IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
    Ето Ви линк за цени на хладилници в България.
    Е... https://www.technopolis.bg/bg//Domak...er/c/P11100302

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
      https://www.investor.bg/po-sveta/453...ihvite-352810/

      Туке вече се говори за риск от (забележете) нарастване на лихвиата по бързо инфлацията. И откровенно се говори за защита на вече признати надценени имоти. Заключението е ясно. Вече ЕЦБто ще пази лихвите да не растат по-бързо инфлацията и надценението имоти въпреки че са надценени и всички го знаят, ще останат надцени да не фалират банките.
      Заключението е само едно: Инфлацията ще бъде свалена на всяка цена и случайно няма да забележат индикациите за рецесия. Оцеляването на банките ще бъде поето от пишман "инвеститорите", а за имотите или добро или нищо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Какво си направил като Лева не разбрах? Да ти сметна ли колко е дал за имоти в Сф и колко би взел сега? - по 3 общо взето за всички накуп. Наемите от три обекта ги заеби - 2000 лв са месечно. И не е купил просто имоти колкото да каже има.
        Ако семпъл гастар изобщо ги разбира тези работи, де.
        Би взел вика хахахаха, кога бе - след висене 15 години на оферта ли? Ти не можеш под наем да отдадеш, къде отиде успешна продан да направиш
        Де ша ги разбирам, 2000 лева ги правя от 3 СТАИ. Ма в европейската столица е друго, талант до талант

        Коментар


        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

          Това ли било колежке ? Градинар ? Ако Ви направи деня, можете да ме броите и за сервитьор ако искате
          Не може, такъв тук вече имаме И ветеринар не може.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Ползвах робски труд - на български гастари Като Лева. Инак щях да го платя на 200 хил евра, нищо де - сега ще си ги инкасирам при продажбата, като реша да се местя другаде и те така - за 5 години толкова. А групата ви отдавна ми е под нивото ...
            Какво си направил като Лева не разбрах? Да ти сметна ли колко е дал за имоти в Сф и колко би взел сега? - по 3 общо взето за всички накуп. Наемите от три обекта ги заеби - 2000 лв са месечно. И не е купил просто имоти колкото да каже има.
            Ако семпъл гастар изобщо ги разбира тези работи, де.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              За 200К щеше да си построиш нов хан от основи.... Приказвай ги тези на ондзи колкото искаш .... Там да се надлъгвате за кой ква риба е фанал :-)
              Щом Египет е нивото или мазе в блатата на Солун, наистина си от група различна от А :-)
              В Кайро ходил ли си досега щото аз съм и съм поогледал кое как е ?
              Не, пропуснал е. Мечтае за Шарм Ел Шейх на Червено море.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • https://www.investor.bg/po-sveta/453...ihvite-352810/

                Туке вече се говори за риск от (забележете) нарастване на лихвиата по бързо инфлацията. И откровенно се говори за защита на вече признати надценени имоти. Заключението е ясно. Вече ЕЦБто ще пази лихвите да не растат по-бързо инфлацията и надценението имоти въпреки че са надценени и всички го знаят, ще останат надцени да не фалират банките.

                Коментар


                • Фандъчката да не вземе да събори пазара сега!?

                  600 евро за монолит / 430 евро за панел - хем ги били актуализирали!

                  1500 жилища на фона на 36 хил. продажби за мин. год. - това е >4% от целия пазар!

                  https://www.segabg.com/hot/category-...nski-zhilishta

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    То е станало тук това дето е станало там....
                    Въпросът е такъв че у нас ипотечната задлъжнялост е буквално пъти по-ниска от Западният свят....
                    Още не е станало, пак се отлага техническия паспорт на старите ви панели - инак ще ви изселят поголовно от всичките, като опасни.
                    Тя ипотеката на Запад не е драма, щото вноските са по-ниски от наема. Обаче като фалираш в Б-стан, си приключил доживот... те и една от разликите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      За 200К щеше да си построиш нов хан от основи.... Приказвай ги тези на ондзи колкото искаш .... Там да се надлъгвате за кой ква риба е фанал :-)
                      Щом Египет е нивото или мазе в блатата на Солун, наистина си от група различна от А :-)
                      В Кайро ходил ли си досега щото аз съм и съм поогледал кое как е ?
                      Точно от основи, така се калкулира тоталното реновиране - 920 евра / м2.
                      Кайро ти е таман, като у дома си в Радомир Ходим на моренцето нормалните в Египет, ти седи в Кайро...
                      Last edited by RUBLA; 25.05.2022, 15:31. Причина: Спазвайте добрия тон!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Не знам какво е това твое влечение по панелите, ама никога не съм имал такъв апарт, нито пък съм живял в Люлин..... Радомир е мястото....

                        ПП Зидарията толкова зле ли беше станала, че требеше с клинкер да я облицоваш ? Нали знаеш, че мое да пази малко от атмосферата ама нема да я заздрави .... 1 век си е 100 години :-)
                        Глупи, тук клинкера е стандарт, затова откарват и по 200 години Не можем по радомирски в сламени колиби, срамота, 21 век е...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                          То е станало тук това дето е станало там....
                          Въпросът е такъв че у нас ипотечната задлъжнялост е буквално пъти по-ниска от Западният свят....
                          Като за нашия пазар е достатъчно висока!

                          Отделно както и сам можеш да видиш - има сериозно влошаване спрямо 2008-2009 /свет. фин. криза/.
                          Защото тогава е била още по-ниска спрямо западняците и пак рефлектира.
                          Така че тия аргументи са слабички... издишат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Нищо чудно и 2009 да сме били в топ 2 отдолу нагоре у Юропата като % от БВП!

                            После всички знаем какво стана...
                            То е станало тук това дето е станало там....
                            Въпросът е такъв че у нас ипотечната задлъжнялост е буквално пъти по-ниска от Западният свят....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              И къде са тези данни за обръщане на тренда? Май само си фантазираш.
                              https://www.reuters.com/world/uk/sha...mi-2022-05-24/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Ползвах робски труд - на български гастари Като Лева. Инак щях да го платя на 200 хил евра, нищо де - сега ще си ги инкасирам при продажбата, като реша да се местя другаде и те така - за 5 години толкова. А групата ви отдавна ми е под нивото ...
                                За 200К щеше да си построиш нов хан от основи.... Приказвай ги тези на ондзи колкото искаш .... Там да се надлъгвате за кой ква риба е фанал :-)
                                Щом Египет е нивото или мазе в блатата на Солун, наистина си от група различна от А :-)
                                В Кайро ходил ли си досега щото аз съм и съм поогледал кое как е ?

                                Коментар

                                Working...
                                X