IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Ъхъ програмист с 10К заплата ще оди у бежански център....:-)
    Песимисте обясних ти нещо .
    Масата няма да дойде тук и няма да дойдат тези програмисти ,или и да дойдат те ше са капка в морето ,
    И най -важното

    https://www.investor.bg/evropa/334/a...govori-346774/


    Палачинаката се обръщаааа

    ХА ХА

    Пак ще гледате в тавана : Така хем Путин е герой хем и агнето цяло
    Зеленски призова Москва да се върне на масата за преговори

    В телевизионно изявление днес Зеленски каза, че призовава руския лидер да се проведат преговори, за да се сложи край на конфликта.

    „Бих искал да се обърна към Русия още веднъж: боеве се водят в цяла Украйна. Нека седнем на разговори, за да спрем смъртта“, каза Зеленски.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      какво влагаш в "недостатъчно съвестен"
      Плаща със забавяне, а е с корона наем .... На негово място щях да предплащам да не изгубя промото....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        би ли работил от етаж на къща и 2 гаража в исторически град в българия?
        накавръков ще го предостави, докато се намери купувач, тоест много дългосрочно
        Не. Платежоспособни са. Не биха живяли там.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Знам ли .... Има 1 договор ми изтича скоро, а наемателя не е достатъчно съвестен...мое да го приключа :-)
          какво влагаш в "недостатъчно съвестен"
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            е тъкмо ще ги завъдиш там
            бизнес инкубатор ще им направиш
            но гледай да не обявят независимост

            на мен пешето ми е дал бизнес съвет, само на въртеливи дупета да отдавам
            Знам ли .... Има 1 договор ми изтича скоро, а наемателя не е достатъчно съвестен...мое да го приключа :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

              Програмист, който взима 12к и може да работи от всяка точка на света, стига да има ток и интернет, не би се съгласил на милостиня и подаяния.
              би ли работил от етаж на къща и 2 гаража в исторически град в българия?
              накавръков ще го предостави, докато се намери купувач, тоест много дългосрочно
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Те разпитват но в най-добрия случай за ниски наеми или за предоставяне на подслон като бежанци от войната
                Ъхъ програмист с 10К заплата ще оди у бежански център....:-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  Мисля че е коректно в тази сиитуация да не търсите наематели ами да предоставите свободните си жилища на бягащите от войната
                  Програмист, който взима 12к и може да работи от всяка точка на света, стига да има ток и интернет, не би се съгласил на милостиня и подаяния.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Това е по сериозното


                    https://news.bg/world/golemi-svetovn...ena-voyna.html
                    Големи световни банки обсъждат опасността от ядрена война

                    Международните банки говорят открито за това, как войната между Русия и Украйна ще се отрази на бизнеса, информира Сиатъл таймс. Но по между си банките обсъждат и нещо друго - опасността от ядрена война.

                    По думите на Алекс Янгър, бивш шеф на МИ-6 и сегашен съветник на Goldman Sachs Group, за пръв път от повече от 30 години заплахата от ядрена война е напълно реална.
                    Каврък, стига си се вкарвал във филми и мисли логично. Щатите дори Северна Корея не посмяха да нападнат, която има под 10 бомби с мощност като от Хирошима, които вероятно не могат да стигнат до Щатите въобще , а ще се занимават с Русия, която може ядрено да унищожи цялата Слънчева система. Единствената възможност за война срещу Русия е да имат бази и ракети около нея, които ще поразят буквално цялата за под 5 минути. И това е основната причина Американците да са в Украйна и руснаците да я разрушат сега....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Хаха, тези са въртиопашки и с такива заплати дори Папура могат да си позволят :-)
                      Съседа ми Украинец от преди е точно програмистче.....
                      е тъкмо ще ги завъдиш там
                      бизнес инкубатор ще им направиш
                      но гледай да не обявят независимост

                      на мен пешето ми е дал бизнес съвет, само на въртеливи дупета да отдавам
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        да, пускай им предизвестието на твоите
                        Хаха, тези са въртиопашки и с такива заплати дори Папура могат да си позволят :-)
                        Съседа ми Украинец от преди е точно програмистче.....

                        Коментар


                        • Мисля че е коректно в тази сиитуация да не търсите наематели ами да предоставите свободните си жилища на бягащите от войната

                          Коментар


                          • https://dariknews.bg/novini/bylgarii...krajna-2301750

                            Ето още примери за БЕЗПЛАТНИ жилища

                            Много хора заявиха готовност да предоставят жилища. Снощи настанихме няколко семейства във Варна“, информира за БТА Манджукова. Тя отправя призив всеки, който има желание да съдейства и да приеме в дома си бежанци, да пише на Фейсбук страницата на Центъра или на welcomehomebulgaria@gmail.com.

                            Коментар


                            • https://www.flagman.bg/article/77492

                              ето ги НОВИТЕ НАЕМАТЕЛИ !!!
                              Пристигнаха първите украински бежанци, очакват се още 40 семейства в Гурково

                              Атанасов предоставя около 100 свои имота безвъзмездно. Той не иска наем. Прави го от родолюбие. Атанасов припомня, че преди век и половина 68 семейства от днешния град Гурково бягат от турците в Украйна, където са приети гостоприемно от населението там.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                да, пускай им предизвестието на твоите
                                Те разпитват но в най-добрия случай за ниски наеми или за предоставяне на подслон като бежанци от войната

                                Коментар

                                Working...
                                X