IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Не си защото преразпределението на благата е в полза на определена прослойка ,която със силата на властта и граби от народа !
    Национализацията е пътя
    а не може ли "ПРОСТО" да има СПРАВЕДЛИВО ПРАВОСЪДИЕ и който е откраднал ПРИЛИЧНО да бъде удавен в собсвените си зъби (е, може и на "люлка" по стълбовете на бул България....)

    аз съм с леви убеждения (не като на БСП), но за да бъдат реализирани трябва здравословен капитализъм (и образована средна класа поне едно 50-60 от населението), който да генерира финансов излишък в държавата....така си мисля аз .......

    ........ ТОВА РАЗБИРА СЕ В БЪЛГАРИЯ НИКОГА НЯМА ДА СЕ СЛУЧИ.........
    Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo

      Купил, ползвал, изплатил и забравил за случката,
      Кат Лефа едно време - взел кредит, върнал го двоен на банката за 4-5 години и после обяснява колко чува петеля
      Забравянето е отличен начин да не научиш нищо - гледам работи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Аз тогава говорих с брокерка и юристка.

        Брокерката ми каза: "Цената ви не е скъпа. Това е цена от края на 2007 г за по-лош апартамент"

        Юристката ми каза, че според нея сделката си заслужава.

        Имаше риск да се набия в незавършени блокове в моя квартал. И до днес не са завършени.

        При една такава покупка човек започва да разбира от строителство и ремонти,
        Логично като питаш тия дето печелят %, ще те набутат на високо. И година по-късно си бил 40% надолу, що не ги пита тия двете тогава кво стана, че не вечерахте? Опа, те техните пари си ги взеха, ти пи една студена вода
        Запита ли се щом са останали незавършени - къде е тоя квартал в общата картинка и с тия цени въобще?
        А запита ли се след тая глупост дето си направил - колко разбираш от строителство и имоти?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Германия и някои други европейски страни са в режим на ограничаване на тока и енергията през идващата зима,очертават се трудни месеци.
          Управлявам около 400 фирми като акаунт мениджър,и вече започва да се усеща .
          Нямат пари или бавят плащанията,оплакват се от липса на постъпления.
          Не управляваш, а обслужваш фирми, това правят "акаунт манажерите" Немските мерки в БГ нямат общо с тия в Германия, описваш друг процес - свиване на бизнеса и експозицията на чуждия бизнес в БГ. Не е от вчера, инвестициите вече от 15-тина годинки са в киреча.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

            там е работата, че у нас не се очертава да има безработица.
            Верно, работещите бедни Обаче фирмите са на ръба - и като почнат фалитите, ще почнат и съкращенията - после безработица на корем. Плачевното е, че това дори не е следствие от външни процеси - а от евро-фондовете. Икономиката на БГ така и не тръгна да се оптимизира - а само се приспособи как да "усвоява" грантове, и това е до време. Не идва 2008-а, идва 1997-а.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Точно така ,преврат е нужен и дълъг път осеян с въжета на които се полюшват народните предатели !
              Собствеността е на народа ,видяхме какво правят нашите политици ,затова народа трябва да вземе властта .
              Преразпределение на земите,имотите и всичко което имат предателите .
              мани тази теория

              това се е видяло след 9.9.44-та, че докарва на власт още по-големи говеда
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                Всичко е публично.



                Ето ги и богоизбраните https://www.ecb.europa.eu/paym/coll/.../index.en.html

                Аз защо не съм в тоя списък може ли да ми кажеш?
                Не си защото преразпределението на благата е в полза на определена прослойка ,която със силата на властта и граби от народа !
                Национализацията е пътя

                Коментар


                • https://www.capital.bg/politika_i_ik...ochva_borba_s/
                  ЕЦБ слага край на евтините пари и започва борба с инфлацията

                  Институцията има трудната задача да овладее ценовия ръст, без да отключи икономически и финансов срив

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                    Как разбрахте кой от къде какво е откраднал и как така ще обвиняваш някой, който има, че е крадец?
                    Стига с тия болшевишки брътвежи. Някои хора жадуват преврат, като единствен шанс да се сдобият с нещо, което си е чиста психопатия - ни повече, ни по-малко.
                    Всичко е публично.



