала са съшата измама и ваккум

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Как приключва? 25% от американците държат крипто. 24,999 % от тях са въоражени.
                        Те с това оръжие могат да отидат и в истинска банка ама не ходят....
                        Никой не ги е принуждавал да купуват вакум....
                        Друго си е тулата. Не мож я мръдна 100 години....:-)
                        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 23.01.2022, 17:22.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
                          Пазарната капитализация на крипто активите е една прашинка в световната финансова система.
                          Ми не е малко според мен. 85 трилиона световен БВП, 1.5 трилиона койни, а са били и повече.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Там е новата офшорна зона - влагат се КРАДЕНИТЕ пари. Е и ИТ-тата се правят на модерни и имат по една шепа койни макс
                            Каква офшорка може да е това с такива вариации на цените ?!

                            Коментар


                            • Очаквам поскъването да расте най-малко с ръста на инфлацията и ръста в поскъпването на работната ръка и към него като се прибави повишеното търсене и не до там адекватното предлагане ръст от 25% само за тази година е съвсем реален

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Песи просто се излагаш,Новото е пълен боклук пълен при това е опасно.А разно Вади Ливади Долини Манастири Малини Къпини Витоши Папуре Бучумиши изобщо няма да коментирам.Оня ден се наложи да отидм до Студентски град...Нема такава отврат
                                те тука пА се изказА неподготвен
                                ти на плевника, колко земетръсни шайби си бил
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X