IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Написах ти вече ама не четеш.... Не го интересува - всички купили от него до момента са с кеш....
    Кеш кеш много кеш, трябва да си намери мястото, че през банката трудно ще му докажеш произхода...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Юлката е прогнозирал цените при предишната криза и е познал ,какво му пречи да познае и сега ?
      За предишната не знам, ама за тази много хора познават от години за следващите 6 месеца спада, а то цените са по 2 или по 3 от тогава....:-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        Инвеститора на Песимиста дали е запознат с този сценарий ?

        https://www.investor.bg/novini/130/a...heniia-352410/
        Де Кос от ЕЦБ: Банката може да започне серия от лихвени повишения
        Написах ти вече ама не четеш.... Не го интересува - всички купили от него до момента са с кеш....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
          Юлката доскоро се хилеше само като дете-идиотче, но отскоро взе да прави много смели прогнози.....лошото е, че наесен цените като не паднат и с цент, пак много понижители ще се изпокрият от форума и спорадично ще се появяват разни sergato, minaloto, bude6eto и прочее..
          Ами с аудитория като тебе - какъв друг подход да има човек! Радвай се, че изобщо те отразявам.

          По принцип с длъжници не говоря, а ти ми дължиш 1 извинение!

          p.s. Да не говорим, че с лекота и останалите ти глупости бих оборил /дето плямпаше, че не съм бил на ски-курортите, които изредих, а съм овършал 2/3 от Алпите/ и прочее... просто не си губя времето с такива като тебе.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Юлката доскоро се хилеше само като дете-идиотче, но отскоро взе да прави много смели прогнози.....лошото е, че наесен цените като не паднат и с цент, пак много понижители ще се изпокрият от форума и спорадично ще се появяват разни sergato, minaloto, bude6eto и прочее..
            Юлката е прогнозирал цените при предишната криза и е познал ,какво му пречи да познае и сега ?

            Коментар


            • Инвеститора на Песимиста дали е запознат с този сценарий ?

              https://www.investor.bg/novini/130/a...heniia-352410/
              Де Кос от ЕЦБ: Банката може да започне серия от лихвени повишения

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Страхувам се че не можеш да си намериш "сбъдналите се прогнози". Чакам - дата на поста, цитат, потвърждение за сбъдването.
                Като кой ще ги представи, като се е регнал преди 20 дни. То и аз може да се представя и за папата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                  Ти не мисли за мене. Аз купувам без ипотеки и не купувам за избиване.
                  Купувам си го за кеф, като се пенсионирам да си живея там, да си зяпам морето от от прозореца и като пресека улицата да съм в морската градина.
                  Казвам го за десети път, хеле ви влезе в празните кратуни - хубав имот, на добра локация, в добро състояние ВИНАГИ ще бъде отдаваем под наем.
                  Ако цената му падне догодина, след 10 години ще е двойно по-висока. Панимаеш, или?
                  Сега, само не ми говори за бомби, холера, смърт и края на света, че ставате смешни вече.

                  Наемите в градовете по морето са 20 процента нагоре. Колкото и да не ви се иска и колкото да злобеете.
                  Досега не съм прочел един понижител да е купил нещо през последните 10 години. Затова е тази разяждаща жлъчката злоба.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Нещата в момента с цените на имотите стават дискусионни, но разбира се мнения като горното и на Юлката са меко казано абсурдни - 15-20% спад за 6 месеца или 50% за година е.... не искам да използвам точното прилагателно.
                    Преди седмица говорих с познат инвеститор. Без да влизам в детайли неговото мнение е че цените няма да паднат и цент / той познава и всички други големи инвеститори/. Може да има забавяне на продажби, проекти, но цени няма да се свалят каквото и да стане.... Негово мнение...., а той има опит като инвеститор и в други държави не само у нас.
                    Юлката доскоро се хилеше само като дете-идиотче, но отскоро взе да прави много смели прогнози.....лошото е, че наесен цените като не паднат и с цент, пак много понижители ще се изпокрият от форума и спорадично ще се появяват разни sergato, minaloto, bude6eto и прочее..

