IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Хахаха, сигурно имам "пропуснати" ползи след като апартамента ми си възвърна няколко пъти инвестицията и нарасна като цена в пъти
    Такива "загубени" ползи най-много ги обичам хахаха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Това е вярно и опита ми го показва и доказва от начало до край !!!
      В началото на 21-ви век купих в кв. Изток ап. с гараж за 55000 $ .Цената беше нечувано висока ,но повече никога не спадна под тази цена ! Никога !!!
      Така, че съм права, но е задължително да се гледа с мисъл и да се знае ,че локацията е много, ама много важна ,както и какъв имот се купува !
      Край с "анализите" ти !!!
      Моят опит в недвижимите доказва същото. Въпросът е защо трябва да доказваме на несретници, които са под наем или спят под мостовете, защо е по-приятно да притежаваш имоти

      Коментар


      • Кво става с тия курници. Ефтинджос ли е работата вече. Спреха ли да се блъскат с лакти тия нулеваци на перона, както се изказваше един поп тука във форума.
        Адреналин гледам, че по-рано се е наклепал тая вечер и нема сили да пише тука.
        Уж щеше да ми предлага нещо на тънкана в Бургас или Несебър.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Ама, какви "моркови" трябват ? Хайде, ще ти пусна един. Преди известно време тук, публично си писахме с better, аз си мислех едно, той ме опровергаваше с друго .Проверих, той беше прав и се замислих как мога да се облагодетелствам от създалата се ситуация. Веднага когато ми просветна се обадих в БГ и след седмица имах инфо с помощта на което стигнах до сделка за десетина дни. Все още съм в БГ, защото другата седмица си взимам нот. акт. имам среща с бояджии ,а и трябва да регистрирам имота в общината, както и да сменя партидите за ток, вода и СОТ.
          Няма никаква конспирация или нещо което да е скрито ,а трябва само малко логично мислене и незабавно действие. Нищо повече или по-малко !
          Ето един съвет за какъвто пишете
          Колежке, говорите като Нострадамус. Разбираемо е само за посветените. Но, благодаря за хинта.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Хахаха, сигурно имам "пропуснати" ползи след като апартамента ми си възвърна няколко пъти инвестицията и нарасна като цена в пъти
            Такива "загубени" ползи най-много ги обичам хахаха
            Пропуснатите ползи със задна дата знаеш тук много хора се появяват и ги смятат в последствие много добре. Същите хора винаги продават на връх и купуват на дъно. Знаеш ли колко пари щеше да направиш от биткойн с тези 55к долара?

            Съдбата обича смелите както се казва - докато другите чакат вселената да се нареди специално за тях и да им поднесе всичко на тепсия, те вземат решения спрямо ситуацията която в доста моменти изглежда нелогична на хората около тях. И в случая много хора биха решили че си луда да купуваш в момента, без да знаят къде и за колко пари.

            И аз чаках да паднат като дойде короната, и още чакам да паднат. Всичко което ставаше за нещо вече го няма. Сега пак очаквам да паднат с лекото вдигане на лихвите, но какъвто съм куц в прогнозите по-вероятно да се вдигнат.

            Липсва ми купата, беше забавно да чета темата с бруталния му селски стил. Ще вземе да се окаже прав за 2029-а.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

              От една случайност правиш генерални заключения и имаш куп пропуснати ползи!
              Хахаха, сигурно имам "пропуснати" ползи след като апартамента ми си възвърна няколко пъти инвестицията и нарасна като цена в пъти
              Такива "загубени" ползи най-много ги обичам хахаха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Това е вярно и опита ми го показва и доказва от начало до край !!!
                В началото на 21-ви век купих в кв. Изток ап. с гараж за 55000 $ .Цената беше нечувано висока ,но повече никога не спадна под тази цена ! Никога !!!
                Така, че съм права, но е задължително да се гледа с мисъл и да се знае ,че локацията е много, ама много важна ,както и какъв имот се купува !
                Край с "анализите" ти !!!
                От една случайност правиш генерални заключения и имаш куп пропуснати ползи!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                  'Истината е ,че никога в дългосрочен план няма да загубят от покупка на имот. При положение ,че е за лично ползване да купуват веднага когато могат и да не се помайват много.'

                  Това не е вярно и анализът го доказва!
                  Това е вярно и опита ми го показва и доказва от начало до край !!!
                  В началото на 21-ви век купих в кв. Изток ап. с гараж за 55000 $ .Цената беше нечувано висока ,но повече никога не спадна под тази цена ! Никога !!!
                  Така, че съм права, но е задължително да се гледа с мисъл и да се знае ,че локацията е много, ама много важна ,както и какъв имот се купува !
                  Край с "анализите" ти !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Да, ама не С какво се опитвам да влияя ? Я, се замисли дали ми пука или дали искам да влияя на някой !!!
                    'Истината е ,че никога в дългосрочен план няма да загубят от покупка на имот. При положение ,че е за лично ползване да купуват веднага когато могат и да не се помайват много.'

