IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    А па у Европа ще е ного убаво. Пречупваш нещата през твоят житейски опит, аз през моят. Та моят показва , че с доза КЪСМЕТ може и у нас да се получат нещата..... в София разбира се.
    По никакъв начин няма да ги спирам разбира се ако искат навън / надявам се че не/ Тогава ще продадат нещо в Гоцето и купят с парите в центъра на Берлин ;-))))
    През твоята може ама през тяхната как ще е?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
      У ф стани богат една брокерка дето ма е развеждала се излага.
      Направи ми доста добро впечатление само с това че си носеше лазерна ролетка
      Доста е зле положението...

      Коментар


      • вече съвсем се отчаях с тия цени тука
        замислям се, дали да не купя нещо в/около несебър.
        ако не става за под наем, ще се правя, че е за лично.
        как ви се вижда идеята?
        Last edited by ratten; 08.02.2022, 19:57.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

          Кажи и ние да сравним.Че нещо не ти вервам.
          Убаво, при единият съм малко назад - Януари 2007. Индекса е по 3 , а имота ми е по 2.5 , но пък съм живял в него почти 10 години, и носи наем. Освен това тогава и да исках щеше да ми е сложно да инвестирам в индекси.... Ако пак питаш - покупка в Гоцето на 750 евро, сега го смятам малко под 2К.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Аз съм сравнил вече и предполагам не ти изглеждам недоволен :-)
            Кажи и ние да сравним.Че нещо не ти вервам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              То и баща ми остави милиони дето не струваха нищо....
              Ако има дам такъв пример и имат покрив над главата съм ок.
              Ами и ти си тръгнал на там.Ще оставиш тухли дет не струват нищо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                Апартите са за лично полване.Аз го научих на мислене.
                3 апарта ще ползва ? Ми той повече от мен ползва. Добре мисли видно е....
                Аз карах 1 година в 2 и беше мъка...

                ПП Инвестицията в образованието е особена работа / знам че при теб се е получило/, но отново опираме до това , че не може всички да са директори макар и всички да са учили за такива. Идва въпросът от всичките учили кой е по-по-най. Аз като умерен песимист не вярвам , че мойте ще са най-най....
                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 08.02.2022, 19:38.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                  Ами ивестирай в образованието на децата вместо в тули на ливъридж и ще имат много по-голям доход от 1500 лева.Стига да са интелигентни и трудолюбиви. А така направих и съм доволен.Похарчи пара колкот за една маломерка от радковите.Ама сина вече 3ти апартамент купува.
                  това ти е най-добрата инвестиция, колега. браво.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                    Дай инфо какво си купил и кога да сравниме с индексите.
                    Аз съм сравнил вече и предполагам не ти изглеждам недоволен :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Е на какво го научи.... да купува апарти.... :-)
                      Ливъридж няма. Имаше идея да има, но се размина засега.
                      Апартите са за лично полване.Аз го научих на мислене.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Покрив ще имат, но под наем в град извън БГ. В БГ след 20години ще има само шведи и пенсии. Ако се опитваш да ги задържиш в България, само ще ги отчуждиш. Не си ти, който трябва да определя къде да живеят. Твоята задача е да ги отгледаш до 18, после да ги подпомогнеш с издръжката за 1 година в университета (пак извън БГ естествено). Оттам нататък те си решават, а ти ще си гледаш здравето и пенсията.
                        А па у Европа ще е ного убаво. Пречупваш нещата през твоят житейски опит, аз през моят. Та моят показва , че с доза КЪСМЕТ може и у нас да се получат нещата..... в София разбира се.
                        По никакъв начин няма да ги спирам разбира се ако искат навън / надявам се че не/ Тогава ще продадат нещо в Гоцето и купят с парите в центъра на Берлин ;-))))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          Ами ивестирай в образованието на децата вместо в тули на ливъридж и ще имат много по-голям доход от 1500 лева.Стига да са интелигентни и трудолюбиви. А така направих и съм доволен.Похарчи пара колкот за една маломерка от Радковите.Ама сина вече 3ти апартамент купува.
                          Е на какво го научи.... да купува апарти.... :-)
                          Ливъридж няма. Имаше идея да има, но се размина засега.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            То и баща ми остави милиони дето не струваха нищо....
                            Ако има дам такъв пример и имат покрив над главата съм ок.
                            Покрив ще имат, но под наем в град извън БГ. В БГ след 20години ще има само шведи и пенсии. Ако се опитваш да ги задържиш в България, само ще ги отчуждиш. Не си ти, който трябва да определя къде да живеят. Твоята задача е да ги отгледаш до 18, после да ги подпомогнеш с издръжката за 1 година в университета (пак извън БГ естествено). Оттам нататък те си решават, а ти ще си гледаш здравето и пенсията.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              В някаква степен съм съгласен с тва дет си написал - не се знае след 50 години кой, къде и какво. Но отговора на тези въпроси е по-лесен като има ТУЛА зад гърба....
                              Например в настоящият момент ако имах 20+ годишно чаве БЕЗ имот то няма никакъв шанс да има спокоен живот докато стане на 40. Ще земе некъде 1500 лева от които тънък наем при Евго и разходи 700 лева, папо 500 лева и с 300 лева ще требе да избира между айфон, 25 годишна кола, почивка, кака на ресторант веднъж на 2 години и т.н..... почти НУЛА шанс да направи семейство, деца, дом....
                              БаЙ Пеше, аз дето имах по некое професионално рамо от твоят човек / а децата ми едва ли ще го имат/ до 35 години не съм мислил за деца бре. Разбираш ли каква е разликата в старта който мога да дам на моите чавета ? Дори и да се окажат ненужни имоти някога е по-добре да ги има от това да ги няма и да не могат никога да ги имат сами....
                              Ами ивестирай в образованието на децата вместо в тули на ливъридж и ще имат много по-голям доход от 1500 лева.Стига да са интелигентни и трудолюбиви. Аз така направих и съм доволен.Похарчи пара колкот за една маломерка от радковите.Ама сина вече 3ти апартамент купува.
                              Last edited by nradev; 08.02.2022, 19:36.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                ЕТФ-чето ли е правилното ?
                                Айде стига - ВСИЧКИ имоти които някога съм купувал БИЯТ индексите. Може да съм извадил късмет като тайминг, но е факт.... А за разликата в спокойствието не ми се говори
                                Дай инфо какво си купил и кога да сравниме с индексите.

                                Коментар

                                Working...
                                X