                    Коментар


                    • „За съжаление, предишните управляващи ни оставяха едно много тежко наследство. В редица сектори през последните 12 години кражбите са били безогледни. Не вярвам някой да си е избирал да управлява в ситуация като тази. Ситуация на война и на редица кризи, за които тежката отговорност носи онова прословуто статукво, срещу което логиката е да сме изправени обединено, така че се опитваме наистина в името на това да укротим под някаква форма народното недоволство в момента и да намерим баланс в обществото да предложим този пакет от мерки“, допълни Балабанов.
                      Това по повод на това колко сиви пари има ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                        За пенсионерите се отнася 56%

                        Коментар


                        • =Laconic;n3924327]

                          Ударно може да бъде увеличение с 50% и повече, увеличение с 5% си е скромно!
                          За една година вдигаме пенсиите със 167 лева, а ГЕРБ за своите 12 години на власт ги вдигнаха едва със 100 лева. Ето къде са парите от спрените кражби. Това заяви при представяне на мерките на правителството премиерът Кирил Петков.

                          Той обеща 25 стотинки отстъпка за дизел и бензин А-95 при всяко зареждане.

                          Мерките са на база общите ни виждания, че когато става дума за стандарта на живот на българите, за овладяване на кризата, ние сме единни. Мерките представляват възможност да подкрепим най-уязвимите, които в момента са с най-голям риск от ефекта на инфлацията, младите семейства с деца, както и се фокусираме специално върху горивата и електроенергията.

                          Това заяви на брифинг министър-председателят.

                          0% ДДС за хляба, осъвременяване на пенсиите с близо 20%, по-високи данъчни облекчения за семействата с деца и отстъпки за горивата, включително за бензин и дизел – това са само част от мерките в антикризисния пакет, приет в рамките на вчерашния коалиционен съвет.

                          "Увеличава се данъчно облекчение на деца от 4500 на 6000 лв. годишно, като бъде дадена възможност да се ползва на всеки 3 месеца. Осъвременяване на пенсиите средно с над 20%. Всички пенсионери ще получават своята Ковид добавка и допълнителни 10% за всяка пенсия. Минималната пенсия скача от 370 на 467 лв. За последните 12 месеца повишението е 56%. Докато по времето на ГЕРБ за 12 г. минималната пенсия се качи със 100 лева, тук за една година е нагоре със 167 лева. Ето тук са парите от кражбите", обясни министър-председателят Кирил Петков.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение
                            Федералните даже ще фалшифицират по-висока заетост като основание за по-високи лихви!
                            Може и да фалшифицират, не знам!?

                            Имаме късмет, че Конспиратор No.1 във форума |Песимиста| е сред нас и ще каже дали е така!
                            Last edited by Julius_BG; 18.05.2022, 16:12.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                              Да, последните х години "реалното" увеличение беше отрицателна стойност....
                              Ударно може да бъде увеличение с 50% и повече, увеличение с 5% си е скромно!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Тцъ, драги... тцъ! едно гоУемо ТЦЪ.

                                Лагард вече предупреди за турбуленции

                                Федералните изрично казаха, че ще жертват заетостта (и имат моите адмирации)!

                                Киро хубаво ще вдигне заплатите /както си мечтаете/, ама нали някой трябва да ги изкара тия пари... или да тегли нов заем!?

                                А после? Тия заеми нъл трябва да се връщат! Мм?
                                Филма с лесните заеми е започнал да придобива по тъжно развитие още в началото на Май по данни от брокери,Песимиста ми цитира неговия строител но аз не знам банка да кредитира дупки и картинки ,такъв кредитор няма ,освен шараните дето плащат на зелено .

                                Коментар

                                Working...
                                X