                    Това не е вярно и анализът го доказва!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                      Опитвате се да влияете, но не се получава! Не си сама вие сте цял театър!
                      Да, ама не С какво се опитвам да влияя ? Я, се замисли дали ми пука или дали искам да влияя на някой !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Хайде, още един ,който спори за неща които не разбира Наистина ли си мислиш, че ме интересува мнението на всички хора които пишат тук ? Изобщо не ми пука дали ме харесвате или не !!! Както и нямам никакви намерения да влияя на пазара на НИ. Не си правя дори илюзията, че с писане по форуми може да се повлияе на един свободен пазар !!!
                        Никой не си продава никаква чест или достойнство, това доказва само много елементарно мислене, нищо повече !
                        Опитвате се да влияете, но не се получава! Не си сама вие сте цял театър!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                          Аз не съм на ничия страна колега. Като оня сънародник дето искаше да гласува, но нямаше желание съм, Хем искам да се задържат цените да не ми падне цената на колибката, хем имам желание да паднат за да си купя ваканционна колибка. Идеално би било да е нешо като във вица: навсякъде да е събота само около мен да е петък, но това даже и във вицовете се третира като чудо. Остана само надеждата колежката от Швейцария да пусне малко инфо, но засега отношенията ни са на етап тояга, и тя по никакъв начин не индицира, че се задават моркови.
                          Ама, какви "моркови" трябват ? Хайде, ще ти пусна един. Преди известно време тук, публично си писахме с better, аз си мислех едно, той ме опровергаваше с друго .Проверих, той беше прав и се замислих как мога да се облагодетелствам от създалата се ситуация. Веднага когато ми просветна се обадих в БГ и след седмица имах инфо с помощта на което стигнах до сделка за десетина дни. Все още съм в БГ, защото другата седмица си взимам нот. акт. имам среща с бояджии ,а и трябва да регистрирам имота в общината, както и да сменя партидите за ток, вода и СОТ.
                          Няма никаква конспирация или нещо което да е скрито ,а трябва само малко логично мислене и незабавно действие. Нищо повече или по-малко !
                          Ето един съвет за какъвто пишете
                          Last edited by Dury; 20.05.2022, 23:43.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                            Ако не си продукт на модерацията, няма толкова провокиращ и дразнещ тип "колега". Появяваш се от някаква черна дупка във Вселената и вече си капацитет в темата. Как става този шмекерски номер? Астор умря преди няколко дни.
                            Споделете колежке ( не е typo), кое Ви дразни най-много и ше го коригирам ? Лихвените проценти, даунпеймънта, началната цена ? Кое ?
                            Ако сте виждали черни дупки, от които се появяват разни неша може би е добре да се свържете с НАСА. Хората пращат втори телескоп и харчат милиарди , но не мога да видят даже светлинка да излиза оттам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                              Аз не съм на ничия страна колега. Като оня сънародник дето искаше да гласува, но нямаше желание съм, Хем искам да се задържат цените да не ми падне цената на колибката, хем имам желание да паднат за да си купя ваканционна колибка. Идеално би било да е нешо като във вица: навсякъде да е събота само около мен да е петък, но това даже и във вицовете се третира като чудо. Остана само надеждата колежката от Швейцария да пусне малко инфо, но засега отношенията ни са на етап тояга, и тя по никакъв начин не индицира, че се задават моркови.
                              Имах предвид на страната на истината, логиката, причинно-следствените връзки. Не обичам фалша, той обезличава!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                                В тази фаза на балона само брокер може да купи имоти с голямо намаление.
                                Искрено се съмнявам, че притежаваш толкова слаба експертна оценка, колкото се опита да покажеш днес. Няма пазар, който върви само нагоре. Опитай се да бъдеш по-обективна относно пазара на имоти и може би ще се харесаш на повече хора във форума. С два, три конструктивни съвета относно момента на покупка на имот споделени в този форум няма да обърнеш пазара на имоти. Толкова ли сте бедни, че си продавате честта и достойнството, макар и анонимни. Алчността е погубила много светове ще погуби и този!
                                Дано сте доволни от това което правите, успех на добрите ви дела!
                                Хайде, още един ,който спори за неща които не разбира Наистина ли си мислиш, че ме интересува мнението на всички хора които пишат тук ? Изобщо не ми пука дали ме харесвате или не !!! Както и нямам никакви намерения да влияя на пазара на НИ. Не си правя дори илюзията, че с писане по форуми може да се повлияе на един свободен пазар !!!
                                Никой не си продава никаква чест или достойнство, това доказва само много елементарно мислене, нищо повече !

                                Коментар

                                Working...
                                X