IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Такива са новите реалности и е трудно да се отсее нещо истинско защото публичното както си написал е много рядко обективно, неутрално и написано без насоки за читателя.. Остават само цифрите, но уви и те много често се пипат та така....
    Нататък Юлката знае... конспирации :-)
    Юлката се вписва в плеядата от прогностици, които не могат да познаят дори момента в който ще напълнят собствените си гащи.
    Смешно е, който и да било да дава прогнози. Дори BONI, се въздържа от такива. Откъде идва самочувствието на разни еднодневни никове да дават прогнози, за мен е загадка...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL

      Хахаха, няма и нужда да разбираш. Живей си в твоята реалност, без НИ
      Опитваш се да обобщиш нещо, а се изразяваш несвързано, не зная каква е причината!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение


        100% е така по отношение на болднатото. Бедата е , че се отнася за 99% от източниците във всички найменования,посоки и цветове на тези пристрастия.
        Такива са новите реалности и е трудно да се отсее нещо истинско защото публичното както си написал е много рядко обективно, неутрално и написано без насоки за читателя.. Остават само цифрите, но уви и те много често се пипат та така....
        Нататък Юлката знае... конспирации :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

          А честито.
          Тайна ли е къде и какво или си казала но аз съм го пропуснал ?
          Пропуснал си само 30г. от живота си в САЩ, не е голям пропуск според теб, така, че всичко е точно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
            Сладурчета-папурчета, гледайте малко по-ведро и ще видите, че ще сте по-щастливи.
            Можете да ме поздравите с новата ми покупка на имот
            А честито.
            Тайна ли е къде и какво или си казала но аз съм го пропуснал ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
              Да обобщим мненията тази вечер:
              За пореден път човек занимаващ се с НИ, прави реална покупка на имот....и то какъв имот. които никога не са имали, а и нямат топки, продължават да бистрят политиката, защо не трябва да купуват НИ до края на дните си.
              Нищо не разбрах!?

              Коментар


              • Да обобщим мненията тази вечер:
                За пореден път човек занимаващ се с НИ, прави реална покупка на имот....и то какъв имот. които никога не са имали, а и нямат топки, продължават да бистрят политиката, защо не трябва да купуват НИ до края на дните си.
                Last edited by X_Y; 19.05.2022, 21:45.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                  Сладурчета-папурчета, гледайте малко по-ведро и ще видите, че ще сте по-щастливи.
                  Можете да ме поздравите с новата ми покупка на имот
                  Честито Дурка.Да си го ползваш със здраве и да ти носи много наеми..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Въпрос на политически пристрастия в отразяването и чудене откъе да се изсмуче сгодна цифра....А реалността е долу при голям минус на населението за годината

                    През първото тримесечие на 2022 г. безработицата намалява спрямо същия период на предходната година с 1.4 процентни пункта и достига 4.9%, съобщи Националният статистически институт.

                    През първото тримесечие на 2022 г. общият брой на заетите лица е 3 068.3 хил., от които 1 632.2 хил. мъже и 1 436.0 хил. жени. В сравнение с първото тримесечие на 2021 г. броят на заетите лица се увеличава с 1.3%
                    Процента на безработица в момента е на дъно от САЩ до Европа,и сега ще оставя въпроса към теб какво показва това,като признак и какво следва след това.....Имай предвид че дъното на безработицата е доста важен показател за това къде се намираме и какво предстои ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Въпрос на политически пристрастия в отразяването и чудене откъе да се изсмуче сгодна цифра....А реалността е долу при голям минус на населението за годината

                      През първото тримесечие на 2022 г. безработицата намалява спрямо същия период на предходната година с 1.4 процентни пункта и достига 4.9%, съобщи Националният статистически институт.

                      През първото тримесечие на 2022 г. общият брой на заетите лица е 3 068.3 хил., от които 1 632.2 хил. мъже и 1 436.0 хил. жени. В сравнение с първото тримесечие на 2021 г. броят на заетите лица се увеличава с 1.3%

                      100% е така по отношение на болднатото. Бедата е , че се отнася за 99% от източниците във всички найменования,посоки и цветове на тези пристрастия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                        Сладурчета-папурчета, гледайте малко по-ведро и ще видите, че ще сте по-щастливи.
                        Можете да ме поздравите с новата ми покупка на имот
                        Браво, Дурка, супер железна си!!!. Ще ми пишеш на лични ако решиш. Остава между нас.
                        Аз също ще ти пиша къде нагазих
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Благодаря на всички за поздравите Искрено се радвам на покупката си

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                            Честито Дурка! Страхотна покупка в страхотна дестинация. Сега можеш да посветиш и понижителите. Да загреят малко
                            Мерси , но повече не просветлявам никого ! На когото е трябвало съм писала вече, ще се радвам още някой ако успее да се облажи преди да рухне тази далавера

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение
                              Хиляди хора губят работата си

                              Най-тежка е ситуацията в строителството и развлеченията

                              https://trud.bg/%D1%85%D0%B8%D0%BB%D...Nbp1YODxiLgfzE
                              Въпрос на политически пристрастия в отразяването и чудене откъе да се изсмуче сгодна цифра....А реалността е долу при голям минус на населението за годината

                              През първото тримесечие на 2022 г. безработицата намалява спрямо същия период на предходната година с 1.4 процентни пункта и достига 4.9%, съобщи Националният статистически институт.

                              През първото тримесечие на 2022 г. общият брой на заетите лица е 3 068.3 хил., от които 1 632.2 хил. мъже и 1 436.0 хил. жени. В сравнение с първото тримесечие на 2021 г. броят на заетите лица се увеличава с 1.3%

                              Коментар


                              • Хиляди хора губят работата си

                                Най-тежка е ситуацията в строителството и развлеченията

                                https://trud.bg/%D1%85%D0%B8%D0%BB%D...Nbp1YODxiLgfzE

                                Коментар

                                Working...
                                X