IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

    Ооо, браво...прочети тогава накъде ще задуха вятъра и в бъдеще бъди по-обективен. Кажете истината на младите, друго не искам!
    Истината е ,че никога в дългосрочен план няма да загубят от покупка на имот. При положение ,че е за лично ползване да купуват веднага когато могат и да не се помайват много.

    Коментар


    • Чудесно е, че има оптимисти за състоянието на икономиката ни, но наясно ли сте какво точно представляват перата, които съм оградил и в условия на паричен съвет как точно се финансират тези минусчета? А потенциалното свиване на паричната маса как ли се отразява на стоящите срещу тях стоки и услуги? (апропо, не мислете че съм ЗА криза, просто гледам едни чисълца тука...)

      https://www.bnb.bg/bnbweb/groups/pub..._a2_pdf_bg.pdf

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

        Ооо, браво...прочети тогава накъде ще задуха вятъра и в бъдеще бъди по-обективен. Кажете истината на младите, друго не искам!
        една истина няма
        човекът скоро е купил и тепърва ще обзавежда и отдава - това е неговата истина.
        ако е на възраст и има спестени пари - истината е една, а ако е на 27-30 и иска да купи с 30 годишна ипотека истината е друга
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          Проблемът с панелите, Евго, са точно тези преустройства за които и сам споменаваш, както и лошата поддръжка! Има едни специфични заварки, които трябва да се подновяват на определен период от време и малко заварчици са достатъчно кадърни да го сторят, защото се бърка до рамото и се прави на сляпо; да не говорим и че фугите нерядко са натъпкани с вестници и стиропор! А какво да кажем за ежегодните ремонти, редовно включващи 'местене на панел' и разширяване на кухнята за см/ка на банята примерно и прочее... Лично съм чувал хора да се хвалят как цял ден са рязали туй 'проклето желязо' дебело колкото китката им! А тия бунаци всъщност са срязали част от носещата конструкция и утре ако недай си Боже друсне - ще си останат там завинаги! Панела на теория може и да е по-добре от тухлата, но не и в нашата реалност (както и старите кооперации по центъра с избити стени, за да напъхат магазините в тях).
          Все пак, тези преустройства са редки и трудни, свързани с много къртене и много отломки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

            Много си сладък. Как разбра на колко години съм и че не зная английски?
            Освен езици, имаш ясновидски и свръхестествени способности, нали, освен солидните ти познания по макро и микроикономика, банково дело, финанси, и всичко останало.
            Ооо, браво...прочети тогава накъде ще задуха вятъра и в бъдеще бъди по-обективен. Кажете истината на младите, друго не искам!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              панелното строителство (това от 80-те години) не е толкова лошо. Като се преработи и осъвремени апартамента, получаваш голяма площ с много добре проектирани помещения, няма чупки, няма тесни стаички. И до скоро не беше скъпо.
              Проблемът с панелите, Евго, са точно тези преустройства за които и сам споменаваш, както и лошата поддръжка! Има едни специфични заварки, които трябва да се подновяват на определен период от време и малко заварчици са достатъчно кадърни да го сторят, защото се бърка до рамото и се прави на сляпо; да не говорим и че фугите нерядко са натъпкани с вестници и стиропор! А какво да кажем за ежегодните ремонти, редовно включващи 'местене на панел' и разширяване на кухнята за см/ка на банята примерно и прочее... Лично съм чувал хора да се хвалят как цял ден са рязали туй 'проклето желязо' дебело колкото китката им! А тия бунаци всъщност са срязали част от носещата конструкция и утре ако недай си Боже друсне - ще си останат там завинаги! Панела на теория може и да е по-добре от тухлата, но не и в нашата реалност (както и старите кооперации по центъра с избити стени, за да напъхат магазините в тях).

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                Да.

                Браво,

                И аз успях да продам 3 провинциални имота и да прекратя 2 съсобствености, като изгодно изкупих дела им.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                  https://www.google.com/amp/s/flipboa...0%3fformat=amp

                  На вас не можем да помогнем, но младите знаят чужди езици.
                  Пазар на купувача с учудващо бърз преход в Канада!
                  Много си сладък. Как разбра на колко години съм и че не зная английски?
                  Освен езици, имаш ясновидски и свръхестествени способности, нали, освен солидните ти познания по макро и микроикономика, банково дело, финанси, и всичко останало.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Това в час по "Човек и природа" ли го научи?
                    О джонка... що не си в обетованата земя, как е вечния недоволен и все друг му е виновен?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      И си продал стари апарти, за да купиш по-хубави?
                      Да.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                        Специалисте, объркал си се с ролята на песимиста. Виж данните за първо тримесечие, виж какво съм ти цитирал, да ще има инфлация висока няколко години, но заплатите ще растат. Ние кризата няма да я усетим в следвствие на ренесанс на икономиката, в следствие на създаването на реална пазарна икономика. Поради тази причина и цените на имотету нема да паднат независимо от лихвения процент...наемите ще се качват. Очаквам това, което постигнаха другите държави след присъединяването си към ЕС ние да го постигнем сега, защото ще сме освободили спирачката...
                        Това в час по "Човек и природа" ли го научи?

                        Коментар


                        • Специалисте, Знаеш ли звучиш ми като изхабен от прехода човек, криещ се зад безспорните си познания.
                          Лацоник, вече всички сме наясно с познанията ти в сферата на икономиката... та по моя преценка само хабиш клавиатурата и времето си...
                          Last edited by pepe1234; 20.05.2022, 12:55.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                            Специалисте, объркал си се с ролята на песимиста. Виж данните за първо тримесечие, виж какво съм ти цитирал, да ще има инфлация висока няколко години, но заплатите ще растат. Ние кризата няма да я усетим в следвствие на ренесанс на икономиката, в следствие на създаването на реална пазарна икономика. Поради тази причина и цените на имотету нема да паднат независимо от лихвения процент...наемите ще се качват. Очаквам това което постигнаха другите държави след присъединяването си към ЕС ние да го постигнем сега, защото ще сме освободили спирачката...
                            Хумор сатира и забава! Приличаш ми на един хуморист във форума. Без двигател и срещу баир, ако освободиш спирачката резултата ще е ход назад.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                              двустаен, тухла, на зелено, 1100Е
                              И си продал стари апарти, за да купиш по-хубави?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                                Специалисте, объркал си се с ролята на песимиста. Виж данните за първо тримесечие, виж какво съм ти цитирал, да ще има инфлация висока няколко години, но заплатите ще растат. Ние кризата няма да я усетим в следвствие на ренесанс на икономиката, в следствие на създаването на реална пазарна икономика. Поради тази причина и цените на имотету нема да паднат независимо от лихвения процент...наемите ще се качват. Очаквам това което постигнаха другите държави след присъединяването си към ЕС ние да го постигнем сега, защото ще сме освободили спирачката...
                                Както кажеш.

                                Коментар

                                Working...
                                X