                    Ето ги и богоизбраните https://www.ecb.europa.eu/paym/coll/.../index.en.html

                    Аз защо не съм в тоя списък може ли да ми кажеш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                      Как разбрахте кой от къде какво е откраднал и как така ще обвиняваш някой, който има, че е крадец?
                      Стига с тия болшевишки брътвежи. Някои хора жадуват преврат, като единствен шанс да се сдобият с нещо, което си е чиста психопатия - ни повече, ни по-малко.
                      Точно така ,преврат е нужен и дълъг път осеян с въжета на които се полюшват народните предатели !
                      Собствеността е на народа ,видяхме какво правят нашите политици ,затова народа трябва да вземе властта .
                      Преразпределение на земите,имотите и всичко което имат предателите .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                        Тя злобата не е защото някои има а друг няма. Злобата е че на някой му сипват а на друг му източват. И то сипването е с огромни шепи, без да има труд срещу това. А източването е предимно от трудещите се.
                        Как разбрахте кой от къде какво е откраднал и как така ще обвиняваш някой, който има, че е крадец?
                        Стига с тия болшевишки брътвежи. Някои хора жадуват преврат, като единствен шанс да се сдобият с нещо, което си е чиста психопатия - ни повече, ни по-малко.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                          Аз мисля, че е крайно време да сезираш прокуратурата за всички констатирани безобразия, както и КОНПИ, включително и за НЕпадането на цените на имотите. Не може някой да има, а ти не, не е честно и е крайно време да вземеш мерки. Ако влагаш толкова време и в злоба да свършиш някква полезна работа от която да направиш пари, вместо да висиш тука ден и нощ, можеше и да изкараш за стая и кухня.
                          Тя злобата не е защото някои има а друг няма. Злобата е че на някой му сипват а на друг му източват. И то сипването е с огромни шепи, без да има труд срещу това. А източването е предимно от трудещите се.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            Сами видяхме как се вдигат цените на имотите - с нашите пари откраднати през магистралите ,парите ни за магистрали откраднати отиват за строежи на ликсозни имения ,вили ,кооперации и после такива като Бонка ,Дъри и други нещастници ще говорят за успели хора и други глупости .
                            Колкото до жилищата -спада в цените на имотния пазар е открит !
                            Аз мисля, че е крайно време да сезираш прокуратурата за всички констатирани безобразия, както и КОНПИ, включително и за НЕпадането на цените на имотите. Не може някой да има, а ти не, не е честно и е крайно време да вземеш мерки. Ако влагаш толкова време и в злоба да свършиш някква полезна работа от която да направиш пари, вместо да висиш тука ден и нощ, можеше и да изкараш за стая и кухня.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Упс...

                              https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...udjeta-353849/

                              Я сега вдигнете ръчичка, тоз тъй да кажем... 1-во декемврийски валеж... кой го чéкаше и кой не?

                              Как е, 20 бинки Бонус - ще се спасяваме ли?

                              И за кой по-напред ще има...
                              Юлка, уверявам те че става дума за недоруземие. Бюджета не се прие не защото харчовете са твърде големи, а точно обратното. ИТН иска още повече пари за регионално "развитие" (тухли и асфалт главно). Социалните непродуктивни харчове остават. От тука въпроса вече е дали ще потънем в много дългове или в ужасно много дългове без да имаме кешфлоу обратно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Legal Разгледай мнение
                                Здравейте,
                                По темата, лично аз мисля, че цената на недвижимите имоти ще продължи да се повишава, въпреки предстоящото увеличение на лихвите по ипотеките и т.н.
                                Здравей, всеки учтив и възпитан съфорумец е винаги добре дошъл, без значение какви виждания и очаквания има към пазара! Това все пак е форум, говорилня, всеки си излага аргументите в защита на тезата. Неприятни са единствено хората, чиито мнения редовно избиват на евтини заяждания и откровенни обиди.

                                По отношение на лихвите - банките предния път усвоиха доста ценен урок и ако не искат пак да се превърнат в имотни агенции ще се опитат така да вдигат поетапно лихвите, че да не задушат съвсем пазара! Това предполагам им е интимната мисъл, но... винаги има едно голямо НО... има банки и банки... има такива, които се управляват от мениджъри, чиято единствена мисъл е само годишния бонус, а после чао - до скив! Има и семейни банки, които винаги са били управлявани консервативно и без рискови експозиции (ако не греша Чейс Манхатън е такава примерно).

                                Та... ако някоя банка се е налапала с ипотеки като 'пате с топли лайна' - дори леко увеличение на лихвите може да им изиграе такава лоша шега, че... А гътне ли се някое известно име - стой и гледай сеир. Ако трябва да залагам дали американска или европейска банка първа ще клекне при по-голямо затягане на лихвите - пак бих заложил на американска, но да видим... може и да се разминем без катаклизми! Зависи все пак и от федералните, но падне ли някое разпознаваемо име - затягането ще е повсеместно, дори пак да върнат отрицателните лихви!
                                Welcome once again...

                                Коментар

                                Working...
                                X